Новини

  Шкільні новини

  День 24 лютого 2022 року став найтрагічнішим в історії України ХХІ століття, адже розпочався він з бомбардування Києва, Харкова та інших українських міст військами Російської Федерації. Розпочалася страшна, кривава і безглузда за своїми мотивами російсько – українська війна.

         З перших днів  цієї трагедії колектив Михайлівської школи, як і весь український народ,   долучився до  активної допомоги Збройним Силам України. Діти під час двотижневих канікул допомагали плести маскувальні сітки, працівники школи разом з жителями села організовували збір коштів та продуктів харчування, виготовлення страв для потреб армії. Особливо слід відзначити активність учнів 9-го класу (класний керівник Горобець О.А.), учнів 10-го та 11-го класів (класні керівники Коваль Н.Ю., Черниш С.І.), серед них особлива подяка десятикласнику Тарасу Волинцю – незмінному волонтеру – активісту. Також працювали разом з батьками, не покладаючи рук, діти з вчительської династії: Кучеренко  Єва і Костянтин, практично весь педагогічний колектив школи та вчителі – ветерани (Крижановська С.П., Фомішина Л.В.), а також переселенці, які проживають на території нашого села, активно включилися у  працю.

          Наразі навчальний процес в школі , в звязку з воєнними діями, відбувається у дистанційній формі. Також в нашому навчальному закладі  здобувають освіту   7 дітей внутрішньо переміщених осіб, яких охоче прийняли в свої колективи  учні нашої школи. Життя продовжується. Ми навчаємося, працюємо, займаємося благоустроєм території школи та села.  І дуже  віримо в перемогу ЗСУ над «рашистами»!

   

  03.05.2022 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: