Новини

  Торгівля людьми

  Освітня робота з молоддю відіграє важливу роль у попередженні торгівлі людьми. Цьому питанню в навчальному закладі  приділяється особлива увага. Так в ІІ неділю жовтня шкільний психолог Дарина Григорівна Чайка провела  профілактичний захід  з учнями 10 - 11 класів з теми: "Третє тисячоліття - рабство існує".

  Старшокласники дізналися про походження, транзит та види торгівлі чоловіками, жінками, дітьми в Україні і в світі.  Учні  познайомилися із державною програмою попередження та недопущення цього явища, дізналися телефони урядової гарячої лінії,  поговорили про особисту відповідальність кожного за вчасне виявлення фактів  торгівлі людьми, надання допомоги постраждалим.

        Здобувачі освіти прийшли до висновку, що торгівля людьми - одна із актуальних проблем України і всього світу, жертвами сучасного рабства стають мільйони людей . Тому великого значення набуває повне і відповідальне інформування суспільства про цю серйозну проблему, яка є одним із найнебезпечніших злочинів над особистістю.  

   

  12.11.2020 | Aдмін | Читати далі

  Проблема кібербулінгу

  Згідно плану - графіку проведення просвітницької роботи з питання профілактики  психологічної безпеки в Інтернет - просторі  з дітьми та молоддю, надання їм необхідної психологічної та соціально -  педагогічної допомоги   в першу неділю жовтня  психологом Чайкою Д.Г. було проведено годину спілкування з учнями 5 - 8 класів "Кібербулінг як проблема порушення прав людини".   Дарина Григорівна розповіла  учням про способи розпізнавання і засоби захисту від агресії в інтернеті. Психолог  вручила дітям Пам'ятку для захисту від кібер - булінгу, яку розробила сама, дала дітям  конструктивні і слушні поради щодо поведінки в Інтернет - просторі.          Діти зробили висновок: обізнаний - значить озброєний.  І як би ця ситуація не називалася: якщо вам погано, і це не припиняється, тоді варто звернутися за допомогою. Для того, щоб зупинити кібербулінг, потрібно не лише закликати кривдників більше так не робити. Необхідно також усвідомити, що будь-яка особа заслуговує на повагу: як в Інтернеті, так і в реальному житті.

  12.11.2020 | Aдмін | Читати далі

  Акція

  З нагоди Дня людей похилого віку та з метою виховання в учнівській молоді принципів гуманізму і традицій милосердя в школі було проведено благодійну молодіжну акцію "5 картоплин".  Учні  взяли посильну участь у цій акції і зібрали 209 кг. картоплі.

       Отримані в результаті проведення даного заходу овочі було передано у Гайсинський територіальний центр  соціального обслуговування для одиноких пристарілих людей.

        Напевне, зернятка милосердя і доброти, посіяні в душах юних михайлівчан, проростуть згодом в їх серцях!  

   

   

  10.11.2020 | Aдмін | Читати далі

  Дякую Захисникам України!

  До Дня захисника України, Дня українського козацтва, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України  в навчальному закладі були проведені  різноманітні заходи.

      Так учні з  батьками - учасниками АТО/ООС взяли участь в районній  фотоекспозиції "Мій тато Герой!".  

         Здобувачі освіти долучилися до акції "Зі святом, дорогі захисники!": провели   збір продуктів, засобів особистої гігієни, солодощів та  підготували воїнам вітальні листівки і малюнки.

      Зі словами подяки захисникам України звернулися учні 3-го, 6-го , 8-го класів під час створення відеопрезентації,  долучаючись до   Всеукраїнської  акції  " Дякую Захисникам України".

       І, традиційно,  загони шкільної волонтерської організації "Доброчинець" (учні 7 - 11 класів) привітали михайлівчан - учасників АТО з цим  знаменним днем листівками. Діти, хоч і заочно, але з усією щирістю юної душі бажали захисникам  України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості. А ще висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!

   

  16.10.2020 | Aдмін | Читати далі

  Наші досягнення

  З нагоди святкування Дня працівників освіти 2 жовтня в актовій залі Гайсинської   РДА  відбулося урочисте зібрання за участю очільників районної влади та працівників відділу освіти. На зібрання були запрошені окремі керівники навчальних закладів. Начальник відділу освіти Шрамко В.М.  привітала працівників освіти з професійним святом і вручила нагороди окремим  вчителям та педагогічним  колективам Гайсинщини за вагомі досягнення у справі навчання й виховання підростаючого покоління. 

          Колектив СЗШ І-ІІІ ступенів с. Михайлівка  отримав    гідну нагороду  -  «Сертифікат на отримання 15 тисяч гривень….».  Таку відзнаку  вручено  педагогам нашої школи за високі  результати у навчанні, вихованні школярів та підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 – 2020 навчальному році так як за результатами ЗНО  - 2020    навчальний заклад  посів ІІ місце в районі, 14 місце в області   і ввійшов у сотню кращих шкіл України.

   

  07.10.2020 | Aдмін | Читати далі

  Учитель, перед іменем твоїм…

           В переддень  відзначення в Україні Дня працівників освіти  2 жовтня в нашій школі відбувся традиційний День учнівського самоврядування.  Враховуючи  всі карантинні обмеження  в школі  по особливому готувалися до цього хвилюючого дійства.  Учні  6 – 11 класів  в цей день проводили  уроки  в своїх  класах. Члени парламенту школи виконували обовязки адміністрації :  президент Пархоменко І.  – директора навчального закладу,  премєр-міністр Діхтяр М. – заступника директора, прес-секретар  Стародуб В. – педагога – організатора. 

          Члени шкільного парламенту  (Стародуб В., Пархоменко І.) оформили   тематичні газети  до Дня працівників освіти.  Стародуб Ю. та Литвіцька А. (члени міністерства роботи з молодшими школярами) організували вітальні листівки вчителям молодших класів.   Особливо хочеться відзначити учнів 5-го класу (класний керівник Чайка Д.Г.),  які зробили вітальний фото колаж для всіх  працівників школи.  

  06.10.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 «41» 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74
  Всього новин: 439
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: