Новини

  Тиждень математики

  2 березня в школі розпочався Тиждень математики. Про це повідомила учитель математики    Чайка Д.Г. на шкільній лінійці. Вона розповіла про значення "цариці наук" в нашому житті, закликала вивчати її. Також Дарина Григорівна  пояснила план проведення Тижня і презентувала перші "Завдання для допитливих", за виконання яких  переможці отримають солодкі призи.

  Отже Тиждень математики стартував, за роботу, друзі! 

  03.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Свято рідної мови

  Щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року, світова спільнота  відзначає  Міжнародний день рідної мови, а також Міжнародний день материнської мови. Тому  в нашому навчальному закладі   проводяться заходи, направленні на   популяризацію вивчення   рідної нам  української мови.  Так класний керівник 6 класу Молдован Н.В. разом з шестикласниками підготували  свято "  ЇЇ Величність - Мова".

  Розпочався захід зі вступного слова Наталії Василівни, в якому вона розповіла про історію відзначення Дня рідної мови, про те, як відносяться до нього в різних країнах, як боролися за збереження материнської мови в Бангладеш та інших країнах,  побажала всім присутнім вивчати і  любити рідну мову.

  Діти  читали зворушливі  вірші, співали пісні про мову,  розповідали цікаві гуморески та інтермедії. І на завершення свята всі присутні виконали стоячи "Гімн українській мові".

  Свято відбулося в атмосфері щирої любові та відданості нашій рідній материнській мові і залишило глибокий слід в серцях всіх його учасників!

  03.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Героям Небесної Сотні

            20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. В нашій школі  пройшов  ряд заходів по вшануванню пам'яті  бійців  Революції Гідності. Так у приміщенні школи оформлено куточок "Герої Небесної Сотні" та відбулася тематична лінійка " Хвилина мовчання - нескінченність пам'яті".

          Учні 8-го класу переглянули  відео  "Небесній Сотні та всім героям України присвячується", створене за участі учнів недільної школи церкви цілителя Пантелеймона   ПЦУ  м. Гайсина,  хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв.

       Представники учнівського парламенту школи взяли участь у районному мітингу ,  що відбувся  біля меморіального знаку у м. Гайсин  на знак вшанування відваги, сили духу й стійкості  людей, які віддали своє життя під час Революції Гідності.

       Урок пам'яті " Герої не вмирають....  Просто йдуть..." провела з учнями 7-го класу вчитель історії Горобець О.А. Діти  познайомилися з унікальними кадрами хроніки зими 2013 -  2014 р. р.  ,  "зими, яка змінила нас". Вдало дібрані факти біографій різноманітних за віком, соціальним статусом та мотивацією людей, яких об'єднала любов до України, до  її свободи і Європейського вибору розвитку країни, вірші Т.Шевченка, прочитані вірменином за національністю та українцем за духом С. Нігояном, хвилина мовчання і свічки пам'яті ,  - все це залишило глибокий слід в душах   присутніх.

      " Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами - Охоронцями на небі".

   

  24.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Спортивні змагання

  18 лютого, в спортивному залі  СЗШ І-ІІІ ступенів с. Гранів відбувся  традиційний турнір з волейболу, приурочений пам'яті воїна - афганця, учня Гранівської школи Григорія Парна.
         У турнірі взяли участь збірні команди СЗШ І-ІІІ ст. с Гранів та СЗШ І-ІІІ ст. с. Михайлівка.  І не дивлячись на результат гри перемогла дружба та справжній командний дух спортивної боротьби! 

  19.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Відлуння Афганських гір...

  7 лютого в нашій школі відбулася тематична лінійка, присвячена вшануванню учасників бойових дій на територіях інших держав. ЇЇ підготували члени пошукового загону "Пам'ять" (керівник Горобець О.А.).  Юні пошуківці згадали полеглих побратимів, воїнів - афганців  - наших земляків,  а також усіх, хто виконував інтернаціональний обов'язок. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять про тих,  хто поклав свої  життя на олтар боротьби за свободу і незалежність .

  Також спільно з  учнями  СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів  здобувачі освіти СЗШ І-ІІІ ст. с. Михайлівка  (керівник Драч М.В.)  відвідали музей воїнів-афганців СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів.
  Екскурсоводи
   музею: Охріменко Даша ,  Тюріна Ганна, -  провели пізнавальну екскурсію у двох оглядових залах, де розміщені особисті речі загиблих, їх листи ріднім, фотографії, надіслані з Афганістану та листи від командування частин.
    Відвідування музею  не лише  підвищить обізнаність дітей,а  розвиватиме почуття патріотизму  та  повагу до пам'яті загиблих під час страшної війни в   Афганістані. Ми маємо  пам’ятати українських воїнів, які боронили тоді, і боронять сьогодні волю і незалежність України!

  19.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч випускників

  На початку лютого наша школа традиційно гостинно відчиняє    двері, запрошуючи  своїх випускників на хвилюючу зустріч з    незабутнім  дитинством  і   юністю. Тому в цей суботній  день до  неї  прийшли випускники різних років. Та  "іменинниками" свята, звичайно, стали колишні учні, які закінчили Михайлівську школу  20, 10 років тому і  одинадцятикласники , які залишать рідні пенати у  2020 році! І не дивно, що до цього заходу ретельно готувалися  і учні школи, і її вчителі, які  дібрали  концертні номери,  збирали світлини колишніх учнів школи, а учениця 9-го класу   Кучеренко Т. та вчитель інформатики Коваль Н.Ю. створили   презентації про випускників 2000-го і 2010-го років.  Попрацювала над оформленням актового залу учитель трудового навчання  Мурієнко Г.А., їй допомагали старшокласники, в результаті сцена  засяяла новим "вбранням".

  Хлібом - сіллю та оплесками зустріли дорогих гостей, запросили на сцену.

   

  12.02.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 «23» 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: