Новини

  День Гідності та Свободи

  21 листопада Україна відзначала День Гідності та Свободи. Важлива  дата,  пов’язана з  подіями Помаранчевої революції та початком Революції Гідності.

       В нашому навчальному закладі не залишилися осторонь цієї  події. В 5 – 11 класах пройшли інформаційні години «День Гідності та Свободи».  Учні пригадали факти історії України, переглянули відповідні відеоролики. В бібліотеці м школи організовано виставку літератури  «21 листопада  - день Гідності та Свободи».

         День Гідності та Свободи на думку директора Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні це: «унікальний український спосіб відстоювати наші громадянські свободи,  права і свій вибір творити майбутнє».

   

  29.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень безпеки життєдіяльності

  З 15-го по 19-те листопада  в нашій школі проходив Тиждень безпеки життєдіяльності.  В ході  його проведення  учні школи ознайомилися з різноманітною інформацією: правилами пішоходів, як  вибирати  безпечну дороги до школи. Також здобувачі освіти дізналися правила безпеки при їзді на велосипеді та вивчили дорожні знаки «Увага, діти!».  В класах проведено бесіди, інформаційні хвилини, рольові ігри із знання правил дорожнього руху.

           Бібліотекарем школи Мурієнко Г.А. організовано виставку матеріалів з безпеки дорожнього руху.  Залишається лише застосувати на практиці набуті знання і убезпечити себе від проблем.

  29.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  Я мушу гідно жити!

       З 18 жовтня по 18 листопада в нашій школі проходив Місячник  правових знань.

        Адміністрацією школи складено план проведення Місячника, в якому відображена робота всього колективу по підвищенню правової культури учнів, формуванню правової свідомості, системи правових уявлень і переконань у школярів.

        То ж з цією метою в школі проведено бесіди: «Я – громадянин України і пишаюсь цим» (5 клас, класний керівник Гончарук Т.Г.), «Користь та шкода  від гаджетів» (6 клас, класний керівник Чайка Д.Г.), «Людина і суспільство. Права і обов’язки» (7 клас, класний керівник Пархоменко Н.В.), «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх» (8 клас, класний керівник Молдован Н.В.). Також пройшли години спілкування: у 5 класі «Знаємо та реалізуємо свої права», у 6 класі «Знай і поважай  право», у 9 класі «Вчинок - відповідальність» (класний керівник Горобець О.А.), у 10 класі «Безпечний інтернет» та «Безпечний інтернет і соціальні мережі» (класний керівник Коваль Н.Ю.).

      Також класними керівниками 8-го, 10-го класу проведено уроки правових знань : «Ми проти булінгу, проти насильства», «Життя – найвища цінність».

       В початкових класах організовано конкурс малюнків «Права дитини»  та гру – мандрівку  «Права у моєму житті».

         Бібліотекарем  школи Мурієнко Г.А. організовано виставку літератури «Формування правової свідомості та культури».

         Також в рамках проведення Місячника  правових знань  класним керівником 11 класу Черниш С.І. було проведено відкриту виховну годину у формі круглого стола  з теми: «Я маю право на життя, я мушу гідно жити!».

           Розпочався захід з мозкового штурму : «Чи може кожна людина жити так, як вона хоче, і що для цього потрібно?». Учні висловлювали свої думки стосовно того, що для досягнення чогось у житті потрібно прикласти максимум зусиль. Далі присутні обговорили поняття «жити щасливо», виконували творче завдання «Що мені потрібно для щастя», знаходили найголовнішу людину на планеті Земля, розглядали державні закони, працювали в групах над статтями Конвенції про права дитини, виконували тести, слухали вірш «Я маю право жити на Землі».

          І на завершення прослухали духовний заповіт лауреата Нобелівської Премії у галузі миру Матері Терези .

  24.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  Свято Золотої Осені

  16 листопада учні 5-го класу стали учасниками   яскравого і видовищного   свята «Міс Золота Осінь  ». З цей титул боролися аж 7-го  пятикласниць. Вони дуже ретельно готувалися  і тому, як кажуть,   успіх був усім забезпечений.

      Розпочалась конкурсна програма з презентації кожної учасниці. Дівчатка  розповідали про себе: інтереси, смаки, захоплення, представляли свої костюми та пояснювали їх вибір. Потім був «кошик загадок», який довелося по черзі всім відгадувати. Також учасниці проявили своїх творчі здібності, таланти: складали мозаїку, виготовляли різні вироби своїми руками,  співали, декламували вірші, танцювали, а Ангеліна Проценко  виконувала музичний твір на бандурі!

           Ну і , звісно, не сумували вболівальники, які також були активними учасниками свята.

        Звання «Міс Золота Осінь»  вибороли аж 2  учениці: Коваль Я. та Проценко А. , але   всі учасниці конкурсу отримали нагороди, бо вони  дійсно були  гідними високих титулів!

  24.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  День української писемності та мови

  Кожного року, 9 листопада, в Україні відзначають День української писемності та мови. Свято започатковане з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства.

   

   

       В нашій школі  не оминули увагою цю  важливу дату.   Учні старших класів  під керівництвом учителя  Молдован Н.В.  взяли участь у XXI Всеукраїнському  радіодиктанті  національної єдності. Бібліотекарем школи  Мурієнко Г.А. організовано виставку літератури "Нас єднає мова!"

         Черниш С.І. організувала   літературно - мовний КВК між учнями 7-11 класів.  Перед початком КВК  п'ятикласники  розповіли вірші про красу, багатство і важливість української  мови.  Ведучі повідали історію  Дня української писемності та мови. Потім почалися захопливі змагання, в яких брали участь 2 команди: "Калина" та "Українці".

       Розпочали з вітання "Знайомство".   Далі команди виконували  завдання

  "Послання предків " ( користуючись глаголицею, прочитати зашифровані речення) ,  конкурс "Мовні заморочки",  "Редактор",  "Продовж думку", літературно - мовний конкурс.

         Дуже цікавим  став "Конкурс капітанів"  та конкурс реклами української мови.   Обидві команди активно  редагували речення, продовжували прислів'я, добирали слова до вірша про рідну, мудру, світанкову  українську мову.

   

          І хоча  лідирувала команда  "Українці", справжніми переможцями стали всі учасники КВК, які  отримали цінні настанови :  шанувати рідне слово, любити рідну мову і вивчати її  протягом усього життя!

   

  18.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  Звіт про проведення Місячника ЦЗ

  Надзвичайні ситуації. Знай і бережи себе!

         Згідно річного плану роботи школи з  17 вересня по 17 жовтня в навчальному закладі  проходив Місячник  цивільного захисту.  Адміністрацією школи  розроблено план проведення Місячника , в якому  відображені різноманітні заходи  з питань цивільного захисту ;  17 вересня проведено інструктивно – методичну нараду з організації та проведення Місячника ЦЗ, видано відповідний наказ. Педколектив школи ознайомлено з   основними документами з питань цивільного захисту .  

  18.11.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 «15» 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
  Всього новин: 356
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: