Новини

  Наші будні…

   

  В понеділок 10 червня  табірний день розпочався традиційно з ранкової зарядки,  потім    пройшов аукціон ідей «Діти проти війни» та перегляд відеоролика  «Моя країна - Україна».

       І родзинкою дня  стала захоплююча екскурсія на луку «Рослинний світ нашого села»,  під час якої  учні вивчали флору і фауну рідного  краю та провели заочну  подорож  «Червона книга України».  Стомлені, але щасливі поверталися  всі до школи, де на них чекав смачний і поживний обід.

          У вівторок  діти займалися традиційними справами і знову здійснили екскурсію на луку «Рослинний світ нашого краю» , де продовжили вивчати природу Михайлівки та поласували смачними суницями, яких чимало зустріли  юні  ботаніки на луці.

         День  12 червня став спортивним тріумфом табору, адже саме  у вівторок  загони  провели серію захоплюючих ігор «Граємось і розважаємось», під час яких оздоровились та отримали море позитиву.

        А старші учні стали учасниками круглого столу  «Сонце за нас! Україна – це наша країна».

        Ну і як же без смачненького обіду, приготовленого турботливими руками шкільних кухарів. Табірне життя – це захоплююча книга, в яку з приємністю поринули і діти, і їх наставники!   

     12.06.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: