Новини

  Лицар школи 2019

  Традиційний війського - історичний ,  спортивний турнір "Лицар школи 2019 " відбувся 13 грудня   в школі.  В ньому взяли участь  5 учнів  5 - 9 класів.  Проходив він в День Святого Андрія Первозванного,  улюбленого свята молоді, тому до нього дуже ретельно готувалися всі учасники.

            Після представлення  конкурсантів,   юні лицарі отримали  завдання: намалювати  вітальну листівку  воїнам  ЗСУ та   придумати гарне привітання. І з цим завданням  хлопці справилися  відмінно.  Потім були випробування: "Напра-а-во!" (де учні 5 - 7 класів відчеканювали свої стройові навички), "Поки догорить сірник"  (старшокласники  відпрацьовували навички військових зборів),  конкурси: "Ситуація", "Військово - історичний",  спортивне віджимання від підлоги для молодших учасників  та  комплексна силова вправа для старших.  Юні лицарі створювали кулінарні шедеври, чистили картоплю, переносили  козацькі  продуктові запаси  у конкурсі "Швидкий джура".  І  родзинкою програми був художній номер. Юні артисти декламували вірші, співали  пісні, танцювали.  І окреме слово хочеться сказати за   конкурс знавців  глядачів, який виявив багатьох інтелектуалів серед учнів школи, та найбільшим ерудитом  -  "Знатоком" став учень 8-го класу Савкун В.

            Переможцем турніру, титул  "Лицар школи 2019 " виборов учень 9-го класу Гуцал О. (класний керівник Черниш С.І.), "Лицар школи - юніор" - учень 6-го класу Драч І. (класний керівник Молдован Н.В.), ІІ місце: учень 8 -го класу  Діхтяр М. (класний керівник Коваль Н.Ю.) та Скрипник Р.(класний керівник Пархоменко Н.В.). Замкнув турнірну таблицю учень 7-го класу Діденко А. (класний керівник Горобець О.А.), який  всього на кілька сотих  "відстав" від товаришів.

        Вітаємо всіх учасників турніру і дякуємо за цікаву та змістовну гру!

   

  17.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС

  В житті завжди є місце для подвигу.  Цей вислів  усвідомили учні  4 класу, коли зустрілися 13 грудня з учасниками  ліквідації найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття - аварії на Чорнобильській АЕС.  Михайлівчани, які у далекому 1986 році  разом із тисячами українців стали на бій з підступним невидимим ворогом  , радіаційними  забрудненням та ліквідовували наслідки вибуху четвертого реактора , поділилися з дітьми своїми спогадами  про ті трагічні події.  Зі сльозами на очах згадували вони своїх  товаришів, які   загинули від отриманої великої дози опромінення.  Всі присутні подивилися відеосюжети  про  ліквідаторів аварії на ЧАЕС, хвилиною мовчання вшанували  пам'ять  героїв.

      Діти привітали  своїх  видатних односельців зі святом - Днем ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  побажали міцного здоров'я і здійснення всіх мрій:  щоб мирним  було небо нашої України, щоб  здоровими і успішними були всі українці, щоб ніколи не повторилася подібна катастрофа!

   

  17.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень права

          Тиждень права проходив у школі з 9-го  по 13 грудня. Розпочався  він з лінійки, на якій учитель історії  Горобець О.А. презентувала  план  правознавчих заходів.

           То ж  протягом цього терміну було проведено різноманітні конкурси, ігри, тематичні уроки..     

  В  понеділок  у 5-му класі  відбулася   пізнавально-розважальна гра - «Знай закон змолоду.», під час якої діти в ігровій формі ознайомилися з правами та обов'язками учнів, Конвенцією та Декларацією  прав людини.

  У 8 класі відбувся  урок «Конвенція про права дитини», під час якого учні  переглянули  відео «Діти вулиці »та  обговорили побачене.

     У вівторок  в 11-му класі  був урок - практичне заняття з теми "Зародження дисидентського руху", під час якого учні  вивчали і аналізували фактори та причини дисидентства в Україні.

    У середу   відбувся захоплюючий турнір  -  правознавчий брейн - ринг "На терезах Феміди". В ньому взяли участь учні 8 - 11 класів, які   об'єдналися у 2 команди: "Феміда " і "Знавці права".

       Спочатку кожна команда представила себе, а потім розпочалися різноманітні конкурси, загадки, інтелектуальні правові ігри. Боротьба була дуже гострою, але все ж перемагає сильніший. Ними виявилися члени команди "Феміда", та знання і навички  гри отримали всі учасники брейн - рингу.

      Привітаємо  "Феміду" і побажаємо юним правознавцям нових перемог на шляху до пізнання істини! 

   
  15.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Щастя поруч

  10 грудня учні 9 класу разом з класним керівником Черниш С.І.  провели інтерактивну  виховну  годину  "Щастя поруч".  Головними завданнями заходу було обговорення  розуміння поняття "щастя", усвідомлення того, що кожна людина має право бути щасливою , радіти життю та приносити радість собі і оточуючим.

          Розпочали  захід  з того, що всі присутні обмінялися один з одним добрими думками   і налаштувалися на  гарну і щиру розмову,  висловивши  свої відчуття , думки та почуття.

         Потому учні  виконали вправу «слово у хмарині» і разом  знайшли  ключі від щастя, виявилося, що у всіх присутніх  ключі до щастя були свої.

         Учні із задоволенням розв’язували проблемні ситуації,  методом «ланцюжкового висловлювання думок»   ділилися   міркуваннями  про  своє бачення щастя. Слухали та аналізували вірші про трактування щастя різними людьми та  виконали вправу «закінч речення…».  Провели  також «хвилинку уяви», шукаючи щастя у повсякденних речах, ділилися щастям з друзями,  брали участь в грі  «подивись іншим поглядом» .

        І ще багато цікавих завдань отримали  діти , але найголовніше те, що граючи,    учні  засвоїли серйозні  морально – етичні поняття добра, щастя, милосердя , навчилися бути щасливими від простих буденних речей та дарувати позитив іншим, а ще не здаватися у важких життєвих обставинах.                    

          Година пройшла швидко і надзвичайно плідно,  принесла  всім присутнім справжню насолоду від спілкування!

  12.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

  14  грудня ми вшановуємо  героїчних людей – ліквідаторів наслідків аварії  на Чорнобильській АЕС.  З нагоди цього дня в школі пройшли відповідні заходи.

              9 грудня  членами шкільного парламенту підготовлено і проведено  тематичну лінійку «День ліквідатора аварії на ЧАЕС».  Бібліотекарем школи Мурієнко Г.А. організовано виставку літератури «Техногенна катастрофа ХХ століття». Учні 9 – 10 класів переглянули відеосюжети про аварію на Чорнобильській АЕС: «День в історії. Вибух на ЧАЕС», «Ліквідатори аварії»,  «Чорнобиль та його наслідки», «Вся правда про аварію на Чорнобильській АЕС».

   

  12.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Золоте серце

  Відкритий виховний захід "Золоте серце" відбувся 9 грудня у 10 класі (класний керівник Гончарук Т.Г.). Головним завданням години спілкування було виховання в учнів високої духовності, милосердя, розвиток вміння аналізувати власний духовний світ та робити висновки.

         Десятикласники разом з Тетяною Григорівною поміркували над вічними філософськими поняттями добра, милосердя,  людяності.

         Потім діти переглянули презентацію «Наш клас», пригадавши своє навчання в початковій та основній школі, незабутні щасливі моменти, спільні свята і будні, які формували їх дружній колектив. Пригадали, чого навчали дітей вчителі, як виховували.  Учні сформулювали загальні правила співіснування у колективі та обрали провідну ідею свого життя.

          Також десятикласники згадали анатомію людського серця і зробили висновок, що не дивлячись на схожу побудову, почуття і характери людей різні.

         Учні виготовили  паперові сердечка, на яких  висловили своє розуміння  поняття "золоте серце",  розповіли , хто для них є ідеалом  добра  і честі  та зробили  свої перші кроки доброчинності.  Учитель запалив свічки учнів  своєю  свічкою. 

             У  невимушеній романтичній атмосфері  діти читали вірші про   

  свої мрії та   Надії,  побажавши один одному, щоб на їх широких дорогах життя зустрічалися лише золоті серця і щирі душі!

   

  11.12.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 «25» 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: