Новини

  Важлива зустріч

  23 вересня  в нашому ліцеї відбулася цікава і змістовна зустріч учнів 10 – 11 класів з поліцейським офіцером Краснопільської громади  Філем Р. А.

         Роман Анатолійович розповів  присутнім про ризики військового часу, а саме: вибухонебезпечні предмети та способи захисту від них. Далі у формі квесту учні перевірили свої знання про те, як розпізнати небезпечні предмети та вберегтися від них, як розпізнати різні види мін та чим вони небезпечні, кого і як правильно повідомити  про небезпеку.

         Захід пройшов у невимушеній, дружній атмосфері. Всі  його учасники  засвоїли найголовніші правила:  як вберегти себе і своїх товаришів та як подбати про свою безпеку та оточуючих людей.

   

  20.11.2022 | Aдмін | Читати далі

  Буде Мир над Україною!

  21 вересня світова спільнота відзначає Всесвітній день миру. Наші ліцеїсти також долучилися до такої знакової міжнародної події. Учні початкових класів провели конкурс малюнків «Діти України за мир!». Бібліотекарем ліцею організовано виставку літератури  на тему миру.

        Учні 5 – 11 класів взяли участь в акції  «Дякую ЗСУ за  мир!», вони написали листи подяки воїнам ЗСУ, які виборюють  свободу і територіальну цілісність України. Наші мужні  українські воїни захищають ідеали миру, єдності  та  свободи. І хоча в  країні йде жорстока , неоправдана ніким війна, ми віримо, що завдяки мужності і незламності  Захисників, Україна переможе, і настане довгожданий Мир: «Буде Мир над Україною,буде Мир і будем ми!».

   

   

  20.11.2022 | Aдмін | Читати далі

  День партизанської слави

  22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Михайлівка - партизанський край, адже в роки ІІ-ї світової війни була в авангарді боротьби з нацистськими військами і на фронті, і в тилу ворога.  То ж сьогодні члени учнівського самоврядування  нашого ліцею разом з працівниками культури, вшанували подвиг героя-партизана Степана Чорнобая та всіх партизан, підпільників с. Михайлівки покладанням квітів на могилу юного звитяжця.   

            Бібліотекарем школи Мурієнко Г.А. організовано виставку літератури до цієї знаменної дати.

           Члени пошукового загону "Пам'ять" (керівники Горобець О.А. та Зиза Л.І.), учениці 10-го класу Іванчик І. та Уманець А.  відвідали  і привітали ветерана  Другої світової війни  Чуйнишена Г.І.

        Вічна слава і наша нев'януча пам'ять з Вами, славетні Герої!

   

  05.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Рух заради здоров'я

  10 вересня в Україні відзначається День фізичної культури та спорту. В цьому навчальному році напередодні  в нашому ліцеї  проходив загальношкільний    конкурс   "Рух заради здоров'я", під час якого учні записували відео та робили  світлини   виконання  ними ранкової зарядки.

             Найактивнішими були третьокласники: Беседівський Н., Горбань Н., Левченко В., Плешко К., Ситар К., Солодкий С.,Фомішин А.  та  учні 4-го класу: Гуцалюк А., Столярчук М. (класні керівники Зелінська Л.В, Кучеренко Н.М.).

   

  Всі знають  крилатий вислів, що рух  - це життя! І  ми сподіваємося, що активний спосіб життя , особливо рухова активність стануть нормою для кожного учня ліцею!

   

   Відео

  05.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Здрастуй, школо!

   

  Несподівано швидко закінчилось тепле, а іноді дуже жарке літечко, знову розпочався новий навчальний рік. Непростий рік зі складними обставинами військового часу. Але ми тримаємо стрій, повні оптимізму, віри в Бога, ЗСУ і Перемогу України. Тому активно беремось до навчання!

         Колектив Михайлівського ліцею щиро вітає нашу Краснопільську громаду і всю Україну з Днем знань! Хочеться подякувати керівництву Краснопільської сільської ради та її відділу освіти, ТОВ "ПК" "Зоря Поділля", ПрАТ "Зернопродукт МХП" за спонсорську допомогу в організації подарунків для першокласників. І, звісно, щира дяка режисеру відеопривітань Віолі Плешко!

  А дітям ми бажаємо: нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується хоч навіть і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання і навички відкривають перед учнями нові двері до мрій, інтересів і рекордів!

  Хай прийде достаток в Ваш дім,

  Щастя та мир будуть в нім!

  Хай Бог подарує здоров’я,

  А учні вчаться з любов’ю!

   

  03.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  День захисту дітей

  Сьогодні,   1 червня,  у Всесвітній день захисту дітей,  в Михайлівці  відбулося  веселе і яскраве   свято : "Хай буде дитинство щасливим моє і усіх дітей світу” для  учнів школи, маленьких гостей Михайлівки  і, практично,  всіх дітей села.

                Розпочалося дійство з виступу учениці 4-го класу Аліни Горобець і  гурту "Колєжанки" з піснею "А все тому, що ми діти". Ведучі згадали історію  Дня захисту дітей та трагічні події сьогодення.  Діти виконали пісню "Зупиніть війну"  і  флешмоб "Ой у лузі червона калина ".

                 Заступник директора школи Хлівнушко О.В. привітала присутніх з цим  радісним днем.   Далі учасники розійшлись по різноманітних локаціях,  в яких  були  конкурси, майстер- класи, змагання :  "Я не хочу війни, тато",  "Дякуємо вам, Захисники",  "Дерево добра – долоньками  єднаймося ". Цікаві музична, спортивна кулінарна  локації.  Старшокласниці виготовляли обереги для наших Захисників, а учні 6 класу із друзями  розмальовували "патріотичне печиво". Найменші - виготовили  гарний колаж.  Їм допомагали учителі , працівники  Будинку культури, батьки. Найактивніші учасники свята: учні 5-го класу (класний керівник Гончарук Т.Г.) та 6-го класу (класний керівник Чайка Д.Г.) отримали суперпризи  - набори розмальовок.

           То ж  вінцем свята були призи  та  морозиво. По це подбали  керівництво Краснопільської сільської ради, адміністрація школи, підприємці Кабась О.В. та  Шевчук Т.В.

   

   

  02.06.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 «10» 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
  Всього новин: 356
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: