Новини

  Щастя поруч

  10 грудня учні 9 класу разом з класним керівником Черниш С.І.  провели інтерактивну  виховну  годину  "Щастя поруч".  Головними завданнями заходу було обговорення  розуміння поняття "щастя", усвідомлення того, що кожна людина має право бути щасливою , радіти життю та приносити радість собі і оточуючим.

          Розпочали  захід  з того, що всі присутні обмінялися один з одним добрими думками   і налаштувалися на  гарну і щиру розмову,  висловивши  свої відчуття , думки та почуття.

         Потому учні  виконали вправу «слово у хмарині» і разом  знайшли  ключі від щастя, виявилося, що у всіх присутніх  ключі до щастя були свої.

         Учні із задоволенням розв’язували проблемні ситуації,  методом «ланцюжкового висловлювання думок»   ділилися   міркуваннями  про  своє бачення щастя. Слухали та аналізували вірші про трактування щастя різними людьми та  виконали вправу «закінч речення…».  Провели  також «хвилинку уяви», шукаючи щастя у повсякденних речах, ділилися щастям з друзями,  брали участь в грі  «подивись іншим поглядом» .

        І ще багато цікавих завдань отримали  діти , але найголовніше те, що граючи,    учні  засвоїли серйозні  морально – етичні поняття добра, щастя, милосердя , навчилися бути щасливими від простих буденних речей та дарувати позитив іншим, а ще не здаватися у важких життєвих обставинах.                    

          Година пройшла швидко і надзвичайно плідно,  принесла  всім присутнім справжню насолоду від спілкування!

  12.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

  14  грудня ми вшановуємо  героїчних людей – ліквідаторів наслідків аварії  на Чорнобильській АЕС.  З нагоди цього дня в школі пройшли відповідні заходи.

              9 грудня  членами шкільного парламенту підготовлено і проведено  тематичну лінійку «День ліквідатора аварії на ЧАЕС».  Бібліотекарем школи Мурієнко Г.А. організовано виставку літератури «Техногенна катастрофа ХХ століття». Учні 9 – 10 класів переглянули відеосюжети про аварію на Чорнобильській АЕС: «День в історії. Вибух на ЧАЕС», «Ліквідатори аварії»,  «Чорнобиль та його наслідки», «Вся правда про аварію на Чорнобильській АЕС».

   

  12.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Золоте серце

  Відкритий виховний захід "Золоте серце" відбувся 9 грудня у 10 класі (класний керівник Гончарук Т.Г.). Головним завданням години спілкування було виховання в учнів високої духовності, милосердя, розвиток вміння аналізувати власний духовний світ та робити висновки.

         Десятикласники разом з Тетяною Григорівною поміркували над вічними філософськими поняттями добра, милосердя,  людяності.

         Потім діти переглянули презентацію «Наш клас», пригадавши своє навчання в початковій та основній школі, незабутні щасливі моменти, спільні свята і будні, які формували їх дружній колектив. Пригадали, чого навчали дітей вчителі, як виховували.  Учні сформулювали загальні правила співіснування у колективі та обрали провідну ідею свого життя.

          Також десятикласники згадали анатомію людського серця і зробили висновок, що не дивлячись на схожу побудову, почуття і характери людей різні.

         Учні виготовили  паперові сердечка, на яких  висловили своє розуміння  поняття "золоте серце",  розповіли , хто для них є ідеалом  добра  і честі  та зробили  свої перші кроки доброчинності.  Учитель запалив свічки учнів  своєю  свічкою. 

             У  невимушеній романтичній атмосфері  діти читали вірші про   

  свої мрії та   Надії,  побажавши один одному, щоб на їх широких дорогах життя зустрічалися лише золоті серця і щирі душі!

   

  11.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Ми - є, ми - рівні!

  3 грудня  - Міжнародний день людей з інвалідністю. До проблем людей з обмеженими можливостями  в нашій школі відносяться з особливою увагою. Тому   бібліотекарем школи організовано виставку літератури " Ми - є, ми - рівні!", членами шкільного парламенту  проведено тематичну лінійку до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Також  учні школи провели благодійну ярмарку, кошти від якої будуть використані для підтримки людей з інвалідністю. 

   

  02.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Королева Осені 2019

  29 листопада  в школі відбувся довгоочікуваний захід -  конкурс " Королева Осені  2019" . В ньому взяли участь 5 учасниць 5 - 9 класів. Суддями турніру стали: Соловей О.М. - заступник директора школи з н/в роботи, Мурієнко Г.А. - бібліотекар школи, Кучеренко Р.Г. - секретар профкому.

       Кожна із конкурсанток ретельно готувалася  до  заходу: дібрала   сценічний костюм, підготувала домашнє завдання (художній номер), заповнила анкету, в якій розповіла про свої  захоплення та  мрії .

     І , звичайно, учасниць прийшли підтримати друзі - вболівальники: однокласники, учні та колишні  випускники школи, батьки, вчителі.

            Всі дівчата виявили надзвичайні таланти та ерудицію у різноманітних конкурсах: "осіннє дефіле", інтелектуальному турнірі, конкурсі  "жіноча сумочка", виразному читанні осінніх мініатюр, "юна квітникарка", "осінь у барвах".  І в останньому , домашньому завданні, юні конкурсантки були надзвичайно яскраві та переконливі.   Важко було оцінювати таланти учасниць свята, але конкурс є конкурс,  і тому нагороди наші неупереджені судді   визначили наступним чином:

  титул "Королева Осені 2019 " виборола учениця 9 класу Кучеренко Тетяна (класний керівник  Черниш С. І.);

    титул "Міс Осінь2019" здобула  учениця 6 класу Покладова Анна (класний керівник Молдован Н.В.);

  "Віце Королевою 2019" стала учениця 8 класу Омелянчук Олена (класний керівник Коваль Н.Ю.);

  "Віце Міс Осінь 2019" - учениця 5 класу Гуцал Анастасія (класний керівник Пархоменко Н.В.);

  "Принцесою Осені 2019" - учениця 7 класу Стасюк Людмила (класний керівник Горобець О.А.).

       Дякуємо всім учасникам заходу, ми вкотре переконалися в тому, що є таланти в  рідній землі, що юні михайлівчанки ростуть надійною зміною уславлених людей   Михайлівки !

   

   

  01.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Свято Золотої Осені!

  В останню осінню п'ятницю учні 3 - 4 класів (класні керівники Діденко Г.А. та Зелінська Л.В.) взяли участь у незабутньому святі Золотої Осені! Діти приготували красуні Осені  вірші, пісні.

             Появу Золотої Осені (нею була учениця 8 класу Пархоменко Іванна) діти зустріли з радістю, вони охоче  дарували їй свої подарунки, брали участь у різноманітних іграх: осінньому аукціоні, "відгадай, що це",  "грибна галявина".  Разом з осіннім дощиком танцювали запальний танок, інсценізували улюблену народну пісню "Ходить гарбуз по городу".  Також юні ерудити відгадували загадки про щедрі дари осені.

          Швидко пройшов час, всі учасники дійства не тільки отримали багато позитивних емоцій, а й розширили свої знання про багатства та щедрість рідного краю.

   

  01.12.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 «47» 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74
  Всього новин: 439
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: