Новини

  Семінар директорів району

  Згідно квартального плану  роботи  управління  освіти, фізичної культури  та спорту Гайсинської РДА  15 листопада  в нашому навчальному закладі відбувся семінар директорів шкіл району з теми: «ІКТ як інноваційний фактор розвитку освіти».  На семінарі були  також присутні : начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА  Шрамко В.М.,  заступник начальника  управління освіти Нестерук А.В.,  завідувач районним методичним кабінетом   Сич В.П.,  методисти:  Ревкач В.В. та Подчос В.М. І  на семінар був запрошений начальник відділу освіти  Кунківської ОТГ Мехед М.М.  Гостей привітав творчий колектив учнів школи, потім учасники семінару відвідали  відкриті уроки:  з математики у 1-му та 5-му класах, української літератури у 4-му та 11 класах, з предмету «Я досліджую світ»  у 2-му класі,  зарубіжної літератури та інформатики у 6 класі, історії України у 8 класі.

      Тема семінару : «Використання інформаційно – комунікаційних технологій у навчальному процесі», - була відображена  при вивченні різних навчальних дисциплін у початковій, основній та старшій школі. Керівники  навчальних закладів району проаналізували  відвідані уроки, відмітили позитивне у роботі педколективу, надали  необхідні  рекомендації. Директор школи Балахтар А.Л. та заступник начальника управління Нестерук А.В. проаналізували результати здачі ДПА у формі ЗНО учнями  Михайлівської школи  за декілька років, відмітили позитивні моменти та суттєві недоліки, обговорили разом із керівниками  шкіл району   шляхи  оптимізації навчально – виховного процесу школи з метою більш якісної підготовки здобувачів освіти до здачі ЗНО.

       І , звичайно,  для гостей закладу освіти  було організовано виставку тобіт нашого земляка, члена спілки художників України Володимира Кривого.

      Ми щиро  дякуємо  всім учасникам семінару за добрі слова , сказані в нашу адресу, а ще більше вдячні за поради і рекомендації, надані  нам, адже   вони є стимулом для подальшої активної  праці та позитивних змін!

   

   

     18.11.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: