Новини

  Міжнародний жіночий день

  Березень розпочався з радісного свята - Всесвітнього дня компліментів, яке відбулося 1-го березня. В цей день учні нашого ліцею сказали один одному  чимало  компліментів, виявилося, що це дуже приємно і зовсім не важко!

              3 березня - Міжнародний день письменника. В цей день бібліотекарем ліцею Мурієнко Г.А організовано виставку літератури про видатних письменників України і нашого краю.  8 березня, в день святкування Міжнародного жіночого дня, в  ліцеї відбулося багато радісних подій. Члени учнівського самоврядування оформили  тематичний номер газети "Шкільний меридіан",  учні 5 - 10 класів під керівництвом  вчителя трудового навчання Мурієнко Г.А. та класних керівників випустили оригінальні вітальні газети.  А от учні 11-го класу спільно з класним керівником Коваль Н.Ю. підготували справжній вітальний часопис в 10-ти екземплярах, на шпальтах якого привітання від адміністрації ліцею, вітання для всіх жінок ліцею від 11-го класу, історія свята, корисні поради, календар знаменних дат на березень та багато іншого не менш цікавого матеріалу.

      І ще для учнів  1-х -5-х  класів організовано фотоквест "Моя мама найкраща"

        Також  учні 6-го, 8-го  класів   взяли участь у конкурсній розважальній грі "Хто зверху", в якій змагалися 2 команди (учениці 6-го, 8-го класів), в перервах між раундами учениці 6-го класу,  гурт "Коліжанки",  зіграли  цікаві інтермедії:  "Салон "Сусанін" та "Селянка і панянка".

          А  ще учні ліцею взяли участь у волонтерській акції по збору одягу, продуктів харчування та смаколиків для потреб  прифронтових госпіталів під Бахмутом, яку організували члени БО "Янголи України". І після закінчення акції волонтери провели майстер-клас з одягання  справжнього бронежилета та каски для всіх бажаючих! Так своїми маленькими добрими справами  ми наближаємо Велику Перемогу!  15.03.2023 | Aдмін

  Вернутись назад