Новини

  Фестиваль ранкової зарядки

  З  7-го по 18-те   вересня   в школі проходив  фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я".

  В  умовах карантинних обмежень, в новому  форматі цей фестиваль все ж пройшов   активно і радісно.  Всі   учні   включилися у проведення  ранкової  зарядки. Молодші школярі,  під керівництвом учителів,  у класах, а учні старших класів, в основному, на свіжому повітрі.

  Фестиваль  завершився, але  діти  продовжують виконувати ранкову  зарядку, бо   «Бути здоровим  - ЗДОРОВО!»

   

   

   

  24.09.2020 | Aдмін | Читати далі

  Місячник ЦЗ

  17 вересня в школі  розпочався Місячник Цивільного захисту.  Головною метою Місячника є роз’яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів.

  Тому адміністрацією школи було складено та наказом директора затверджено план проведення Місячника ЦЗ, з яким ознайомлено педагогічних працівників і здобувачів освіти.  Інформаційні матеріали про мету цивільного захисту, дії в надзвичайних ситуаціях розміщено в  тематичному випуску загальношкільної газети "Шкільний кур'єр".

  Отже Місячник  Цивільного захисту у нашому навчальному закладі успішно стартував ! 

   

   

  24.09.2020 | Aдмін | Читати далі

  Фестиваль ранкової зарядки

   

  Із  7-го  вересня учні нашої школи долучилися до Всеукраїнського фестивалю ранкової зрядки "Рух заради здоров'я".

      Головною метою фестивалю - є пропаганда активного способу життя, як одного із чинників гармонійного розвитку людини; стимулювання молоді до занять ранковою зарядкою; залучення до фізичного розвитку та зміцнення свого здоров'я; сприяння фізичному розвитку та загартуванню організму, популяризація здорового способу життя.

          Але в умовах карантинних обмежень  формат фестивалю дещо змінився. Так  більшість здобувачів освіти  проводять ранкову зарядку в своїх  класах. А деякі учні  - на спортивному майданчику, зберігаючи дистанцію між класами . Всі  діти із задоволенням виконують ранкову зарядку, різноманітні руханки, гімнастичні вправи.

       Фестиваль продовжується, і, як кажуть, набирає обертів, бо здоров'я - необхідна складова людського щастя, вона дає  поштовх кожній  дитині до розвитку і самореалізації. Тому наш спортивний девіз:  «Бути здоровим  - ЗДОРОВО!»  

   

  18.09.2020 | Aдмін | Читати далі

  Сонях пам'яті...


   Жовтогарячий соняшник офіційно визначений в Україні символом Дня пам'яті захисників України, який відзначається 29 серпня.

  Соняшник пов'язаний з одним з найтрагічніших подій російсько-української війни: 29 серпня 2014 року сотні українських військових загинули під час Іловайської операції, коли відбувся прорив української групи військ з російського оточення. Бої точилися саме на полях соняхів.

  Тому учні нашої школи   долучилися  до Всеукраїнської акції «Сонях пам’яті», спрямованої на  збереження пам’яті про тих, хто поклав життя за Україну.

  До виготовлення пам’ятних символів «Соняхів пам'яті»  приєдналися і  діти, і вчителі.  Акція  проходить з урахуванням обмежень, що діють у зв'язку з карантином, вона триватиме до Дня Захисника України.

     18.09.2020 | Aдмін | Читати далі

  День знань у Михайлівській школі

  Ось і настав день, якого так нетерпляче чекали всі учасники освітнього процесу нашої школи! Ніде правди діти, канікули під час карантину "дуже затягнулися", і ми всі неймовірно скучили за своєю красунею - школою, шкільними друзями, мудрими і вимогливими, але такими рідними вчителями, гамірним шкільним життям. Тому, як кажуть,  чекали цей день з надією і найкращими сподіваннями, які  виправдались сьогодні в повній мірі!
       День знань у нашій школі пройшов дуже піднесено  та  радісно. Колектив школи ретельно підготувався до зустрічі дітей та їх батьків (яким наразі не рекомендували заходити в навчальний заклад) в умовах карантинних обмежень. Тому формат свята кардинально змінився: традиційної лінійки не було,  а діти  розпочали свято з квесту, під час якого вони  знаходили шлях до своїх класів,  класні керівники та працівники школи  їм у цьому допомагали. 
   
  01.09.2020 | Aдмін | Читати далі

  Нагородження учнів

  17.06.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 «21» 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: