Новини

  Свято Золотої Осені!

  В останню осінню п'ятницю учні 3 - 4 класів (класні керівники Діденко Г.А. та Зелінська Л.В.) взяли участь у незабутньому святі Золотої Осені! Діти приготували красуні Осені  вірші, пісні.

             Появу Золотої Осені (нею була учениця 8 класу Пархоменко Іванна) діти зустріли з радістю, вони охоче  дарували їй свої подарунки, брали участь у різноманітних іграх: осінньому аукціоні, "відгадай, що це",  "грибна галявина".  Разом з осіннім дощиком танцювали запальний танок, інсценізували улюблену народну пісню "Ходить гарбуз по городу".  Також юні ерудити відгадували загадки про щедрі дари осені.

          Швидко пройшов час, всі учасники дійства не тільки отримали багато позитивних емоцій, а й розширили свої знання про багатства та щедрість рідного краю.

   

  01.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Акція

  Акція "Запали свічку"
  Щорічно в останню суботу листопада в Україні відзначається День вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-33 років. Тому  в ознаменування цієї трагічної і дуже важливої для кожного українця дати в нашій школі   22-23 листопада   відбулися ряд заходів, а саме: учні початкових класів провели інформаційні бесіди, на яких дізналися про трагедію Голодомору та запалили свічечки в пам'ять про  мільйони українців, що стали жертвами тоталітарної системи. 
        Також спільно з працівниками сільської ради та будинку культури  ми відвідали меморіальний хрест , встановлений на сільському кладовищі в честь михайлівчан, які загинули в роки Голодомору.
      Члени учнівського самоврядування школи спільно з  класними керівниками  взяли участь у всеукраїнській акції "Запали свічку", яка проходила 23 листопада . О 16-00 діти запалили в школі свічки пам'яті та хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв комуністичного режиму. 
   
  27.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Урок-квест:

  З метою  ознайомлення учнів із небезпеками, що можуть виникнути під час спілкування в Інтернеті, формування  навичок  безпечного спілкування в соціальних мережах 19 листопада класним керівником 8 класу Коваль Н.Ю. було проведено урок-квест на тему "Тест Білборда та кохання в Інтернеті" для учнів 7 та 8 класів.

        Дві команди  учнів  з реквізитами  "Instagram"  і  "Telegram"  включилися захоплюючу  гру.  За сюжетом квесту, перед початком  проходження маршруту кожна команда отримала конверти , "Листи з майбутнього", які вона мусила прочитати  за 30 хвилин.  Тому учасники активно включилися у гру, що містила безліч   загадок, які  потрібно було послідовно відгадувати. В кінці діти складали пазл, на якому зображено QR-посилання на відео, після перегляду якого заповнювався бланк, що був підтвердженням проходження квесту.

      Треба віддати належне обом  командам, які дуже  активно   змагалися, і хоча перемогу  здобула команда "Instagram", та знання про  правила безпечного Інтернету отримали всі учасники  такої інтерактивної гри. 

  22.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  День Гідності та Свободи

     З метою гідного відзначення 21 листопада національного  Дня Гідності та Свободи 20 і 21 листопада в нашій школі було проведено ряд заходів під гаслом "Вільні творити майбутнє".

     В читальному залі бібліотеки школи організовано виставку літератури : "День Гідності та Свободи". Проведено  також загальношкільну тематичну лінійку: "Вільні творити майбутнє".

         Учні 5 - 6 класів переглянули  відеосюжети, приурочені трагічним подіям  2013 - 2014 років :  " Так я люблю  Україну", "Жіночі обличчя революції". Години спілкування:"День Гідності та Свободи: хронологія двох революцій" відбулися у 7 та 8 класах. Також у 8 класі відбувся перегляд соціального ролику «Вільні творити майбутнє», який мотивував замислитись кожного окремо і всіх в цілому.

       Старшокласники, учні 9 та 10 класів, переглянули  і обговорили арт-композицію  до Дня Гідності та Свободи,  документальний  фільм "Зима у вогні. Боротьба України за свободу". А одинадцятикласники провели круглий стіл з теми: "Вільні творити майбутнє".

       Подвиг всіх борців за свободу, людську гідність  - неоціненна сторінка в історії боротьби за  незалежність нашої держави. Герої не вмирають, вони живуть і будуть жити у вдячній пам'яті нашого народу! 

  22.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Семінар директорів району

  Згідно квартального плану  роботи  управління  освіти, фізичної культури  та спорту Гайсинської РДА  15 листопада  в нашому навчальному закладі відбувся семінар директорів шкіл району з теми: «ІКТ як інноваційний фактор розвитку освіти».  На семінарі були  також присутні : начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА  Шрамко В.М.,  заступник начальника  управління освіти Нестерук А.В.,  завідувач районним методичним кабінетом   Сич В.П.,  методисти:  Ревкач В.В. та Подчос В.М. І  на семінар був запрошений начальник відділу освіти  Кунківської ОТГ Мехед М.М.

  18.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Волонтерська акція

      Волонтерський загін "Доброчинець" нашої школи давно і постійно співпрацює з районною організацією "Самооборона м. Гайсин".  Ось і сьогодні  5 листопада юні доброчинці разом зі старшими волонтерами с. Михайлівки  Сніцар О.Ф., Маловою А.О. , Зизою Л.І. та  друзями - гайсинчанами провели по вулиці Партизанській акцію по збору продуктів для передачі в зону ООС.

          Також учнями та працівниками школи було зібрано чимало  овочів: картоплі, столових бурячків, томатів та інших вкрай необхідних для воїнів продуктів харчування, які від чистого серця принесли для наших дорогих захисників учні та працівники навчального закладу.

   

  08.11.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 «34» 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
  Всього новин: 356
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: