Новини

  Пришкільний оздоровчий табір

  Вивчаємо рідний край

  Активний відпочинок на лоні природи,  вивчення флори і фауни місцевих лісів та ставів, збір запашних суниць (змагання: "хто більше"),  спостереження за  весняними барвами - що може бути кориснішим і цікавішим! А коли додати те, що при цьому запаси смаколиків у рюкзаку,  з любов'ю приготовлених турботливими руками мам і бабусь, якось особливо смакують  в полі, лісі, саду, або ж на сільському стадіоні, то стає зрозуміло, чому  екскурсії - це улюблений вид діяльності  в таборі "Сонечко". 
  І коли стомлені, але щасливі малята та підлітки повертаються  до школи, а в їдальні на них чекають  смачні та корисні страви, фрукти, соки, то  можна впевнено сказати, що це і є щасливе дитинство!
   

  01.06.2018 | Aдмін | Читати далі

  Пришкільний оздоровчий табір

  Вас вітає пришкільний  табір "Сонечко"

   

  Тільки но відлунали   прощальні  акорди  Останнього дзвоника , 2017 - 2018 навчальний рік закінчився, учні 9, 11 класів приступили до здачі ДПА, ЗНО, а в школі  так само гамірно, весело і людно. А все тому, що з 29 травня по 15 червня   працює  пришкільний оздоровчий спортивний табір з денним перебуванням "Сонечко".  80  школярів 1- 7 класів оздоровлюються в ньому. Незмінний керівник табору Черниш С.І.  разом з вихователями Кучеренко Н.М., Зелінською Л.В., Соловей О.М.,  Горобець О.А. та Драчем М.В. плідно потрудилися, щоб  спланувати  роботу табору  таким чином, аби в ньому було цікаво дітям різних вікових та соціальних категорій.  А  оскільки головна мета роботи табору -  це оздоровлення дітей,  навчання їх навичок здорового способу життя, виховання  культури поведінки , вже перший день роботи  розпочався з ранкової зарядки,  яку учні вже звикли  робити під час навчального процесу, тому охоче  включилися  в цей активний вид діяльності.

  01.06.2018 | Aдмін | Читати далі

  Дитинства прощальний дзвінок

  25 травня - особливий день для кожного школяра, адже   сьогодні відбувається грандіозна подія, якої з нетерпінням чекають всі діти - це свято Останнього дзвоника!
          Йому  радіють  не лише  школярі,  готуються до нього батьки,  вчителі.  Для учнів  перевідних  класів завершується навчальний рік, їх чекають  веселі ігри, походи та інші розваги в пришкільному  спортивному оздоровчому таборі "Сонечко" , а потім - чудові канікули, а випускники  11 класу  прощаються зі шкільною партою, веселим і безтурботним дитинством.   
  Тому вже зранку на  шкільному подвір'ї  нашої школи гамірно і  святково від яскравих квітів, білих бантів та щирих дитячих посмішок.
  І ось під  урочисту музику на   лінійку  заходять  учні 11 класу разом зі своїм улюбленим класним керівником Наталією Василівною Молдован. Першим  слово має директор школи Балахтар Анатолій Леонідович, який  вітає всіх учнів школи із закінченням навчального року,   відзначає нагородами відмінників навчання, активістів школи,    переможців предметних олімпіад та творчих конкурсів,   учителів, працівників школи -  ювілярів, також   вручає  подяки  батькам за гарне виховання дітей .
  Але іменинникам свята  є  випускники, тому їх  вітають  і наймолодші учні школи - першокласники, і вчителі, і батьки,  ну, звичайно, ті не залишаються в боргу і  кажуть "спасибі" всім, хто доклав максимум зусиль до їх навчання та виховання.
  На прощання  учні 11 класу разом із молодшими школярами  дарують  танцювальну композицію "Прощавай, рідна школо моя",   а  Яна Уманець   - зворушливу пісню прощання з Дитинством, і  ось уже в небо  злітають кульки , неначе ті дитячі мрії, які (ми віримо) обов'язково здійсняться!
  Прощавай, дитинство миле, дзвоник золотий,
           Рідна школо галаслива, за усе прости!
  29.05.2018 | Aдмін | Читати далі

  День вишиванки

  День вишиванки
  17 травня, у Всесвітній день вишиванки , учні школи приєдналися до  світової  акції  і прийшли у вишитих сорочках,  щоб підтримати своє національне диво – вишиванку –  символ і оберіг української нації, її культурне надбання.
  Вчителі та діти світилися від щастя, а подвір’я школи нагадувало ріднобарвний   трояндовий сад.  І день став яскравішим, і класи світлішими, а діти і вчителі – щасливими,  що змогли підтримати свою національну культуру.
   
  22.05.2018 | Aдмін | Читати далі

  Свято доброти

  11 травня учні 2 класу (класний керівник Зелінська Л.В.) запросили своїх батьків, молодших друзів, вчителів на  Свято Доброти. Діти дуже старалися розповісти присутнім, у чому сенс добра, які є правила доброти, що таке дружба,  якими мають бути справжні друзі.
  Їх підтримували мами, які також брали участь в іграх, розгадували загадки .  Ще учні  артистично виконали пісню кота Леопольда та згадали його девіз: «Діти, давайте жити дружно», поділилися своїми добрими справами.
  Цей захід не залишив байдужим жодного учасника, адже добро так потрібне людям,  його творити  треба всім!
   
  22.05.2018 | Aдмін | Читати далі

  День Перемоги

  8 - 9 травня – особливі дні для кожного українця, адже це дні пам’яті і примирення, дні  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Тому до цих знаменних дат учні школи разом зі своїми класними керівниками  виготовили маки пам’яті,  як символ скорботи, розуміння і поваги до загиблих героїв.
  Також учні 6 – 7 класів (вчитель Черниш С.І.) підготували поетичний виступ на мітингу до Дня перемоги, а команда учнів 8 – 11 класів (керівники Балахтар А.Л. та Зиза Л.І.) учасники районного етапу Всеукраїнської  військово – патріотичної  гри   «Сокіл» («Джура») продемонстрували стройову вправу вишкіл та художній номер «Ватра». 
   
  22.05.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 «41» 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: