Новини

  День Гідності та свободи

  21 листопада - День Гідності та Свободи.   В цей день ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.  Тому колектив навчального закладу з особливими почуттями готувався до його відзначення.

     Класні керівники 5 - 11 класів провели зі своїми вихованцями уроки мужності, години спілкування "Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії".  Для учнів початкових класів  організовано виставку малюнків "Я славлю свою рідну Україну". А старшокласники здійснили віртуальну екскурсію до обласного краєзнавчого музею на базі експозиції "Україна. Поступ свободи", "АТО. Хроніка війни".   До  шкільного куточку Героїв Небесної Сотні  та героїв АТО діти  принесли квіти та запалили світку пам'яті.

        Протягом листопада  в школі проводиться фотоконкурс  "Україна - єдина держава" , а в шкільній бібліотеці організовано виставку публікацій "День Гідності та Свободи в Україні. Вільні творити майбутнє!"

  Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках михайлівчан, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

  22.11.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: