Сторінка психолога

 

Мущинська Вікторія Юріївна  - психолог 

    Проблема, над якою працюю:

«Створення сприятливих умов для розвитку особливості  кожної дитини, її життєтворчих компетенцій у відповідності зі своїми природними здібностями та можливостями»

  Індивідуальне on-line консультування

 Графік роботи

практичного психолога

Михайлівського ліцею

Мущинської Вікторії Юріївни

на 2023–2024  н. р.

Дні тижня Робочий час
  Понеділок 

8: 30-11:00,

12:30-14:00

Четвер 08:30 – 11:30
П’ятниця

10:30 – 13:00,

14:30-15:00

Адаптація учнів до нових умов навчання (буклет для 5 класу)

Поради і золоті правила класного керівника (буклет)

Мудрість батьківської любові

(Відеоролик)

Гра в ізоляцію

Ізоляція (буклет)

Як батькам розмовляти з дитиною про СНІД

Перебування у соцмережах під час карантину

 ЯК УНИКНУТИ «ДОМАШНІХ БАТАЛІЙ», АБО ДИСЦИПЛІНА БЕЗ КОНФЛІКТІВ 

Проблема   кібербулінгу

Згідно плану - графіку проведення просвітницької роботи з питання профілактики  психологічної безпеки в Інтернет - просторі  з дітьми та молоддю, надання їм необхідної психологічної та соціально -  педагогічної допомоги   в першу неділю жовтня  психологом Чайкою Д.Г. було проведено годину спілкування з учнями 5 - 8 класів "Кібербулінг як проблема порушення прав людини".   Дарина Григорівна розповіла  учням про способи розпізнавання і засоби захисту від агресії в інтернеті. Психолог  вручила дітям Пам'ятку для захисту від кібер - булінгу, яку розробила сама, дала дітям  конструктивні і слушні поради щодо поведінки в Інтернет - просторі.          Діти зробили висновок: обізнаний - значить озброєний.  І як би ця ситуація не називалася: якщо вам погано, і це не припиняється, тоді варто звернутися за допомогою. Для того, щоб зупинити кібербулінг, потрібно не лише закликати кривдників більше так не робити. Необхідно також усвідомити, що будь-яка особа заслуговує на повагу: як в Інтернеті, так і в реальному житті.

 


 Торгівля людьми

        Освітня робота з молоддю відіграє важливу роль у попередженні торгівлі людьми. Цьому питанню в навчальному закладі  приділяється особлива увага. Так в ІІ неділю жовтня шкільний психолог Дарина Григорівна Чайка провела  профілактичний захід  з учнями 10 - 11 класів з теми: "Третє тисячоліття - рабство існує".

        Старшокласники дізналися про походження, транзит та види торгівлі чоловіками, жінками, дітьми в Україні і в світі.  Учні  познайомилися із державною програмою попередження та недопущення цього явища, дізналися телефони урядової гарячої лінії,  поговорили про особисту відповідальність кожного за вчасне виявлення фактів  торгівлі людьми, надання допомоги постраждалим.

      Здобувачі освіти прийшли до висновку, що торгівля людьми - одна із актуальних проблем України і всього світу, жертвами сучасного рабства стають мільйони людей . Тому великого значення набуває повне і відповідальне інформування суспільства про цю серйозну проблему, яка є одним із найнебезпечніших злочинів над особистістю. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Всі новини

    Контакти

    Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

    Тел.:5-22-35

    Email: