Новини

    Фестиваль

    Фестиваль "45 хвилин натхненної праці"

     

             В жовтні в школі розпочався фестиваль педагогічної майстерності "45 хвилин натхненної праці", в якому традиційно  беруть участь всі вчителі школи.

                    Відкрили фестиваль учителі -  філологи Черниш С.І., Пархоменко Н.В. та учитель фізики й інформатики Коваль Н.Ю.

     



                Тема підсумкового уроку з  української мови в 6 класі "Фразеологія". Його провела вчитель Черниш С.І. у формі цікавої і захоплюючої подорожі . Станція за станцією учні долали шлях, виконуючи різноманітні розвивальні та пізнавальні завдання в групах, парах, індивідуально. Урок був дуже насичений  глибоким і цікавим матеріалом, методично доцільно і структурно досконало спланований відповідно вікових та інтелектуальних особливостей дітей і мав велику ефективність.

              Метою уроку  німецької мови у 9 класі з теми «Schulleben» було узагальнення та систематизація матеріалу, тому вчитель Пархоменко Н.В. поставила  завдання : удосконалювати навички усного мовлення, тренувати  учнів в удосконаленні діалогічного мовлення, розвивати навички писемного мовлення та виховувати бажання вивчати іноземну мову.  Тож  урок був дуже динамічним і цікавим. Учні розповідали про своє шкільне життя, ділилися планами на майбутнє, проводили уявні екскурсії вминуле та сучасність німецькою.  Вражало гармонійне поєднання діалогів та монологів, командна гра та яскраві виступи окремих дітей. А ще уміння Нелі Володимирівни створювати на уроці атмосферу  творчого пошуку на шляху досягнення навчальної мети. 

                Учитель фізики Коваль Н.Ю.  провела відкритий урок у 9 класі з теми: «Світловий промінь і світловий пучок. Закон прямолінійного поширення світла. Сонячне та місячне затемнення». Молода вчителька зуміла зацікавити дітей досить складною темою уроку, адже в доступній і науково обгрунтованій формі пояснила матеріал,  дібравши при цьому дидактичні   вправи, що сприяли засвоєнню теми, також для закрілення навчального матеріалу використала цікаві форми роботи: ігри «Німе кіно», «Вірш - невірш», роботу в парах, випереджувальні завдання пошукового характеру, розвивальні задачі.

     



    08.11.2017 | Aдмін

    Вернутись назад