Новини

  Зустріч випускників - 55 років після...

      2 липня Михайлівський ліцей зустрічав своїх випускників 1968 року. 55 років тому вони вилетіли несміливими пташенятами в доросле життя , а тепер повернулися до свого рідного гнізда самодостатніми, мудрими, але  з такими ж юними душами, хоча і з сивиною на скронях.

        Нехай скроні посріблила сивина, хай натрудилися роботящі руки - душа у кожного все така ж юна , і так само сяють очі молодим вогником.

        В актовій залі нової школи лунали теплі слова, авторські вірші від Марії Колісник та щирі пісні, подаровані випускникам самодіяльним гуртом "Джерело".

            Усі присутні з повагою висловили вдячність тим героям, що тримають небо над Україною на нулі і дають нам змогу жити повним життям, скільки кому з нас призначено.

     Учасники зустрічі поділилися спогадами про  шкільні роки, своє життя, друзів і вчителів.

   

     Щирою і задушевною була зустріч із юністю. І куди б не закинула їх доля, але в серці кожного  назавжди залишилися спогади про своє дитинство, рідне село та  нашу незабутню школу.

   

          "Пролітають літа ластівками, і все менше їх попереду, а більше за плечима. Тому так щемить у серці від спогадів, тому так хочеться хоч на хвилинку повернутися в дитинство, в свою рідну школу, до друзів - однокласників. " (Ю. Бурлака)     23.08.2023 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: