Новини

  Василь Сухомлинський - видатний педагог сучасності

  До дня народження Василя Сухомлинського в шкільній   бібліотеці нашого навчального закладу  бібліотекарем  Мурієнко Г.А. розгорнута ілюстративна виставка, на якій представлені твори автора, заповіді та біографія про життя і творчість цієї видатної постаті в історії нашої держави.

           Василь Олександрович Сухомлинський великий педагог, мудрий учитель. У його палкому серці жила велика доброта та любов до всього світу. Він не лише навчав, а й прищеплював кожній дитині найкращі людські якості, виховував доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей і до рідної землі.

   

   

  04.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  Декада партизанської слави

            Михайлівку поправу називають  партизанським краєм, бо вона дала Україні відважних і нескорених людей - партизан і підпільників, які у роки ІІ Світової війни  героїчно  боролися з нацизмом в тилу ворога.

      Щорічно 22 вересня в Україні  відзначають День партизанської слави.   І в  нашій школі , в честь  відважних земляків,  проходить   Декада  з ознайомлення і вшанування їх подвигу.  В цьому навчальному році  члени пошукового загону "Пам'ять"   (керівники Горобець О.А. та Зиза Л.І.)  вивчали  нові сторінки історії  партизанського руху с. Михайлівки. 

         Також 22 вересня члени учнівського самоврядування  Стародуб В. та Ющенко А. відвідали учасника  Другої  Світової війни  Чуйнишена Г.І.  і  привітали його  із знаменною датою.

     Бібліотекарем школи  Мурієнко Г.А. оформлено виставку літератури "Партизанська мудрість навіки в пам'яті народній".

       Декада продовжується і  на дітей чекають нові відкриття з історії  свого села, краю.

   

   

   

  04.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  Виявлення підозрілого вибухонебезпечного предмета

       22.09 вчителем Коваль Н.Ю.  було проведено годину спілкування з  учнями 10 класу  на тему: "Виявлення підозрілого вибухонебезпечного предмета". 

       Учні ознайомились із  порядком дій у разі виявлення підозрілого предмета, із основними характеристиками саморобних вибухових пристроїв.  Також діти переглянули презентацію із видами вибухових пристроїв та   опрацювали алгоритм правил і порядок поводження у разі виявлення підозрілого предмета.  Ознайомились із діями, які категорично заборонені і пригадали порядок звернення до спеціальних служб.

  Година спілкування  виявилась дуже цікавою і пізнавальною, збагативши новими знаннями та уміннями всіх присутніх.

   

   

  03.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день миру

  У 1981 році Генеральна асамблея Організації Об’єднаних Націй підтримала ініціативу Міжнародної асоціації ректорів університетів та наголосила про заснування Міжнародного року миру та Міжнародного дня миру, який відтоді  щорічно відзначається 21 вересня.

       Працівники нашої школи активно долучаються до цієї знаменної події. Так учні 1 - 4 класів взяли участь у  конкурсі - виставці малюнків "Діти за мир", а 5 - 9 класи  долучилися до акції "Лист миру солдату".

           Учні 10 класу (класний керівник Коваль Н.Ю.)  взяли участь у дослідницькому творчому проєкті "Міжнародний день миру", а Пархоменко Іванна, Тимошенко Ярослав та Кучеренко Денис підготували листи миру для воїнів АТО.

           Бібліотекар школи Мурієнко Г.А. організувала виставку літератури "Україна бажає миру".

   

   

   

  03.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  «Обережно,гриби!»

  14.09.2021р.  класним керівником 10-го класу Коваль Н.Ю. було проведено  годину спілкування на тему: «Обережно, гриби!».  Захід  пройшов під гаслом: «ПЕРШ  НІЖ  ВЖИВАТИ  ГРИБИ  - ПОДУМАЙ ЧИ  ВАРТО РИЗИКУВАТИ  СВОЇМ  ЖИТТЯМ   ТА ЗДОРОВ'ЯМ».  Учасниками його   обговорено групи грибів та статистику отруєння певними видами грибів, які найчастіше стають причиною недуги. Десятикласники розглянули вплив  грибів на організм людини, загальні ознаки отруєння грибами, правила їх  збирання та профілактику отруєння. Також діти опрацювали помилкові тлумачення, які вважають народними методами та способами перевірки наявності отруйного гриба. Під час диспуту учні опрацювали алгоритм дій по наданню першої допомоги при отруєнні грибами, з обов’язковим викликом лікаря ( швидкої медичної допомоги).

  Класна година збагатила учнів новими знаннями, які  захистять їх в  майбутньому, адже: «Поінформований – значить озброєний».

   

   

   

  15.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Олімпійський тиждень

  Початок нового 2021/2022 навчального року  в нашій школі  традиційно співпав із проведенням Олімпійського тижня,  приуроченого Дню фізичної культури і спорту, який цього року відзначали 11 вересня.

             Під час його проходження   на уроках фізичної культури діти багато дізналися про історію, сьогодення Олімпійського руху в Україні.

              Класними керівниками та членами учнівського парламенту школи було проведено спортивні естафети, ігри, конкурси, пов'язані з пропагандою олімпійського руху. Спортивні перерви діти  проводили на тренажерах, різних турніках і рукоходах, спортивній площадці. Старшокласники знайомилися з олімпійськими видами спорту.

        Такі заходи є пропагандою здорового способу життя, викоріненням шкідливих звичок,  популяризацією спорту і фізичної культури. 

  15.09.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 «10» 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: