Новини

  Здрастуй, школо, рідна школо! Ми йдемо у клас!

  Так непомітно, майже невловимо промайнуло тепле й веселе літечко, а з ним довгождані канікули....і ось знову знайома мелодія шкільного дзвіночка покличе малюків у  захопливу мандрівку до Країни Знань!  Тому так весело і гамірно сьогодні на подвір'ї  нашої улюбленої , рідної школи, за якою встигли за канікулярний час засумувати і дорослі, і діти. Як подорослішали всі учні школи,  якою радістю світяться їх очі!

  Але найцікавіше  у школі першокласникам, які з радістю і тривогою водночас роззираються навколо. Та  боятися нічого, бо поряд батьки, вчителі і найстарші учні школи, одинадцятикласники,  які охоче супроводжують малюків.   З рушникової дороги і батьківського благословіння розпочався для першокласників шлях на урочисту лінійку до Дня Знань. А потім вони разом із усіма присутніми  взяли участь у виконанні Державного Гімну України,   вшануванні пам'яті герої України.

  І, звичайно, багато теплих напутніх слів прозвучало для них. Це вітання від виконавчого комітету Михайлівської  сільської ради ,  привітання та подарунки  від Гайсинської районної влади , листівки від  Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради, подарунки від  ТОВ "ПК" "Зоря Поділля". Навіть малята із дитячого садочка "Колосок" прийшли вітати друзів.  

  Та і першокласники постаралися:  натхненно читали вірші, разом із одинадцятикласниками виконали неймовірно  красивий флешмоб!

  Свято було яскравим, радісним, незабутнім для всіх його учасників. Тож новий 2019 - 2020 навчальний рік розпочався!   Щасти Вам, друзі! 

   

     01.09.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: