Безпечні умови навчання

Шановні друзі! Новий навчальний рік розпочався в  умовах  карантинних обмежень в звязку з  поширенням в Україні захворювання на COVID – 19.  Вінницька область знаходиться в «жовтій» карантинній зоні,  в якій дозволяється навчання з певними обмеженнями. Тому  в ЗЗСО створили всі умови для навчання здобувачів освіти  і їх безпечного перебування в закладі: насамперед адміністрацією школи проведено нараду з працівниками  ЗЗСО по опрацюванню Інструкції Головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22.08.2020 року  щодо дотримання  порядку, рекомендованого постановою «Про затвердження протиемідемічних заходів в закладах освіти на період карантину у звязку з поширенням COVID – 19».

         31 серпня на засіданні педагогічної ради школи зетверджено тимчасовий регламент роботи закладу, в якому вказані час, маршрути та інші елементи безпечного перебування учнів та працівників у школі.. Згідно нього встановлено графік приходу дітей до школи: 1 – 4 класи -  на 9-00, 5 – 11 класи  - на 8.30.  та затверджено алгоритм дій на випадок захворювання.

      Перед початком навчального  року  класними керівниками   ознайомлено   учнів, батьків   з правилами  перебування в приміщенні  і на території  навчального закладу.      Всі учасники освітнього процесу  з розумінням відносяться до  карантинних обмежень, тому порушення  в  закладі  освіти наразі відсутні.

          Так  здобувачі освіти (крім учнів 1 – 4 класів, яким дозволено перебувати в школі без масок) мають засоби захисту: змінні маски та рукавички.  У школі є центральний вхід та 4 запасних, через  які   учні  заходять до школи.

         Для всіх класів встановлено розмітки - «маршрути - дороги» до  навчальних кабінетів, відмітки про те  є на дверях та стінах коридорів, тому діти різних класів не збираються в одному місці , маючи можливість зберігати безпечну дистанцію.   

          На основному та запасних входах  школи знаходяться  місця для  оброблення рук дезинфікуючим розчином, тому   при вході до школи всі обовязково  обробляють руки антисептиком «Септесепт».  Технічні працівники протягом дня здійснюють вологе прибирання та обов’язково в кінці кожного робочого дня  обробляють  всі необхідн шкільні поверхні  дезинфікуючим розчином  «Бланідас -300».

          Вранці сестра медична   здійснює термометрію безконтактним термометром всім працівникам школи,  класні керівники моніторять стан здоровя учнів  їх класів.  Так як  задля безпеки дітей присутність батьків  у школі не рекомендована,  вчителі співпрацюють з ними через соціальні мережі та в телефонному режимі, а при необхідності, поза навчальним закладом.  Тому стан  здоровя жодної дитини не залишається поза увагою.

       Для використаних масок і рукавичок в туалетних кімнатах школи встановлено спеціальні контейнери:  «Використані маски та рукавички».   

           На вхідних дверях та в інформаційному куточку школи розміщено плакати із  профілактичними матеріалами: «Противірусний етикет», «Коронавірус. Профілактика інфікування і поширення», «Алгоритм дій в разі виявлення дитини з ознаками хвороби».

             Також  1 вересня перший урок був присвячений   навчанню дітей методам профілактики, виявлення та захисту від   COVID – 19.

            Таким чином умови для безпечного навчання в закладі створено, тепер від кожного з нас залежить   подальша форма навчання в Михайлівській школі. 

 

    Всі новини

    Контакти

    Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

    Тел.:5-22-35

    Email: