Новини

  Цариця наук в школі

  14-го   грудня в  навчальному закладі  розпочався тиждень математики для учнів 5 - 11 класів. Математична кафедра школи розробила план проведення тижня  і ознайомила з ним здобувачів освіти.  Понеділок  оголошено " Днем кросвордів, загадок і віршів". Матеріали тижня розміщено в мобільному  інформаційному куточку. Вірші, загадки, кросворди  активно використовувалися учасниками навчального процесу на уроках математики. Також 14 грудня  увазі школярів представлено виставку дитячих газет, заздалегідь підготовлених учнями. А в 5-му класі  відбувся справжній "математичний бій" між знавцями "цариці наук".

     

  15.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Свято торжества життя!

  14 грудня  ми вшановуємо людей, які першими зіткнулися із страхітливими наслідками найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття - аварії на Чорнобильській АЕС. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків  аварії,  вдалося локалізувати її та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.    Тому в навчальному закладі  відбулися заходи з нагоди такої важливої події.

       Так у 9-му класі класним керівником Коваль Н.Ю.та у 10-му класі , вивчаючи відповідний розділ на уроці фізики, була проведена година спілкування  на тему: "День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС". Учасники переглянули історичний фільм про найбільшу планетарну катастрофу, обговорили питання:  хто такі ліквідатори; яка їх роль в історії людства; яким  уроком для людства є аварія на ЧАЕС.

      Старшокласники висловили свою шану і вдячність героям - ліквідаторам (серед яких були і семеро  михайлівчан) за їх неоціненний вклад у наше сьогодення.   Учні підготували стінгазету про  історію розвитку атомної енергетики.

      Також бібліотекарем школи Мурієнко Г.А.  було підготовлено матеріали про  героїчних ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

  Сьогодні ми згадуємо їх – тих, хто усвідомлено й   жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Попри величезну ціну, яку довелося заплатити,  ми  називаємо 14-те грудня   святом торжества життя!

  14.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Борися за чиїсь права сьогодні!

  10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day). Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.  

   

       

  11.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Берегине моя, українська хустко!

  7 грудня  відзначається Всесвітній день української хустки.
          Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка. Тому українки по всьому світу беруть участь у флешмобі, присвяченому українській хустці.  

        І  юні михайлівчанки, учениці нашої школи, також  долучилися до цієї хвилюючої акції. Від маленьких першокласниць, до старшокласниць - всі перейнялися ідеєю прапаганди українського оберегу - квітчастої хустини, яка є окрасою українського жіноцтва! То ж ми сьогодні вітаємо всіх , хто  береже традиції свого народу. Зі святом Вас, чарівні україночки!

  07.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Сила небайдужих!

  5 грудня Міжнародний день волонтера. Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним.  У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, сгуртував людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави. Жителі Михайлівки та учні нашої школи також  долучилися до благодійності. В нашому навчальному закладі  існує волонтерська організація "Доброчинці", в яку входять представники різних класів. Учні постійно беруть участь в різноманітних благодійних проєктах, таких як "5 картоплин",  "Серце до серця", "Зігрій хоробре серце воїна"та ін. Шкільні волонтери регулярно долучаються до зборів продуктів харчування воїнам ЗСУ, пишуть листи, малюнки, беруть участь у фотоконкурсах  ("Мій тато  - Герой!") у спільних благодійних проєктах з волонтерами "Фабрики добра" (СЗШ № 2 м. Гайсин) та "Полум'яні серця"(СЗШ № 4  м. Гайсин).

         Тому в переддень відзначення (6 грудня) Дня Збройних Сил України доброчинці вітають михайлівчан, всіх учасників АТО/ООС з цим знаменним днем. Також   в старших  класах пройшли уроки звитяги, під час яких учні школи  познайомились з історією виникнення ЗСУ, традиціями  та провели історичний екскурс героїчних подвигів наших Збройних Сил. У молодших та 5 - 6 класах відбулися цікаві конкурси, змагання на військово - спортивну тематику   (з урахуванням карантинних обмежень.). А бібліотекарем школи Мурієнко Г.А. організовано виставку літератури до Дня ЗСУ.

         Ми вітаємо славетні Збройні Сили України і дякуємо нашим захисникам.  Слава Україні! Героям Слава!

  06.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Україна - територія Гідності і Свободи

  В рамках  проведення акції "16 днів проти насильства" учні 5 класу піл керівництвом класного керівника Чайки Д.Г. провели дитячий форум з глобальних питань. Девіз форуму: " Україна - територія Гідності і Свободи". Діти розглянули  питання демократії і свободи в нашій державі, завдання кожного громадянина України  щодо поліпшення її розвитку та захисту. Згадали про патріотів, які захищають  територіальну цілісність нашої держави.  Також учні обговорили питання свободи особистості від будь-якої  форми насилля та як попередити це явище, до кого звертатися по допомогу. І завершився форум  флешмобом: "Ми проти насильства!"

  06.12.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 «25» 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
  Всього новин: 356
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: