Новини

  Мітинг - реквієм

  Мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся 8 травня у нашому селі. Його організаторами та учасниками були працівники Михайлівського старостату, сільського будинку культури, представники учнівського та   вчительського  колективів Михайлівського ліцею, ЗДО "Колосок", жителі села.

      Перед присутніми виступили староста села Топочканова В.В., вчитель історії Горобець О.А.,  члени учнівського самоврядування ліцею, які  говорили про те, що 76 років тому закінчилась найжорсткіша в історії людства війна,  що забрала мільйони життів, знищила міста та села,  в кожній сім'ї  -  рідних та близьких. Забувати про це ми не маємо права.     Також присутні згадали героїв сучасної російсько - української війни, серед яких є і наші односельці.

      Під час заходу присутні  згадали  михайлівчан та всіх учасників другої світової  та сучасної воєн. Хвилиною мовчання вшанували їх світлу пам'ять.

        По завершенню   відбулось покладання квітів до підніжжя Меморіалу слави та пам’ятників, як данина шани та вдячності тим, хто відстоював Батьківщину у грізні роки Другої світової війни і продовжує боронити країну сьогодні. Наше минуле і майбутнє пов'язані між собою незримим мостом пам'яті. Вічна пам'ять всім полеглим воїнам, слава живим. Слава Україні! Героям слава!

  09.05.2023 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: