Новини

  Сила небайдужих!

  5 грудня Міжнародний день волонтера. Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним.  У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, сгуртував людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави. Жителі Михайлівки та учні нашої школи також  долучилися до благодійності. В нашому навчальному закладі  існує волонтерська організація "Доброчинці", в яку входять представники різних класів. Учні постійно беруть участь в різноманітних благодійних проєктах, таких як "5 картоплин",  "Серце до серця", "Зігрій хоробре серце воїна"та ін. Шкільні волонтери регулярно долучаються до зборів продуктів харчування воїнам ЗСУ, пишуть листи, малюнки, беруть участь у фотоконкурсах  ("Мій тато  - Герой!") у спільних благодійних проєктах з волонтерами "Фабрики добра" (СЗШ № 2 м. Гайсин) та "Полум'яні серця"(СЗШ № 4  м. Гайсин).

         Тому в переддень відзначення (6 грудня) Дня Збройних Сил України доброчинці вітають михайлівчан, всіх учасників АТО/ООС з цим знаменним днем. Також   в старших  класах пройшли уроки звитяги, під час яких учні школи  познайомились з історією виникнення ЗСУ, традиціями  та провели історичний екскурс героїчних подвигів наших Збройних Сил. У молодших та 5 - 6 класах відбулися цікаві конкурси, змагання на військово - спортивну тематику   (з урахуванням карантинних обмежень.). А бібліотекарем школи Мурієнко Г.А. організовано виставку літератури до Дня ЗСУ.

         Ми вітаємо славетні Збройні Сили України і дякуємо нашим захисникам.  Слава Україні! Героям Слава!

  06.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Україна - територія Гідності і Свободи

  В рамках  проведення акції "16 днів проти насильства" учні 5 класу піл керівництвом класного керівника Чайки Д.Г. провели дитячий форум з глобальних питань. Девіз форуму: " Україна - територія Гідності і Свободи". Діти розглянули  питання демократії і свободи в нашій державі, завдання кожного громадянина України  щодо поліпшення її розвитку та захисту. Згадали про патріотів, які захищають  територіальну цілісність нашої держави.  Також учні обговорили питання свободи особистості від будь-якої  форми насилля та як попередити це явище, до кого звертатися по допомогу. І завершився форум  флешмобом: "Ми проти насильства!"

  06.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Я ПРОТИ ДІЙ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

  У Міжнародний день боротьби за скасування рабства, що  відзначається щорічно 2 грудня, класним керівником  9 класу Коваль Н.Ю.  було проведено  годину спілкування  «Я ПРОТИ ДІЙ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ».

  Дев'ятикласники  переглянули фільм «Станція призначення життя», після чого вони колективно обговорили його основні моменти, висловили свої думки щодо актуальності даної теми та активно ділилися своїми роздумами з приводу того, як не стати жертвою торгівців людьми.

        Ця тема не повинна залишатися без уваги, а Міжнародний день боротьби за скасування рабства - хороший привід провести об’єктивну самооцінку нинішнього стану людства.

  06.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Скажем насиллю «НІ!»

  У рамках проведення Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства» , яка стартувала 25 листопада,  в  9 класі (класний керівник Коваль Н.Ю.) 30 листопада було проведено класну годину «Скажемо насиллю – «Ні!». Особлива увага  під час її проведення приділялась питанню домашнього насилля, засобам протистояння насиллю в сімї та формуванню нетерпимого ставлення  учнів до будь – якої форми насилля.

  Також девятикласниками було опрацьовано поради, які можуть допомогти у ситуації, яка  лише на перший погляд  здається простою, ознайомлено з номерами телефонів «гарячих ліній».

  1 грудня, до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом та в рамках проведення акції «16 днів проти насильства»,  в школі проведено  відповідна інформаційно – просвітницька робота.

  Членами учнівського самоврядування випущено тематичну сторінку загальношкільної газети «Шкільний кур’єр» , бібліотекарем школи Мурієнко Г.А. організовано виставку літератури «Не дай СНІДу шанс». 

   

    Класним керівником 9-го класу Коваль Н.Ю. проведено класну годину  (у формі круглого столу) «Зупинимо СНІД разом» під гаслом «Він не знає кордонів, він не знає національностей та імен». Учні обмінялися думками щодо розрізнення понять «СНІД та ВІЛ – інфекція»,  шляхів зараження ними, групи ризику та статистики зараження  складною хворобою.

    Класними керівниками 5 – 8 та 10-11 класів також було проведено інформаційні хвилини, переглянуто відеоматеріали з теми «Захисти себе від СНІД» та обговорено їх з вихованцями, адже інформований – значить озброєний!

  02.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Запали свічку пам'яті....

  Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв трьох голодоморів – Голодомору 1932 – 1933 років та масових голодів 1921 – 1923 і 1946 – 1947 років.   Хвилиною мовчання і  запаленою свічкою згадують   заморених голодом вбитих комуністичним тоталітарним режимом  співвітчизників.

           Тому колектив нашого закладу освіти активно долучився  до вшанування Дня пам’яті жертв Голодоморів. У всіх  класах відбулася хвилина мовчання і тематичні уроки, на яких учні переглянули художні та документальні фільми про Голодомор.     Бібліотекарем школи  Мурієнко Г.А. організовано виставку літератури "Трагедія знищеної волі".

         Члени шкільного парламенту зібралися 28 листопада  на акцію "Запали свічку пам'яті".  Діти запалили свічки і хвилиною мовчання вшанували пам'ять мільйонів співвітчизників, які стали жертвами комуністичного молоха.

   

  29.11.2020 | Aдмін | Читати далі

  "16 днів проти насильства"

  Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Тому здобувачі освіти нашого навчального закладу не стоять осторонь цієї проблеми.  В школі розроблено  відповідні заходи  з інформування та попередження проявів будь-яких форм насилля  в школі та в сім'ї.  План заходів, телефони довіри розміщено в  інформаційному куточку ЗЗСО.

          25 листопада шкільним психологом Чайкою Д.Г. було проведено заняття з учнями 6-го класу з теми: "Насильству - НІ !".  Шестикласники дізналися про те, які  форми насильства існують, як запобігати проявам агресії, насилля  та куди звертатися в разі виявлення фактів насильства і жорстокості,  хто може допомогти їм в разі потреби. Діти вели живий діалог з Дариною Григорівною, задавали безліч запитань та  висловлювали свої міркування з даної проблеми, обговорювали  психологічні ситуації та робили самостійні висновки  про те, що потрібно робити людям, щоб розірвати коло жорстокості і насильства.

         Акція триває, будьмо небайдужими, захищаймо тих, хто цього потребує! 

   

  26.11.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 «18» 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: