Новини

  День учнівського самоврядування

         30 вересня, в переддень Дня працівників освіти,  в нашому ліцеї відбулося традиційне свято – День учнівського самоврядування. На ранковій лінійці директор  зачитав наказ про  покладання відповідальності  на учнів ліцею, членів шкільного самоврядування, які в цей день мали виконувати обовязки адміністрації школи та педагогічного колективу.

     І ось розпочалися уроки, які проводили юні вчителі! Серйозно і надзвичайно відповідально поставилися до них  всі учні, тому результат був відмінним! По завершенні навчального дня юні педагоги, члени учнівського парламенту ліцею та вчителі зібралися в актовій залі. Відкрив зібрання А.Л. Балахтар, який привітав «нових вчителів», відзначивши, що такі «занурення в професію» є важливими для всіх дітей, адже дають можливість розпізнати в кожному їх здібності та показати , якою є професія  вчителя.

  20.11.2022 | Aдмін | Читати далі

  Європейський день шкільного спорту

   В рамках Європейського марафону фізкультурно – оздоровчих подій з 20 по 30 вересня в школі проходили  різноманітні спортивні заходи, присвячені Європейському дню шкільного спорту.

  Учні початкових класів проводили  рухові уроки, використовуючи відео заняття, підготовлені спільно з Академією Крокета і Лами.  Також  члени учнівського самоврядування  проводили  рухливі перерви, вчителі фізичної культури  - різноманітні спортивні змагання.

  Рухова активність дітей – важлива і дуже потрібна  справа, яка заохочує наш  ліцей спонукати дітей рухатися вперед.   Міжнародна ініціатива спрямована на просування фізичної активності на міжнародному рівні і залучення якомога більшої кількості дітей та молоді, шкіл і організацій до занять фізичною культурою та спортом.

   

   

   

  20.11.2022 | Aдмін | Читати далі

  Важлива зустріч

  23 вересня  в нашому ліцеї відбулася цікава і змістовна зустріч учнів 10 – 11 класів з поліцейським офіцером Краснопільської громади  Філем Р. А.

         Роман Анатолійович розповів  присутнім про ризики військового часу, а саме: вибухонебезпечні предмети та способи захисту від них. Далі у формі квесту учні перевірили свої знання про те, як розпізнати небезпечні предмети та вберегтися від них, як розпізнати різні види мін та чим вони небезпечні, кого і як правильно повідомити  про небезпеку.

         Захід пройшов у невимушеній, дружній атмосфері. Всі  його учасники  засвоїли найголовніші правила:  як вберегти себе і своїх товаришів та як подбати про свою безпеку та оточуючих людей.

   

  20.11.2022 | Aдмін | Читати далі

  Буде Мир над Україною!

  21 вересня світова спільнота відзначає Всесвітній день миру. Наші ліцеїсти також долучилися до такої знакової міжнародної події. Учні початкових класів провели конкурс малюнків «Діти України за мир!». Бібліотекарем ліцею організовано виставку літератури  на тему миру.

        Учні 5 – 11 класів взяли участь в акції  «Дякую ЗСУ за  мир!», вони написали листи подяки воїнам ЗСУ, які виборюють  свободу і територіальну цілісність України. Наші мужні  українські воїни захищають ідеали миру, єдності  та  свободи. І хоча в  країні йде жорстока , неоправдана ніким війна, ми віримо, що завдяки мужності і незламності  Захисників, Україна переможе, і настане довгожданий Мир: «Буде Мир над Україною,буде Мир і будем ми!».

   

   

  20.11.2022 | Aдмін | Читати далі

  День партизанської слави

  22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Михайлівка - партизанський край, адже в роки ІІ-ї світової війни була в авангарді боротьби з нацистськими військами і на фронті, і в тилу ворога.  То ж сьогодні члени учнівського самоврядування  нашого ліцею разом з працівниками культури, вшанували подвиг героя-партизана Степана Чорнобая та всіх партизан, підпільників с. Михайлівки покладанням квітів на могилу юного звитяжця.   

            Бібліотекарем школи Мурієнко Г.А. організовано виставку літератури до цієї знаменної дати.

           Члени пошукового загону "Пам'ять" (керівники Горобець О.А. та Зиза Л.І.), учениці 10-го класу Іванчик І. та Уманець А.  відвідали  і привітали ветерана  Другої світової війни  Чуйнишена Г.І.

        Вічна слава і наша нев'януча пам'ять з Вами, славетні Герої!

   

  05.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Рух заради здоров'я

  10 вересня в Україні відзначається День фізичної культури та спорту. В цьому навчальному році напередодні  в нашому ліцеї  проходив загальношкільний    конкурс   "Рух заради здоров'я", під час якого учні записували відео та робили  світлини   виконання  ними ранкової зарядки.

             Найактивнішими були третьокласники: Беседівський Н., Горбань Н., Левченко В., Плешко К., Ситар К., Солодкий С.,Фомішин А.  та  учні 4-го класу: Гуцалюк А., Столярчук М. (класні керівники Зелінська Л.В, Кучеренко Н.М.).

   

  Всі знають  крилатий вислів, що рух  - це життя! І  ми сподіваємося, що активний спосіб життя , особливо рухова активність стануть нормою для кожного учня ліцею!

   

   Відео

  05.10.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: