Новини

  Здрастуй, школо, рідна школо, ти чекала нас!

  Промайнуло  тепле  літечко,  і знову грайлива мелодія шкільного дзвоника покликала  дітей   на радісну зустріч з друзями, вчителями, рідними класами, коридорами, ошатним шкільним подвір'ям!

       То ж 1 вересня  Михайлівська школа  відзначала  День знань. Свято поєднало  традиції та інновації.  Розпочалося воно із урочистої лінійки, "іменинниками" якої стали наймолодші учні - першокласники і , звісно, найстарші - одинадцятикласники.   Збентежені і несміливі  прийшли малята на свято до школи, але швидко заспокоїлися, бо  на них чекала маса приємних сюрпризів.

     Жителів Країни Знань привітала староста села Топочканова В.В.,    побажала  учням  наполегливо навчатися, подякувала трудовому колективу школи за гарну працю, активну участь в громадському житті села та передала всім  вітання від голови Краснопільської с/ради Романенко К.М. і  гарні   подарунки  першокласникам.

      Директор школи Балахтар А.Л. також вітав присутніх з новим навчальним роком, відзначив досягнення школи та  окреслив перспективи. Зокрема, нові підходи до харчування  здобувачів освіти, особливості роботи в умовах карантинних обмежень, закликав до співпраці батьків, вчителів та учнів. Також Анатолій Леонідович передав вітання від ТОВ "ПК" "Зоря Поділля" та подарунки  учням 1 класу.

        І як же обійтися на святі без всюдисущих супутників  школярів - "Одиниці" та "Двійки" (учениць 5-го класу Мурієнко Е. та К.). Ці капосниці  влаштували справжні випробування дітям, але ті , в свою чергу, не піддались на провокації та ще й перевиховали  сестер.

      Вітали  "першачків" і  шкільні "старожили", майбутні випускники, сказали їм багато важливих слів, подарували  цікаві книжечки...

      Дуже швидко промайнув час, і ось вже розпочалась не менш цікава частина свята - учні продовжили спілкування в своїх класах: квести, турніри, ігри, дискусії та обмін враженнями.  Вчителі Коваль Н.Ю. та Мурієнко Г.А. облаштували  креативну фотозону, біля якої  позували  і діти, і дорослі . 

          Дякуємо всім учасникам, організаторам  та спонсорам свята.

  Новий навчальний рік успішно стартував, і тепер від кожного з нас залежить, яким він буде.

   

   

     07.09.2021 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: