Новини

  Новорічні вітання

  Наближається Новий 2023 рік, невідомо, які виклики він нам принесе, але ми - незламні, тому з надією на перемогу і вірою в добро та омріяне щастя зустрічаємо новий етап життя.

  В Михайлівському ліцеї попри постійні повітряні тривоги в ці останні дні 2022 року царює атмосфера свята, адже ворог не може відібрати у наших дітей дитинства, віри в казку, диво.

   

  Вітання 1 4 класів

   

  Вітання 5 8 класів

     Тому 30 грудня ліцеїсти святкували! І навіть в укритті мали змогу радіти  прийдешньому  Новому рокові, отримавши новорічні подарунки. та листівки від своїх друзів (учні 11 класу організували в ліцеї Новорічну пошту ).

       Початкові класи взяли участь у грі - квесті "В пошуках новорічних подарунків". На початку гри діти привітали всіх з наступаючим 2023 роком, виконали колядки, щедрівки. а потім від зупинки до зупинки помандрували в світ пригод: розгадували загадки, майстрували сніжинки, складали пазли та складали ялинки. Час пробіг непомітно, і жадане слово-підказка привело команди до омріяних призів!

     Учні 5 - 7 класів також брали участь у новорічному квесті, а восьмикласники - віншували їх зі святом.

    Старшокласники організували новорічні вогники. Всі провели час весело і з користю. І, звісно, згадали та подякували воїнам ЗСУ, завдяки яким свято відбулося та спонсорам: "ТОВ" "ПК" "Зоря Поділля" за солодкі призи.

   

     02.01.2023 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: