Новини

  Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до Перемоги

  В історії людства є чимало трагічних і кривавих сторінок, тож  події ІІ світової війни є одними з них. Жорстока, людиноненависницька за своєю суттю   трагедія не має виправдання, адже це  - глобальний військовий конфлікт в історії Землі та причина багатьох трагедій ХХ століття, найбільших в історії злочинів проти людства.  І ми повинні пам’ятати  про тих героїв, хто у тяжкі часи став на захист рідної землі. Ми високо цінуємо і шануємо наших  визволителів.  8  травня разом з Європейською спільнотою ми відзначаємо День пам’яті та примирення.

            Тому 1-й урок 9 травня учні Михайлівської школи присвятили  темі пам’яті, вшанування героїв – визволителів людства від нацизму. В режимі онлайн  діти познайомилися з подіями  77-річної давності, пригадали багатьох українців, а також михайлівчан, які поклали свої життя на олтар Свободи. Розповіли про своїх рідних, які боронили землю від нацистів, про загиблих на фронтах ІІ світової війни, подивилися кадри військової хроніки. Також учні обговорили сучасні події, те, як в Російській Федерації лозунг «Ніколи знову» перетворився на «Можемо повторити».  Порівняли героїв минулої війни з сучасними  героями – Захисниками України. Діти говорили про своє відношення до війни та до воїнів ЗСУ, які наразі  воюють за суверенітет і територіальну цілісність України проти сучасних фашистів з Російської Федерації.

           Підсумком  години спілкування стало гасло: «Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до Перемоги»

  12.05.2022 | Aдмін | Читати далі

  Шкільні новини

  День 24 лютого 2022 року став найтрагічнішим в історії України ХХІ століття, адже розпочався він з бомбардування Києва, Харкова та інших українських міст військами Російської Федерації. Розпочалася страшна, кривава і безглузда за своїми мотивами російсько – українська війна.

         З перших днів  цієї трагедії колектив Михайлівської школи, як і весь український народ,   долучився до  активної допомоги Збройним Силам України. Діти під час двотижневих канікул допомагали плести маскувальні сітки, працівники школи разом з жителями села організовували збір коштів та продуктів харчування, виготовлення страв для потреб армії. Особливо слід відзначити активність учнів 9-го класу (класний керівник Горобець О.А.), учнів 10-го та 11-го класів (класні керівники Коваль Н.Ю., Черниш С.І.), серед них особлива подяка десятикласнику Тарасу Волинцю – незмінному волонтеру – активісту. Також працювали разом з батьками, не покладаючи рук, діти з вчительської династії: Кучеренко  Єва і Костянтин, практично весь педагогічний колектив школи та вчителі – ветерани (Крижановська С.П., Фомішина Л.В.), а також переселенці, які проживають на території нашого села, активно включилися у  працю.

          Наразі навчальний процес в школі , в звязку з воєнними діями, відбувається у дистанційній формі. Також в нашому навчальному закладі  здобувають освіту   7 дітей внутрішньо переміщених осіб, яких охоче прийняли в свої колективи  учні нашої школи. Життя продовжується. Ми навчаємося, працюємо, займаємося благоустроєм території школи та села.  І дуже  віримо в перемогу ЗСУ над «рашистами»!

   

  03.05.2022 | Aдмін | Читати далі

  Рідна мова – серця мого подих

  21 лютого – Міжнародний день рідної мови.  За недовгий час  свого існування  свято  стало традиційним, бо це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу.  Тому і  в  нашій школі пройшли заходи  з відзначення  цієї важливої для всіх дати.

         Так учителем української мови Черниш С.І. проведено загальношкільне свято - літературно – музичну композицію «Рідна мова – серця мого подих», в якій взяли участь учні 5 – 11 класів.

   

   

  22.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  Акція «Живі, поки пам’ятаємо…»

  Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. 
     З метою гідного вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та всіх захисників України, які загинули  в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України,  колектив школи долучився до обласної  акції «Живі, поки пам’ятаємо…»
            Класні керівники провели години спілкування, під час яких переглянули  документальні відео про події Революцію Гідності. Члени учнівського парламенту школи  випустили тематичний номер газети "Шкільний меридіан" до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні та хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв України  біля  шкільного стенду , присвяченого героям України. Там же  організовано виставку матеріалів про Революцію Гідності (бібліотекар Мурієнко Г.А., педагог - організатор Зиза Л.І.)
     Учителем історії Горобець О.А. проведено урок пам'яті  " Герої Небесної Сотні" з учнями 11 класу. Присутні переглянули відео про події 19 - 20 лютого 2014 року, слухали аудіоспогади очевидців. Переглянули списки розстріляних на Майдані і вулицях Грушевського та Інститутській (відео "Небесна Сотня поіменно").
        Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. І ми  повинні пам'ятати, якою ціною  дісталася нам свобода, пам'ятати  та бути гідними їх жертовному подвигу, бо герої "живі, поки  пам'ятаємо..."
   
  20.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  З перших днів неоголошеної війни

  З перших днів  неоголошеної війни з Російською Федерацією наша рідна Михайлівка стала  великою і дружною волонтерською  сім'єю.  Спільно з в/о "Мальва", "Самооборона м. Гайсин"  Михайлівська  волонтерська організація  "Доброчинці" , в яку ввійшли  учні школи, вчителі, жителі села,  активно  допомагала ЗСУ продуктами харчування, теплими речами, діти - листами , малюнками...

      От і сьогодні, 17 лютого, жителі    вулиці Першотравневої та Партизанської ,  взяли участь у благодійній акції  по збору продуктів харчування для наших доблесних Збройних Сил.  Люди з радістю відгукнулися на акцію, бажали воїнам здоров'я і стійкості духу, а ще швидкої перемоги над ворогом. Велике спасибі всім небайдужим михайлівчанам, які  вкотре довели, що є громадянами і патріотами нашої неньки України! Слава Україні! Героям слава!

  18.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  День єднання

  16 лютого оголошено президентом України Днем єднання:  "З метою посилення консолідації суспільства , зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз ".

         Тому саме в цей день, 16 лютого  в Михайлівській ЗОШ було проведено  урочисту лінійку, на якій були присутні учні, вчителі, працівники школи,  дошкільнята ЗДО "Колосок" , працівники культури.

         Відкрили лінійку підняттям прапора і виконанням Державного Гімну України. Потім директор школи Балахтар А.Л. зачитав Указ № 53/2022 "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства"  та розповів присутнім  про необхідність зберігати спокій та об'єднуватись, щоб  захистити  себе і  нашу країну від всякого виду загроз.

         Лінійка завершилась 0 10-00 виконанням Державного Гімну України. І дорослі, і діти в одному пориві виконували наш Гімн, що є символом єдності і непереможності духу українського народу. Слава Україні! Героям Слава!

   

  17.02.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 «25» 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74
  Всього новин: 439
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: