Новини

  Здрастуй, школо!

   

  Несподівано швидко закінчилось тепле, а іноді дуже жарке літечко, знову розпочався новий навчальний рік. Непростий рік зі складними обставинами військового часу. Але ми тримаємо стрій, повні оптимізму, віри в Бога, ЗСУ і Перемогу України. Тому активно беремось до навчання!

         Колектив Михайлівського ліцею щиро вітає нашу Краснопільську громаду і всю Україну з Днем знань! Хочеться подякувати керівництву Краснопільської сільської ради та її відділу освіти, ТОВ "ПК" "Зоря Поділля", ПрАТ "Зернопродукт МХП" за спонсорську допомогу в організації подарунків для першокласників. І, звісно, щира дяка режисеру відеопривітань Віолі Плешко!

  А дітям ми бажаємо: нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується хоч навіть і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання і навички відкривають перед учнями нові двері до мрій, інтересів і рекордів!

  Хай прийде достаток в Ваш дім,

  Щастя та мир будуть в нім!

  Хай Бог подарує здоров’я,

  А учні вчаться з любов’ю!

   

  03.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  День захисту дітей

  Сьогодні,   1 червня,  у Всесвітній день захисту дітей,  в Михайлівці  відбулося  веселе і яскраве   свято : "Хай буде дитинство щасливим моє і усіх дітей світу” для  учнів школи, маленьких гостей Михайлівки  і, практично,  всіх дітей села.

                Розпочалося дійство з виступу учениці 4-го класу Аліни Горобець і  гурту "Колєжанки" з піснею "А все тому, що ми діти". Ведучі згадали історію  Дня захисту дітей та трагічні події сьогодення.  Діти виконали пісню "Зупиніть війну"  і  флешмоб "Ой у лузі червона калина ".

                 Заступник директора школи Хлівнушко О.В. привітала присутніх з цим  радісним днем.   Далі учасники розійшлись по різноманітних локаціях,  в яких  були  конкурси, майстер- класи, змагання :  "Я не хочу війни, тато",  "Дякуємо вам, Захисники",  "Дерево добра – долоньками  єднаймося ". Цікаві музична, спортивна кулінарна  локації.  Старшокласниці виготовляли обереги для наших Захисників, а учні 6 класу із друзями  розмальовували "патріотичне печиво". Найменші - виготовили  гарний колаж.  Їм допомагали учителі , працівники  Будинку культури, батьки. Найактивніші учасники свята: учні 5-го класу (класний керівник Гончарук Т.Г.) та 6-го класу (класний керівник Чайка Д.Г.) отримали суперпризи  - набори розмальовок.

           То ж  вінцем свята були призи  та  морозиво. По це подбали  керівництво Краснопільської сільської ради, адміністрація школи, підприємці Кабась О.В. та  Шевчук Т.В.

   

   

  02.06.2022 | Aдмін | Читати далі

  День Європи. Європейський Союз і Україна

  9 травня в Європейському Союзі та інших країнах   святкується День Європи. День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року.

      День Європи для українців  – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода. Відзначення Дня Європи – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. 

      Тому в цей день в нашій школі проводилися освітні заходи, в яких розповідалося про Європейський Союз: виховні години - онлайн, години - онлайн спілкування тощо.  Учні познайомилися з особливостями цього свята, з традиціями, принципами та правилами співіснування держав Єврозони. Також  діти обговорювали  вступ до Євросоюзу України, висловлювати свої очікування та перспективи.

           Україна - велика європейська держава, яка будує свої стосунки зі світом на засадах демократизму, толерантності, добросусідства.  Але у зв'язку із агресією, розв'язаною Російською Федерацією, мусить захищати зі зброєю в руках свої демократичні права та свободи і , звісно, переможе  та стане гідним членом великої  Європейської сім'ї.

   

  12.05.2022 | Aдмін | Читати далі

  Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до Перемоги

  В історії людства є чимало трагічних і кривавих сторінок, тож  події ІІ світової війни є одними з них. Жорстока, людиноненависницька за своєю суттю   трагедія не має виправдання, адже це  - глобальний військовий конфлікт в історії Землі та причина багатьох трагедій ХХ століття, найбільших в історії злочинів проти людства.  І ми повинні пам’ятати  про тих героїв, хто у тяжкі часи став на захист рідної землі. Ми високо цінуємо і шануємо наших  визволителів.  8  травня разом з Європейською спільнотою ми відзначаємо День пам’яті та примирення.

            Тому 1-й урок 9 травня учні Михайлівської школи присвятили  темі пам’яті, вшанування героїв – визволителів людства від нацизму. В режимі онлайн  діти познайомилися з подіями  77-річної давності, пригадали багатьох українців, а також михайлівчан, які поклали свої життя на олтар Свободи. Розповіли про своїх рідних, які боронили землю від нацистів, про загиблих на фронтах ІІ світової війни, подивилися кадри військової хроніки. Також учні обговорили сучасні події, те, як в Російській Федерації лозунг «Ніколи знову» перетворився на «Можемо повторити».  Порівняли героїв минулої війни з сучасними  героями – Захисниками України. Діти говорили про своє відношення до війни та до воїнів ЗСУ, які наразі  воюють за суверенітет і територіальну цілісність України проти сучасних фашистів з Російської Федерації.

           Підсумком  години спілкування стало гасло: «Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до Перемоги»

  12.05.2022 | Aдмін | Читати далі

  Шкільні новини

  День 24 лютого 2022 року став найтрагічнішим в історії України ХХІ століття, адже розпочався він з бомбардування Києва, Харкова та інших українських міст військами Російської Федерації. Розпочалася страшна, кривава і безглузда за своїми мотивами російсько – українська війна.

         З перших днів  цієї трагедії колектив Михайлівської школи, як і весь український народ,   долучився до  активної допомоги Збройним Силам України. Діти під час двотижневих канікул допомагали плести маскувальні сітки, працівники школи разом з жителями села організовували збір коштів та продуктів харчування, виготовлення страв для потреб армії. Особливо слід відзначити активність учнів 9-го класу (класний керівник Горобець О.А.), учнів 10-го та 11-го класів (класні керівники Коваль Н.Ю., Черниш С.І.), серед них особлива подяка десятикласнику Тарасу Волинцю – незмінному волонтеру – активісту. Також працювали разом з батьками, не покладаючи рук, діти з вчительської династії: Кучеренко  Єва і Костянтин, практично весь педагогічний колектив школи та вчителі – ветерани (Крижановська С.П., Фомішина Л.В.), а також переселенці, які проживають на території нашого села, активно включилися у  працю.

          Наразі навчальний процес в школі , в звязку з воєнними діями, відбувається у дистанційній формі. Також в нашому навчальному закладі  здобувають освіту   7 дітей внутрішньо переміщених осіб, яких охоче прийняли в свої колективи  учні нашої школи. Життя продовжується. Ми навчаємося, працюємо, займаємося благоустроєм території школи та села.  І дуже  віримо в перемогу ЗСУ над «рашистами»!

   

  03.05.2022 | Aдмін | Читати далі

  Рідна мова – серця мого подих

  21 лютого – Міжнародний день рідної мови.  За недовгий час  свого існування  свято  стало традиційним, бо це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу.  Тому і  в  нашій школі пройшли заходи  з відзначення  цієї важливої для всіх дати.

         Так учителем української мови Черниш С.І. проведено загальношкільне свято - літературно – музичну композицію «Рідна мова – серця мого подих», в якій взяли участь учні 5 – 11 класів.

   

   

  22.02.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: