Новини

  День захисту дітей

  День захисту дітей вже багато років відзначається на всій планеті.   Різні громадські організації багатьох держав,  борються за щасливе, гідне життя будь-якої дитини у всіх куточках Землі. У нашій країні з кожним роком відчувається все більше піклування держави про підростаюче покоління. 
         І наша громада не стоїть осторонь  цього важливого питання, бо до святкування 1 червня Міжнародного дня захисту дітей в Михайлівці і в цьому році готувалися дуже ретельно. Працівники культури Михайлівського СБК спільно з адміністрацією  та колективом  школи,  вихователями ЗДО «Колосок» створили цікаву програму, в яку ввійшли: святковий фестиваль дитячої творчості «Пісенний дивограй», конкурси, ігри, майстер – класи.
          Дітей привітала зі святом староста села В.В. Топочканова. Директор школи А.Л. Балахтар вручив талановитим учням школи - переможцям міжнародних та всеукраїнських  предметних  олімпіад, районних та шкільних творчих конкурсів грамоти, дипломи, подяки.
       Фестиваль розпочали наймолодші учасники  - дошкільнята, які підготували   цікаві номери: вірші, флешмоби, руханки. Виступали і старша, і середня групи.
     До фесту  активно долучилися молодші учні школи:  безпосередні першокласники, креативні другокласники, які вразили глядачів надзвичайно творчим підходом до виконання пісні про пори року, патріотичною піснею про Україну порадували учні 3-го класу,
        Сподобалися всім веселі «Коліжанки» ( учениці 4-го класу) та солісти: Горобець Аліна (учениця 3-го ласу), Дидинська Соломія, Коваль Ярослава, Горбань Вікторія (учениці 4-го класу), Кучеренко Тетяна (учениця 10-го класу).
  І, звісно , принесли масу задоволення запальні танці   гурту 6-го класу, «Татанці» та флешмоб «Буде мир» гурту «The Best».
          Цікавими були конкурси, майстер – класи, ігри. Діти отримали масу задоволення та дізналися багато цікавого і корисного, навчилися творити красу своїми руками під керівництвом бібліотекарів Кривої Т.І., Мурієнко Г.А. 
   Ну і як же обійтись на святі без подарунків?! Призи та смачне морозиво зробили  його  ще яскравішим та приємнішим.
       Тому хочемо висловити  щиру вдячність спонсорам  дитячого свята: керівнику Краснопільської  ОТГ Романенко К.М., начальнику відділу освіти, культури молоді та спорту Стрижавській Н.П., старості Михайлівки Топочкановій В.В., сільським депутатам Діхтяр В.П., Неживій В.П. 
        
  01.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  Єдиний національний урок "Безпечна дорога додому!"

  21 травня класний керівник 5-го класу Чайка Д.Г.  разом  зі своїми вихованцями долучилася до всеукраїнської акції - Єдиного національного уроку "Безпечна дорога додому!", який проводиться в рамках проведення Глобального тижня безпеки дорожнього руху в Україні , під егідою Міжнародного благодійного фонду “Допомоги постраждалим внаслідок ДТП” спільно з Міністерством освіти та науки України.
      Учні розглянули різноманітні правила безпеки на вулицях і дорогах, а саме:  рекомендації до використання (носіння) світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі – нової норми, яка впроваджена недавно до законодавства, а також основи страхування життя, здоров’я та майна в Україні, найголовніші дорожні знаки, тощо.
     Учні  також  взяли участь у вікторині,   присвяченій безпечному руху.
   
  01.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  Особиста гідність та безпека

      20 травня  психологом школи Чайкою Д.Г. було проведено тренінг з учнями 6-го класу з теми "Особиста гідність та безпека".  Учні  познайомилися з важливими поняттями: публічний простір, соціальний простір,  особистий та інтимний простір, дізналися,  як захистити свій особистий та інтимний простір від посягань інших, до кого звернутися по допомогу.  Учні були активними учасниками  тренінгу, вони  охоче виконували різні вправи, задачі, відгадували загадки,  виробляли прості правила безпеки особистих кордонів, встановлювали логічні ланцюжки.

      Дуже зацікавив учнів мультфільм "Таємниці",   який вони активно обговорили після перегляду.

   

   

   

  31.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Вишиванка - генетичний код нації

  20 травня відзначається Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції. Тому колектив Михайлівської школи активно долучився до цієї культурної події.         Учениці 9-го класу  Бойко В. та Пархоменко І. (класний керівник Коваль Н.Ю.) , вчителі школи: Горобець О.А..,  Чайка Д.Г., Коваль Н.Ю., Зиза Л.І.,  медична сестра Лиманюк С. О. взяли участь у загально сільському флешмобі до Дня вишиванки.

          Учениці 3-го та 4-го класів (класні керівники Соловей О.М., Діденко Г.А.), сестрички Зять Д та Зять Н.,  стали  призерами районного фотоконкурсу вишиванок від ГО «Майбутнє починається сьогодні», а учениця 3-го класу Горобець А – обласного  фотоконкурсу вишиванок від ГО «Вінниччина».

    Діти і дорослі з радістю одягнули вишиванки, демонструючи свою національну ідентичність, самобутність та повагу і любов до своєї країни.  

  31.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Пам'ятай про безпеку!

  Із настанням теплих весняних днів зростає загроза травмування  та загибелі  дітей при необережному поводженні з вогнем, невідомими предметами, на водних об’єктах, при організації дозвілля в навколишньому природному середовищі.
  А тому постає нагальна потреба посилити інформаційно – просвітницьку та роз’яснювальну роботу серед учнів та їх батьків щодо правил безпечної поведінки та порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних та нестандартних побутових  ситуацій різного виду.
  У 9 класі (кл.кер.Коваль Н.Ю.) було проведено годину спілкування, на якій детально розібрали:
  1. Дії  при виявленні підозрілих предметів.
  2. Правила поведінки поблизу ліній електропередач та правила користування електроприладами
  3. Правила безпечної поведінки дитини у довкіллі
  4. Правила безпечної поведінки дитини під час природного лиха
  5. Правила безпечної поведінки дитини під час зустрічі з твариною
  6. Правила он-лайн безпеки
  7. Правила безпечної поведінки дитини, якщо дитина скуштувала отруйну рослину.
   
  Під час опрацювання пам’яток було детально розібрано алгоритми дій в різних ситуаціях та реагування на кожну з них, надання першої домедичної допомоги.
   
  20.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  День пам’яті жертв політичних репресій

  16 травня відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. Це щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня.

  20.05.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 «33» 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74
  Всього новин: 439
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: