Новини

  День Європи. Європейський Союз і Україна

  9 травня в Європейському Союзі та інших країнах   святкується День Європи. День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року.

      День Європи для українців  – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода. Відзначення Дня Європи – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. 

      Тому в цей день в нашій школі проводилися освітні заходи, в яких розповідалося про Європейський Союз: виховні години - онлайн, години - онлайн спілкування тощо.  Учні познайомилися з особливостями цього свята, з традиціями, принципами та правилами співіснування держав Єврозони. Також  діти обговорювали  вступ до Євросоюзу України, висловлювати свої очікування та перспективи.

           Україна - велика європейська держава, яка будує свої стосунки зі світом на засадах демократизму, толерантності, добросусідства.  Але у зв'язку із агресією, розв'язаною Російською Федерацією, мусить захищати зі зброєю в руках свої демократичні права та свободи і , звісно, переможе  та стане гідним членом великої  Європейської сім'ї.

   

  12.05.2022 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: