Новини

  Дарунки Святого Миколая!

  13 грудня до учнів початкових класів Михайлівського ліцею та вихованців ДНЗ "Колосок" завітав з чудовою виставою "Дарунки Святого Миколая'' самодіяльний ляльковий театр Краснопільського центру культури та дозвілля. Малята були захоплені талановитою постановкою та неперевершеною акторською грою працівників кульури с. Краснопілки і Кивачівки. І, звісно, дуже привітно реагували на всі сцени такої чудової, повчальної вистави! А коли перед глядачами з'явився сам Святий Миколай (його майстерно зіграв В.Д. Косенко), зі своїми помічницями (їх зіграли учениці 7-го класу), радості дітей не було меж! І, звісно, смаколики Святого Миколая припали всім до душі!

      Висловлюємо щиру вдячність талановитому колективу аматорів сцени Краснопільської громади за творчість! Вистава принесла багато щастя михайлівським діткам, щастя, якого так бракує у наш складний час!

  25.12.2023 | Aдмін | Читати далі

  16 днів проти насильства

  Щорічно в Україні  з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.  Учні Михайлівського ліцею також долучилися до цієї важливої події.

        30 листопада учні 5-го класу спільно з психологом Чайкою Д.Г. виготовили газету "СТОП насильству!".    Учні 8 -го класу (класний керівник Чайка Д.Г.) виготовили буклети "Що таке СНІД?" та "СТОП насильству!". 

  04 .12. відбулася загальношкільна лінійка до Дня волонтера "Дякуємо вам, волонтери!",  а 05.12 учні  2-го класу (класний керівник Савкун А.М.) взяли участь у однойменному флешмобі.

     До Міжнародного дня прав людини  старшокласники  підготували усний журнал та тематичну виставку .

       Всі заходи, проведені в ліцеї,  створили  символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини,  тому що  будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

   

   

   

   

  25.12.2023 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень математики

  З  4 по 8 грудня в нашому ліцеї проходив Тиждень математики. Проведення предметного тижня передбачало такі основні цілі: дати додаткові знання з математики та історії її розвитку, показати зв'язок з іншими науками; забезпечити різносторонній розвиток особистості;  викликати інтерес до вивчення предмета.

       4 грудня  на робочій лінійці було оголошено про початок  Тижня математики та ознайомлено  із планом проведення заходів.  В початкових класах  проведено  конкурс «Дивовижна математика».

       5 грудня учителем математики Крижанівською Л.В. спільно з учнями 8 -го класу було проведено онлайн вебквести «Дивовижний світ головоломок» , а  учні 6-го і 7-го класу під керівництвом Чайки Д.Г. взяли участь у захоплюючому  брейн – рингу  «Математичний бій».

         В середу, 6 грудня, в 5 - 11 класах відбувся квест «Non stop» (вчителі математики). Учні  8 - 11 класів  (вчитель Чайка Д.Г.)  взяли участь у проєкті  «Видатні українські математики».

        7 грудня  десятикласники (вчитель Крижанівська Л.В.)  провели гру «Найрозумніший»: урок однієї фігури «Призма. Від закоханості до одруження».

          8 грудня в 5 - 11 класах вчителями математиками  проведено акцію:  секретна QR– агенція «Зламай код»Одиннадцятикласники  брали участь у проєкті  «Інтеграли у житті» та  діловій  грі « Математика і оборона країни».  У 5-му класі проведено урок математики «Шеврони ЗСУ» у формі  математичного  квесту (вчитель  Крижанівська Л.В.).

          Протягом тижня  в учнів 5 - 11 класів  відбувся проєкт «Україна в цифрах і числах».

        Математичний  тиждень викликав в учнівському колективі інтерес до математики,  прагнення більше знати, розуміти. Готуючись до конкурсів учні ознайомилися з різними літературними джерелами,  набули навичок самостійної роботи над книжкою, а ще  навички командної інтелектуальної гри.

   

   

   

  25.12.2023 | Aдмін | Читати далі

  Мовний КВК

  8 грудня учитель української мови та літератури Черниш С.І. провела з учнями  9 класу  цікавий пізнавальний захід - "Мовний КВК". У змаганнях брали участь 2 команди: "Мовознавці" та  "Ерудити".

        У  вступному слові Світлана Іванівна наголосила, що гра присвячена нашій рідній українській мові, тому  командам потрібно буде швидко і правильно розв'язувати мовні завдання.

            Розпочали змагання з розминки, під час якої учасники повинні були швидко і правильно відповідати на поставлені питання з мовознавства. Потім команди  добирали антоніми до поданих слів, з поданих іменників утворювали прикметники, утворювали імена по батькові чоловіків і жінок, з поданих слів утворювали прислів'я та приказки, добирали синоніми, розгадували кросворди, вгадували слова тощо.

         Гра була напруженою, але дуже цікавою. І хоча  лідирувала команда  "Мовознавці", перемогли всі учасники гри, які  закріпили свої знання і підтвердили  набуті компетентності. Мовний КВК показав  школярам красу і багатство української мови, викликав бажання вивчати рідну мову та милуватися її красою, здобувати знання, розвивати творчі здібності та любов до рідного слова, своєї землі, її народу. 

   

  18.12.2023 | Aдмін | Читати далі

  Ворогам - кришка!

  Протягом листопада і початку грудня в нашому ліцеї проходила волонтерська  акція "Ворогам - кришка!" Учні, вчителі  та працівники навчального закладу збирали пластикові кришки для потреб ЗСУ. Назбирали їх чимало!

         Дякуємо всім учасникам акції! Особлива вдячність учневі 5-го класу Ільницькому Тарасу та вчительці англійської мови Анні Віталіївні Починок, які дуже потрудились і зібрали найбільшу кількість кришок!

           В єдності наша сила!

   

  18.12.2023 | Aдмін | Читати далі

  Обійми хусткою!

  7 грудня в Михайлівському ліцеї відбувся хустковий фото - марафон "Обійми хусткою!", присвячений Дню Української Хустки. Це неофіційне щорічне свято, що відзначається з метою об'єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій, стало улюбленим для  всіх дівчаток й  жінок .

          Учні 1 - 11 класів активно включилися в марафон. І першокласники, і випускники з радістю позували в красивих маминих і бабусиних оберегах!

        На превеликий жаль не всі учениці встигли зробити світлини, хоча хустки принесли усі! Повітряна тривога нагадала  ліцеїстам, що ми живемо в стані війни....

            Але  нас не зламати, життя продовжується, і ми  надалі будемо зберігати   та  відновлювати  народні традиції!

  18.12.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
  Всього новин: 419
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: