Новини

  Наші справи…..

        З  9-го листопада  учні нашої школи   розпочали навчання в нових умовах:  1 – 4 класи  очно, з урахуванням карантинних обмежень, а  для  5 – 11 класів  обрано дистанційну форму навчання. Але  і в цих  непростих умовах  діти   брали активну участь у громадському житті школи, держави.

         Так   учні 5 – 11 класів до Дня  української писемності та мови взяли участь у Ювілейному Радіодиктанті  національної єдності.  А  для молодших  школярів класні керівники підготували змістовні перегляди відео презентацій з даної теми. Бібліотекарем школи Мурієнко Г.А. організовано виставку літератури  «9 листопада – День української писемності та мови» .

      Також  12 - 17 листопада –  до Всесвітнього тижня боротьби з  цукровим діабетом медичною сестрою навчального закладу Лиманюк С.О. було проведено інформаційні заходи з учнями 2 – 4 класів на тему профілактики  цукрового діабету. Світлана Олегівна цікаво і доступно розповідала школярам  про  це серйозне захворювання та методи профілактики, закликала  дітей  вести здоровий спосіб життя, активно відпочивати та правильно харчуватися. Маленькі михайлівчани жваво обговорювали з сестрою медичною  цю проблему та ставили  безліч цікавих запитань.

   

  17.11.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: