Новини

  Школо, до побачення!

  Ось і закінчився 2020 - 2021 навчальний рік. Він був щедрим на різноманітні події.   Та  все  вже позаду, тому  перша і остання в цьому навчальному році святкова лінійка покликала  учнів,  щоб сповістити радісну звістку - уроки закінчилися, радісні канікули вже на порозі.

        А  для учнів 11-го класу срібний дзвіночок пролунав востаннє, тому радісні і збентежені,  під бурхливі оплески  вони зайшли на лінійку. І для учнів 9-го класу  є привід для хвилювання, адже   декого  з них  чекають екзамени за межами школи при вступі у вищі навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації, тому цей дзвіночок є для них також останнім у стінах рідної школи.

     Директор школи Балахтар А.Л. привітав усіх , побажав  гарного відпочинку, а випускникам щедрої на успіх долі. Також він  вручив грамоти, дипломи, подяки  та похвальні листи  за високі досягнення в навчанні талановитим,  особливо  трудолюбивим і творчим учням школи. І  першокласники отримали  перші документи - дипломи про закінчення 1-го класу!   

           Всі вітали випускників:  особливі слова знайшли першокласники та ще й флешмоб підготували (росте гідна зміна)!  Піснею  "Роки золоті" зачарувала  всіх юна вокалістка, учениця 3-го класу Горобець А, а танцювальний гурт  "The Best" виконав фореографічну композицію "Мир над Україною". І злетіли у небо блакитні і жовті кульки як символ Прощання з минулим і Надії на прекрасне майбуття!

           Невелике за часом свято Останнього дзвоника стало грандіозною подією в шкільному житті! Подякуємо ж усім за плідну працю, побажаємо   учням, їх батькам та вчителям  цікавого і  радісного  відпочинку. А випускникам - наполегливо працювати, впевнено прагнути до мети, ніколи не сумніватися в собі та дорожити своєю мрією. Нехай   подальший шлях буде доброю і щасливою дорогою до успіху, нехай у   житті буде багато радості, любові та можливостей

   

   

     13.06.2021 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: