Новини

  Фестиваль ранкової зарядки

   

  Із  7-го  вересня учні нашої школи долучилися до Всеукраїнського фестивалю ранкової зрядки "Рух заради здоров'я".

      Головною метою фестивалю - є пропаганда активного способу життя, як одного із чинників гармонійного розвитку людини; стимулювання молоді до занять ранковою зарядкою; залучення до фізичного розвитку та зміцнення свого здоров'я; сприяння фізичному розвитку та загартуванню організму, популяризація здорового способу життя.

          Але в умовах карантинних обмежень  формат фестивалю дещо змінився. Так  більшість здобувачів освіти  проводять ранкову зарядку в своїх  класах. А деякі учні  - на спортивному майданчику, зберігаючи дистанцію між класами . Всі  діти із задоволенням виконують ранкову зарядку, різноманітні руханки, гімнастичні вправи.

       Фестиваль продовжується, і, як кажуть, набирає обертів, бо здоров'я - необхідна складова людського щастя, вона дає  поштовх кожній  дитині до розвитку і самореалізації. Тому наш спортивний девіз:  «Бути здоровим  - ЗДОРОВО!»  

   

  18.09.2020 | Aдмін | Читати далі

  Сонях пам'яті...


   Жовтогарячий соняшник офіційно визначений в Україні символом Дня пам'яті захисників України, який відзначається 29 серпня.

  Соняшник пов'язаний з одним з найтрагічніших подій російсько-української війни: 29 серпня 2014 року сотні українських військових загинули під час Іловайської операції, коли відбувся прорив української групи військ з російського оточення. Бої точилися саме на полях соняхів.

  Тому учні нашої школи   долучилися  до Всеукраїнської акції «Сонях пам’яті», спрямованої на  збереження пам’яті про тих, хто поклав життя за Україну.

  До виготовлення пам’ятних символів «Соняхів пам'яті»  приєдналися і  діти, і вчителі.  Акція  проходить з урахуванням обмежень, що діють у зв'язку з карантином, вона триватиме до Дня Захисника України.

     18.09.2020 | Aдмін | Читати далі

  День знань у Михайлівській школі

  Ось і настав день, якого так нетерпляче чекали всі учасники освітнього процесу нашої школи! Ніде правди діти, канікули під час карантину "дуже затягнулися", і ми всі неймовірно скучили за своєю красунею - школою, шкільними друзями, мудрими і вимогливими, але такими рідними вчителями, гамірним шкільним життям. Тому, як кажуть,  чекали цей день з надією і найкращими сподіваннями, які  виправдались сьогодні в повній мірі!
       День знань у нашій школі пройшов дуже піднесено  та  радісно. Колектив школи ретельно підготувався до зустрічі дітей та їх батьків (яким наразі не рекомендували заходити в навчальний заклад) в умовах карантинних обмежень. Тому формат свята кардинально змінився: традиційної лінійки не було,  а діти  розпочали свято з квесту, під час якого вони  знаходили шлях до своїх класів,  класні керівники та працівники школи  їм у цьому допомагали. 
   
  01.09.2020 | Aдмін | Читати далі

  Нагородження учнів

  17.06.2020 | Aдмін | Читати далі

  Безпечні канікули

  29.05.2020 | Aдмін | Читати далі

  Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

     

  Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! 

  Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника!  В цей радісний для всіх нас день шкільний дзвіночок сповіщає про успішне закінчення  ще одного навчального року та початок  довгожданих літніх канікул!  Незвичним був навчальний рік, в нових умовах прийшлось перебудовувати своє життя, звички, уподобання, набуті стереотипи всім: учням, батькам, вчителям. Але ми успішно справилися з  викликами часу  і стоїмо сьогодні на порозі  цікавих, позитивних змін!

       Для багатьох учнів  останній дзвоник - це початок чудового відпочинку на канікулах, часу, сповненого яскравих вражень. Бажаємо Вам гарно відпочити,  набратися духовних і фізичних сил перед  початком нового етапу  навчання.

         Для Вас, випускники, цей дзвоник є дійсно останнім у стінах рідної школи! Адже позаду залишається найбільш безтурботна та щаслива пора  життя, сповнена мрій і сміливих планів.  А тепер тільки від Вашої наполегливості та цілеспрямованості залежить  їх виконання.

    Сердечно бажаємо всім випускникам  знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої  рідної  країни, бо саме від Ваших ідей, працьовитості, творчої думки залежить майбутнє  України,  рідного краю, нашого села.

    Дозвольте  щиро подякувати батькам за безмежне терпіння і неоціненний вклад  в опрацювання навчального матеріалу під час дистанційного навчання наших неймовірно талановитих і креативних дітей. Вдячні  Вам також  за те, що завжди йшли на зустріч  і допомагали  своїм дітям  долати підводні течії  премудростей Науки , бо  тільки спільними зусиллями можна досягнути того, чого ми досягли разом. Низький Вам уклін і найкращі побажання!

           Безмежно дякуємо всім працівникам школи за наполегливість і професіоналізм в справі навчання та виховання дітей, створення безпечного освітнього середовища,  комфорту та затишку в навчальному закладі.  Міцного Вам здоров'я, благополуччя та невичерпної наснаги.

        Щасливої  життєвої  долі  всім та вагомих успіхів!

   Адміністрація школи

  29.05.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 «29» 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
  Всього новин: 356
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: