Новини

  Декада математики

  Традиційною подією в шкільному житті стала  декада математики - королеви наук. Під час її проходження, діти  переконалися, що це не суха наука,  як може здатися на перший погляд.   Адже   діти  брали участь у конкурсах, вікторинах,  різноманітних змаганнях.

         Учні 6-го класу провели захоплюючу математичну гру.   Змагалися  2 команди: "Косинусів" і "Кутів" . Діти з честю пройшли всі випробування,  отримавши нові знання та уміння. В 9-му класі  проведено гру "Останній герой".  Найкращі результати отримали Іванчик І. та Коваль Т.

        В 10-му класі  відбувся  турнір "Кращий математик". В запеклій боротьбі перемогу здобув  Савкун В.

       Учні 8-го класу переглянули цікаві фільми про математику і видатних математиків: "Архімед - повелитель чисел", "Людина, яка пізнала нескінченість".

   

  27.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Різдвяне диво!

  Розпочався ІІ семестр , учні школи знову заповнюють просторі коридори і світлі класи, щоб поринути у чудову атмосферу навчального процесу.  Але і про яскраві зимові канікули не забуто,  адже   як не пригадати  казкові миті   новорічних свят, зустріч  таємничого Нового року, Різдва Христового, чудовий відпочинок з родиною та друзями!

  7 клас Різдвяне диво

  9 клас Різдвяне диво

  4клас Різдвяне диво

  3 клас Різдвяне диво

  5 клас Коліжанки Різдво

  2 клас Різдвяне диво

  1 клас Різдвяне диво

   

  26.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Ось і добігає до завершення 2021 рік!

          Ось  і добігає до завершення 2021 рік! Рік  тривоги, надії та  приємних сподівань...Пандемія  навчила нас берегти  такі одвічні поняття як  дружба, взаєморозуміння, здатність  іти на розумні компроміси...ми стали не лише старші на один рік, а й мудріші на декілька, бо навчилися жити  і радіти кожному дню попри  проблеми і біди.  І наш шкільний корабель впевнено    взяв курс на  щасливе плавання у морі Знань.

            Тому напередодні  Нового 2022 року учні  нашої школи привітали  працівників Михайлівського старостату, ФАПу, поштового відділення у складі вітальної  новорічної бригади з прийдешнім святом. Також у класах (з урахуванням карантинних обмежень) пройшли новорічні ранки,  захоплюючі квести, " блакитні вогники",  тощо.

              Шановні  друзі! Прийміть наші щирі вітання та сердечні побажання з нагоди чудових зимових свят. Колектив Михайлівської школи дружно вітає всіх з Новим 2022 роком та прийдешніми Різдвяними святами! Нехай  Віфлеємська  зірка запалить у кожному серці радість, любов і надію!

  Вітання 6 клас

  Вітання 7 клас

  Вітання 8 клас

  Вітання 9 клас 

   

   

  05.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Досягнення

  Михайлівська школа  вже 3-й рік  працює в новому  приміщенні,  в якому обладнано   сучасні високотехнологічні   кабінети і класи,  спортивний і актовий зали, їдальню, створено комфортне і дружнє до дітей  середовище.   Тому можна без перебільшення сказати, що життя   учнів, вчителів та батьків кардинально змінилося, адже навчатися та  працювати в сучасному, обладнаному за останніми вимогами приміщенні  і  зручно, і  практично, і дуже комфортно.  

  05.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  "Дякую Тобі, Святий Миколаю!"

  Цього дня діти чекають з особливим трепетом! Адже Святий Миколай (саме про його день йдеться) приносить чемним діткам омріяні подарунки, солодощі! Тому особлива дяка людям, які, в пам'ять про діяння Святого послідовника Христа, допомагають здійснити омріяне диво. В Михайлівській школі - це потужний агрохолдинг ТОВ "ПК " Зоря Поділля", який багато років поспіль є спонсором різноманітних шкільних проєктів, в тому числі і дня Святого Миколая. Смачні цукерки фірми "Roshen" принесли малечі і старшокласникам радість та укріпили віру в людську доброту.

            Напередодні дня Святого Миколая учні початкових класів Михайлівської школи взяли участь у шкільному челенджі "Дякую Тобі, Святий Миколаю!", підготувавши музичні дарунки Святому! Вітаємо Всіх зі святом, бажаємо, щоби Святий Миколай приніс радість і щастя, мир і добробут у кожну українську родину!

  Відеоролик 1

  Відеоролик 2

  Відеоролик 3

  Відеоролик 4

   

   

   

  05.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Різдвяна акція

  До Дня  ЗСУ в Гайсинському районі традтційно  проводиться  акція "Дарунок воїну". Колектив нашої школи взяв активну участь у підготовці та проведенні її. Діти написали вітальні листи, малюнки Захисникам України та зібрали  продукти харчування. Так як волонтерська організація школи "Доброчинці" давно і тісно співпрацює з в/о "Самооборона м. Гайсина",  2 грудня "доброчинці"   передали  побратимам зібране. Також до акції долучилися жителі села, вулиць :  Жовтневої, Миру та Т. Шевченка. Щоб порадувати воїнів педагогічні працівники закупили солодощі, різних смаколиків,  адже так важливо, щоб українські захисники відчували нашу повагу, любов і підтримку.

     Хочеться висловити велику подяку дітям, батькам, сільським волонтерам   та всім небайдужим жителям села, які  знову проявили  патріотизм та почуття милосердя.

   

   

   

   

  05.01.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: