Новини

  З Україною в серці !

  22 березня  в школі відбувся відкритий виховний захід "з Україною в серці!", який підготували і провели учні 7 - 8 класів разом  зі своїми класними  керівниками  С.І. Черниш  та   Т.Г. Гончарук.  Приурочений він був українським письменникам - еміґрантам,  що  з політичних, економічних, релігійних причин виїхали з України на постійне або тривале проживання за кордоном.

     Всі присутні мали змогу познайомитися з життєвим та творчим  шляхом  талановитих українців: Наталії Лівицької-Холодної, Івана Багряного, Василя Ґренджи - Донського, Василя Барки та інших представників української діаспори.  Про їх творчість надзвичайно  яскраво ,  хвилююче  і емоційно повідали присутнім  юні літературознавці, зробивши екскурс в  трагічне  минуле  нашого народу: читали вірші і прозу, присвятили  поетам патріотичні пісні, які  майстерно виконали  тріо семикласниць "Україночки".    
  В класній кімнаті було  затишно і світло від вишитих сорочок, одухотворених облич та особливої  творчої атмосфери.     І в такі хвилини віриться:  нас нікому не здолати, адже і колись, і тепер ми - з Україною в серці! 
   
   


  24.03.2018 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: