Новини

  Акція «Живі, поки пам’ятаємо…»

  Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. 
     З метою гідного вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та всіх захисників України, які загинули  в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України,  колектив школи долучився до обласної  акції «Живі, поки пам’ятаємо…»
            Класні керівники провели години спілкування, під час яких переглянули  документальні відео про події Революцію Гідності. Члени учнівського парламенту школи  випустили тематичний номер газети "Шкільний меридіан" до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні та хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв України  біля  шкільного стенду , присвяченого героям України. Там же  організовано виставку матеріалів про Революцію Гідності (бібліотекар Мурієнко Г.А., педагог - організатор Зиза Л.І.)
     Учителем історії Горобець О.А. проведено урок пам'яті  " Герої Небесної Сотні" з учнями 11 класу. Присутні переглянули відео про події 19 - 20 лютого 2014 року, слухали аудіоспогади очевидців. Переглянули списки розстріляних на Майдані і вулицях Грушевського та Інститутській (відео "Небесна Сотня поіменно").
        Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. І ми  повинні пам'ятати, якою ціною  дісталася нам свобода, пам'ятати  та бути гідними їх жертовному подвигу, бо герої "живі, поки  пам'ятаємо..."
   
  20.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  З перших днів неоголошеної війни

  З перших днів  неоголошеної війни з Російською Федерацією наша рідна Михайлівка стала  великою і дружною волонтерською  сім'єю.  Спільно з в/о "Мальва", "Самооборона м. Гайсин"  Михайлівська  волонтерська організація  "Доброчинці" , в яку ввійшли  учні школи, вчителі, жителі села,  активно  допомагала ЗСУ продуктами харчування, теплими речами, діти - листами , малюнками...

      От і сьогодні, 17 лютого, жителі    вулиці Першотравневої та Партизанської ,  взяли участь у благодійній акції  по збору продуктів харчування для наших доблесних Збройних Сил.  Люди з радістю відгукнулися на акцію, бажали воїнам здоров'я і стійкості духу, а ще швидкої перемоги над ворогом. Велике спасибі всім небайдужим михайлівчанам, які  вкотре довели, що є громадянами і патріотами нашої неньки України! Слава Україні! Героям слава!

  18.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  День єднання

  16 лютого оголошено президентом України Днем єднання:  "З метою посилення консолідації суспільства , зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз ".

         Тому саме в цей день, 16 лютого  в Михайлівській ЗОШ було проведено  урочисту лінійку, на якій були присутні учні, вчителі, працівники школи,  дошкільнята ЗДО "Колосок" , працівники культури.

         Відкрили лінійку підняттям прапора і виконанням Державного Гімну України. Потім директор школи Балахтар А.Л. зачитав Указ № 53/2022 "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства"  та розповів присутнім  про необхідність зберігати спокій та об'єднуватись, щоб  захистити  себе і  нашу країну від всякого виду загроз.

         Лінійка завершилась 0 10-00 виконанням Державного Гімну України. І дорослі, і діти в одному пориві виконували наш Гімн, що є символом єдності і непереможності духу українського народу. Слава Україні! Героям Слава!

   

  17.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  ВВЗ у дитсадку

  15 лютого  члени  атестаційної  комісії  Михайлівської ЗОШ  відвідали відкрите заняття «Подорож  на  кораблі»,  яке проводила вихователь ЗДО «Колосок»  Чудай Марія Сергіївна з вихованцями старшої групи .

           Розпочалося заняття «Колом вітання»:  діти  красиво привіталися з усіма віршами. Потім вони перейшли на уявний корабель (це супроводжувалося відеорядом, на якому котило свої хвилі море,  чувся  його шум ).

          Потім  вихованці  отримували завдання, переходячи від однієї зупинки до іншої. Діти розповідали  про жителів моря, розвязували приклади за допомогою цеглинок «Лего», виконували технологічний виріб, виконували веселу фізкультхвилинку  на морську тематику.

          Юні моряки були дуже активні, жваві і надзвичайно позитивні,  оскільки практично всі з батьками побували на морі, тому згадували свої подорожі  з радістю. І в кінці заняття вже всі хотіли стати капітанами та попливти назустріч незвичайним пригодам.

       Заняття було продуктивним, творчим і дидактично  вмотивованим, а всі присутні отримали масу позитивних емоцій.

   

  17.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  "Валентин + Валентина"

  14 лютого, в День святого Валентина, в  нашій школі традиційно пройшли різноманітні заходи до цього улюбленого всіма свята - Дня закоханих!

          Міністерство преси й інформації  шкільного парламенту провело акцію "Святкова пошта " та привітало всіх зі святом.

   

   

   

  17.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч з М.І.Кучером

           10 лютого в приміщенні Михайлівської школи відбулася  зустріч працівників школи, ЗДО "Колосок", ФАПу, працівників  культури  з народним депутатом України Миколою Івановичем Кучером.  На зустрічі були також присутні  голова Краснопільської сільської ради Романенко К. М,  її заступник Вдовик В.І., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Стрижавська Н.П., староста села Топчканова В. В.

   

  13.02.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: