Новини

  Предметні тижні

  Предметні тижні - важлива складова навчально - виховного процесу, це спроба розширити рамки навчальних програм та зацікавити учнів  предметом. Тому в нашому ліцеї вони проходять цікаво, яскраво і змістовно. Не дивлячись на обставини військового часу, повітряні тривоги та проблеми зі світлом, учні   із задоволенням беруть участь у всіх заходах.


     Зокрема з 12 по 17 грудня у нас відбувся Тиждень географії. Під час його проведення під керівництвом вчителя географії Гончарук Т.Г. діти  знайомилися з рубриками: "Подорож Україною", "Мій рідний край", "Моя земля" , "Тиждень навколо світу" тощо. Учні готували презентації, малювали малюнки, розв'язували ребуси. 

  З 19-го по 23-тє грудня в ліцеї пройшли : Тиждень математики та Тиждень початкових класів.  Вчителі математики Крижанівська Л.В. та Чайка Д.Г. разом з ліцеїстами здійснили захоплюючу подорож країною Математики - цариці наук!  На сторінках "Математичної газети" вони познайомилися з видатними математиками, вченими, філософами. Дізналися багато цікавих фактів  з теорії математики: логічними задачами, геометричними фігурами, математичним словником тощо.

  В початкових класах діти  отримали компетенції  з різних галузей знань.  Але особливо припали до душі різдвяні майстер - класи!  Учні 4-го класу (класний керівник Кучеренко Н.М.) навчилися розмальовувати глазур'ю різдвяне печиво, третьокласники (класний керівник Зелінська Л.В.) виготовляли новорічні прикраси з пластиліну, учні 2-го та 1-го класів (класні керівники Діденко Г.А., Соловей О.М.)  -  з паперу та картону.

  Окрім наукової складової,  всі заходи, які були проведені у рамках вищеназваних тижнів, сприяли розвитку особистості, бажання виявляти ініціативність, формували моральну культуру, національну свідомість, виховували патріотизм, любов до України.

   

     02.01.2023 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: