Новини

  Свято дружби

  18 червня у нашому таборі було особливо цікаво і трішки урочисто, адже його учасники здійснили  захоплюючу мандрівку "Місцями Бойової слави", під час якої діти познайомилися з  місцями особливої пошани та гордості Михайлівки, а саме: Меморіалом Слави, галереєю Героїв, що знаходиться у Михайлівському СБК, кімнатою Бойової слави школи. Діти почули зворушливу розповідь членів пошукового загону "Пам'ять" Тимошенко Ю та Козярчук К. про історичне минуле Вінниччини, Гайсинщини та Михайлівки. Керівник загону Горобець О.А. розповіла про михайлівчан -  учасників Революції Гідності та героїв АТО - ООС . І завершили день цікавою грою - ерудит - шоу "Наші обереги".  19 червня учні продовжили знайомитися з видатною культурною спадщиною рідного краю і провели вікторину "Літературними стежками Вінниччини" та здійснили захоплюючу подорож у часі "Поетичний віночок Кобзаря". Завершився літературний день смачним морозивом, яке було так доречне у спекотний день!
  20 червня, після ранкової зарядки, учасники табору здійснили мандрівку до незвичайної, таємничої криниці, яка в народі називається Вусовою. Існує легенда, що ця криниця має магічну силу: якщо ревно помолитися і попросити дощу біля Вусової води, то дощ обов'язково буде! Щодо легенди, у нас немає  беззаперечного підтвердження (спростування також нема), але вода з цієї криниці має справді цілющі властивості, багато мінералів і сполук, корисних для організму. Тому похід не був   марний: діти і оздоровилися, і збагатили свої знання про михайлівські   таємниці.
  21 червня ми завершили табірну зміну. Три тижні учні школи мали можливість корисно і весело відпочивати, пізнавати відоме - невідоме село, край, веселитися і оздоровлюватися. Але і хороше колись закінчується. Тому в цей день діти влаштували святковий концерт "Моя земля - земля моїх батьків", в якому взяли участь усі загони. Також влаштували святкове караоке .І вінцем став смачний обід зі смаколиками та традиційним морозивом. Цей день став справжнім святом дружби! 
  Прощавай, шкільний табір, походи і конкурси, свята і розваги. Нас чекають канікули!
   
   


  24.06.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: