Новини

  Урочище «Лукашеве»

  Учасники пришкільного табору «Сонечко»  дуже люблять подорожувати рідним краєм, вивчати  таємничий світ природи, але також  вони цікавляться культурою та історією рідної Гайсинщини, села. Так 12 червня діти здійснили пізнавальну мандрівку за маршрутом шкільного пошукового загону «Пам’ять» -  «Дорогами війни». І маршрут проліг до могили євреїв – невільників, закатованих в концентраційному таборі с. Михайлівка в 1942 – 1944 роки,  до урочища «Лукашеве», де знаходиться священне місце михайлівчан – партизанська землянка – музей та меморіальний знак , встановлений в честь партизанів  і підпільників, які в роки Другої світової війни захищали нашу  землю від ворогів - нацистів. Віковічні дуби, клени, ясени схилили в задумі крони, згадуючи буремні події, діти притихли, так урочисто і красиво навкруги…, але життя продовжується: і пташиний спів, і шелет листя на вітрі, і ніжні промені сонечка нагадують нам, що жертви підпільників та партизанів були недаремні,  завдяки їх подвигу ми маємо можливість жити і радіти кожному прийдешньому дню. Дякуємо Вам, вірні сини України, Захисники Рідної Землі!

  16.06.2018 | Aдмін | Читати далі

  Суничний Рай!

  Є  в Михайлівському лісі, в урочищі "Лиса гора" місце, яке можна назвати суничним Раєм, тому що там  росте сила - силенна смачних і корисних  червоних, дуже запашних ягід.   І напевне тому  з   небаченим ентузіазмом учасники пришкільного табору "Сонечко" поспішали 11 червня  в похід! Адже на Лисій горі їх чекала справжня насолода від спілкування з природою,  а ще слухання солов'їного співу   та збирання  солодких суниць.  
  Діти по - справжньому відпочили,  а чого вартує  пікнік, який приготували люблячі ненині руки! А юні художниці і художники   поліпшили свою   майстерність, малюючи з натури квіти, дерева та їх плоди. 
  Дякуємо Тобі, матінко - Природо, за твою щедрість та красу!
  12.06.2018 | Aдмін | Читати далі

  Єдиний день безпеки життєдіяльності

  6 червня  в нашому таборі відзначено як День безпеки життєдіяльності. Ні для кого не секрет, що питання безпеки дітей є одним із найважливіших в діяльності  школи, тому вихователі  Соловей О.М. та Зелінська Л.В. підготували і провели тематичну гру "Ми - за безпеку руху!", під час якої  діти вивчали невідомі та повторили відомі правила безпечної поведінки, розв'язували різноманітні задачі, виконували творчі завдання, а переможці в кожній номінації отримали заохочувальні призи.

  06.06.2018 | Aдмін | Читати далі

  Вивчаємо рідний край

  Непомітно летить час, ось уже розпочався другий тиждень  табірної зміни, тепле літечко  кличе діток від віртуального світу  планшетів до царини її Величності Природи, тому щоранку  школярі із задоволенням поспішають до рідної школи, бо там на них чекають цікаві екскурсії, пізнавальні ігри та розваги, спілкування з однолітками і вихователями в неформальній обстановці, зустрічі з цікавими людьми, вивчення нового та відкриття невідомого у звичних речах.

  06.06.2018 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день захисту дітей

  Щорічно в 1 день літа ми святкуємо Міжнародний день  захисту дітей, тому  цей день  став справжнім святом для  учнів  нашого табору.  Цілий день на подвір'ї  школи, залитому теплими променями літнього сонечка, лунали улюблені дитячі мелодії, проходили різноманітні акції та конкурси, зокрема:
  - конкурс малюнків на асфальті "Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо";
  - конкурс дитячих кросвордів "Пізнайко";
  - концертно - розважальна ігрова програма "Літня карусель";
  - спортивні змагання.
  Діти малювали, співали і танцювали, брали участь у різних змаганнях,  конкурсах, словом, розважалися  і раділи.   А в їдальні на них чекали святкові столи зі смачними стравами та солодощами.  І на завершення свята кожна дитина отримала  омріяне   мо-ро-зи-во! 
  Адміністрація школи,  колектив пришкільного табору "Сонечко" висловлює  подяку сільському голові Топочкановій В.В.,  директору Михайлівського цегельного заводу, ТОВ "Ситий двір"  Косинському Я. І. за благодійну допомогу в організації свята.
   

   

  01.06.2018 | Aдмін | Читати далі

  Пришкільний оздоровчий табір

  Спортивні змагання

  В нашому спортивному оздоровчому таборі всі діти полюбляють  веселі ігри та змагання.  Тому  майже щоденно  всі загони беруть активну участь у   різноманітних спортивних  заходах. 
  30 травня учні початкових класів взяли участь у спортивному святі  "Котигорошко" , діти 5 - 7 класів залюбки грали у футбол.
  1 червня  відбулися спортивні змагання для всіх загонів "Щоб здоров'я добре мати, треба бігати, стрибати", під час яких всі діти  розвивали  свої спортивні навички .
  Спортивні змагання   не лише фізично розвивають та загартовують дітей, а й приносять масу позитивних емоцій.
   

  01.06.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 «40» 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: