Новини

  Ось і добігає до завершення 2021 рік!

          Ось  і добігає до завершення 2021 рік! Рік  тривоги, надії та  приємних сподівань...Пандемія  навчила нас берегти  такі одвічні поняття як  дружба, взаєморозуміння, здатність  іти на розумні компроміси...ми стали не лише старші на один рік, а й мудріші на декілька, бо навчилися жити  і радіти кожному дню попри  проблеми і біди.  І наш шкільний корабель впевнено    взяв курс на  щасливе плавання у морі Знань.

            Тому напередодні  Нового 2022 року учні  нашої школи привітали  працівників Михайлівського старостату, ФАПу, поштового відділення у складі вітальної  новорічної бригади з прийдешнім святом. Також у класах (з урахуванням карантинних обмежень) пройшли новорічні ранки,  захоплюючі квести, " блакитні вогники",  тощо.

              Шановні  друзі! Прийміть наші щирі вітання та сердечні побажання з нагоди чудових зимових свят. Колектив Михайлівської школи дружно вітає всіх з Новим 2022 роком та прийдешніми Різдвяними святами! Нехай  Віфлеємська  зірка запалить у кожному серці радість, любов і надію!

  Вітання 6 клас

  Вітання 7 клас

  Вітання 8 клас

  Вітання 9 клас 

   

   

  05.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Досягнення

  Михайлівська школа  вже 3-й рік  працює в новому  приміщенні,  в якому обладнано   сучасні високотехнологічні   кабінети і класи,  спортивний і актовий зали, їдальню, створено комфортне і дружнє до дітей  середовище.   Тому можна без перебільшення сказати, що життя   учнів, вчителів та батьків кардинально змінилося, адже навчатися та  працювати в сучасному, обладнаному за останніми вимогами приміщенні  і  зручно, і  практично, і дуже комфортно.  

  05.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  "Дякую Тобі, Святий Миколаю!"

  Цього дня діти чекають з особливим трепетом! Адже Святий Миколай (саме про його день йдеться) приносить чемним діткам омріяні подарунки, солодощі! Тому особлива дяка людям, які, в пам'ять про діяння Святого послідовника Христа, допомагають здійснити омріяне диво. В Михайлівській школі - це потужний агрохолдинг ТОВ "ПК " Зоря Поділля", який багато років поспіль є спонсором різноманітних шкільних проєктів, в тому числі і дня Святого Миколая. Смачні цукерки фірми "Roshen" принесли малечі і старшокласникам радість та укріпили віру в людську доброту.

            Напередодні дня Святого Миколая учні початкових класів Михайлівської школи взяли участь у шкільному челенджі "Дякую Тобі, Святий Миколаю!", підготувавши музичні дарунки Святому! Вітаємо Всіх зі святом, бажаємо, щоби Святий Миколай приніс радість і щастя, мир і добробут у кожну українську родину!

  Відеоролик 1

  Відеоролик 2

  Відеоролик 3

  Відеоролик 4

   

   

   

  05.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Різдвяна акція

  До Дня  ЗСУ в Гайсинському районі традтційно  проводиться  акція "Дарунок воїну". Колектив нашої школи взяв активну участь у підготовці та проведенні її. Діти написали вітальні листи, малюнки Захисникам України та зібрали  продукти харчування. Так як волонтерська організація школи "Доброчинці" давно і тісно співпрацює з в/о "Самооборона м. Гайсина",  2 грудня "доброчинці"   передали  побратимам зібране. Також до акції долучилися жителі села, вулиць :  Жовтневої, Миру та Т. Шевченка. Щоб порадувати воїнів педагогічні працівники закупили солодощі, різних смаколиків,  адже так важливо, щоб українські захисники відчували нашу повагу, любов і підтримку.

     Хочеться висловити велику подяку дітям, батькам, сільським волонтерам   та всім небайдужим жителям села, які  знову проявили  патріотизм та почуття милосердя.

   

   

   

   

  05.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Здоровий спосіб життя - запорука довголіття!

  30 грудня  учитель біології Фомішин С.С. провів  відкритий виховний захід у формі круглого стола «Здоровий спосіб життя – запорука довголіття», в якому взяли участь учні 9-го класу.   В ньому йшлося  про раціональне харчування, загартування організму, оптимальний руховий режим, відмову від шкідливих звичок, особисту гігієну,  дотримання режиму дня. Також учні обговорили такі важливі  теми, як запобігання інфекційним хворобам, способи підтримання імунітету, а також про психічне і соціальне здоров’я. Учні дев’ятого класу активно обговорювали всі ці питання.

        На захід завітала медична сестра нашої школи Лиманюк Світлана Олегівна. Вона розповіла дітям про небезпеку коронавірусної інфекції, а також про способи запобігання поширенню небезпечної хвороби, яка спричинила пандемію.

        Під час виховного заходу особливо активними були Іванчик Інна, Коваль Тамара, Фурман Катерина та Стародуб Юліана.

       Всі учасники круглого столу прийшли до висновку, що потрібно вести здоровий спосіб життя. Це сприятиме зміцненню здоров’я, загартуванню організму, зміцнюватиме імунітет. Тільки здорова людина здатна повноцінно розв’язувати різноманітні завдання, які перед нею ставить життя.

   

   

   

  04.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  Запали свічку пам'яті!

  Щороку в останню суботу листопада Україна вшановує пам'ять невинних жертв Голодомору - геноциду українського народу.  Цього року виповнюється 100 років від часу першого масового голоду в Україні 1921–1923 років та 75 років від масового голоду 1946–1947 років. Їх жертвами стали сотні тисяч українців .

       Протягом минулого тижня  учні 5 - 11 класів переглянули відеоролики: "Де б ти не був", "Голодомор 32-33 років...", "Діаспора вшановує жертв Голодоморів в Україні". Учні початкових класів переглянули мультфільм "Голодний дух - День пам'яті" та обговорили побачене.

   

  29.11.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 «14» 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
  Всього новин: 356
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: