Новини

  "Вистояли на Майдані – переможемо у війні"

  21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, заснований на честь початку двох революції – Помаранчевої в 2004 і Євромайдану в 2013.  

           Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України. Гасло  цього року: "Вистояли на Майдані – переможемо у війні".

   

     І сьогодні в нашому ліцеї пройшли ряд важливих заходів. Так в 5 - 11 класах відбулися виховні години “Україна – країна нескорених!ˮ,  під час яких класні керівники обговорили з учнями цінності, які відстоювали учасники українських революцій, та за які сьогодні воюють захисники і захисниці у російсько-українській війні. А  учні  початкових класів провели бесіди   про героїв  Небесної Сотні.

      Також  під час проведення тематичної лінійки члени учнівського парламенту школи  Волошенюк В., Лялікова Н. та вчитель історії Горобець О.А. презентували  історичний календар "У поступі до свободи" та разом з бібліотекарем  Мурієнко Г.А. організували виставку матеріалів "Зима, яка змінила нас". Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героїв Майдану та всіх борців за Свободу і суверенітет України.  22.11.2022 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: