Новини

  Я ПРОТИ ДІЙ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

  У Міжнародний день боротьби за скасування рабства, що  відзначається щорічно 2 грудня, класним керівником  9 класу Коваль Н.Ю.  було проведено  годину спілкування  «Я ПРОТИ ДІЙ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ».

  Дев'ятикласники  переглянули фільм «Станція призначення життя», після чого вони колективно обговорили його основні моменти, висловили свої думки щодо актуальності даної теми та активно ділилися своїми роздумами з приводу того, як не стати жертвою торгівців людьми.

        Ця тема не повинна залишатися без уваги, а Міжнародний день боротьби за скасування рабства - хороший привід провести об’єктивну самооцінку нинішнього стану людства.

  06.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Скажем насиллю «НІ!»

  У рамках проведення Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства» , яка стартувала 25 листопада,  в  9 класі (класний керівник Коваль Н.Ю.) 30 листопада було проведено класну годину «Скажемо насиллю – «Ні!». Особлива увага  під час її проведення приділялась питанню домашнього насилля, засобам протистояння насиллю в сімї та формуванню нетерпимого ставлення  учнів до будь – якої форми насилля.

  Також девятикласниками було опрацьовано поради, які можуть допомогти у ситуації, яка  лише на перший погляд  здається простою, ознайомлено з номерами телефонів «гарячих ліній».

  1 грудня, до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом та в рамках проведення акції «16 днів проти насильства»,  в школі проведено  відповідна інформаційно – просвітницька робота.

  Членами учнівського самоврядування випущено тематичну сторінку загальношкільної газети «Шкільний кур’єр» , бібліотекарем школи Мурієнко Г.А. організовано виставку літератури «Не дай СНІДу шанс». 

   

    Класним керівником 9-го класу Коваль Н.Ю. проведено класну годину  (у формі круглого столу) «Зупинимо СНІД разом» під гаслом «Він не знає кордонів, він не знає національностей та імен». Учні обмінялися думками щодо розрізнення понять «СНІД та ВІЛ – інфекція»,  шляхів зараження ними, групи ризику та статистики зараження  складною хворобою.

    Класними керівниками 5 – 8 та 10-11 класів також було проведено інформаційні хвилини, переглянуто відеоматеріали з теми «Захисти себе від СНІД» та обговорено їх з вихованцями, адже інформований – значить озброєний!

  02.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Запали свічку пам'яті....

  Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв трьох голодоморів – Голодомору 1932 – 1933 років та масових голодів 1921 – 1923 і 1946 – 1947 років.   Хвилиною мовчання і  запаленою свічкою згадують   заморених голодом вбитих комуністичним тоталітарним режимом  співвітчизників.

           Тому колектив нашого закладу освіти активно долучився  до вшанування Дня пам’яті жертв Голодоморів. У всіх  класах відбулася хвилина мовчання і тематичні уроки, на яких учні переглянули художні та документальні фільми про Голодомор.     Бібліотекарем школи  Мурієнко Г.А. організовано виставку літератури "Трагедія знищеної волі".

         Члени шкільного парламенту зібралися 28 листопада  на акцію "Запали свічку пам'яті".  Діти запалили свічки і хвилиною мовчання вшанували пам'ять мільйонів співвітчизників, які стали жертвами комуністичного молоха.

   

  29.11.2020 | Aдмін | Читати далі

  "16 днів проти насильства"

  Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Тому здобувачі освіти нашого навчального закладу не стоять осторонь цієї проблеми.  В школі розроблено  відповідні заходи  з інформування та попередження проявів будь-яких форм насилля  в школі та в сім'ї.  План заходів, телефони довіри розміщено в  інформаційному куточку ЗЗСО.

          25 листопада шкільним психологом Чайкою Д.Г. було проведено заняття з учнями 6-го класу з теми: "Насильству - НІ !".  Шестикласники дізналися про те, які  форми насильства існують, як запобігати проявам агресії, насилля  та куди звертатися в разі виявлення фактів насильства і жорстокості,  хто може допомогти їм в разі потреби. Діти вели живий діалог з Дариною Григорівною, задавали безліч запитань та  висловлювали свої міркування з даної проблеми, обговорювали  психологічні ситуації та робили самостійні висновки  про те, що потрібно робити людям, щоб розірвати коло жорстокості і насильства.

         Акція триває, будьмо небайдужими, захищаймо тих, хто цього потребує! 

   

  26.11.2020 | Aдмін | Читати далі

  День Гідності та свободи

  21 листопада - День Гідності та Свободи.   В цей день ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.  Тому колектив навчального закладу з особливими почуттями готувався до його відзначення.

     Класні керівники 5 - 11 класів провели зі своїми вихованцями уроки мужності, години спілкування "Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії".  Для учнів початкових класів  організовано виставку малюнків "Я славлю свою рідну Україну". А старшокласники здійснили віртуальну екскурсію до обласного краєзнавчого музею на базі експозиції "Україна. Поступ свободи", "АТО. Хроніка війни".   До  шкільного куточку Героїв Небесної Сотні  та героїв АТО діти  принесли квіти та запалили світку пам'яті.

        Протягом листопада  в школі проводиться фотоконкурс  "Україна - єдина держава" , а в шкільній бібліотеці організовано виставку публікацій "День Гідності та Свободи в Україні. Вільні творити майбутнє!"

  Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках михайлівчан, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

  22.11.2020 | Aдмін | Читати далі

  Всесвітній день дитини

   
  20  листопада, відзначається вже   понад півстоліття по всьому світу як Всесвітній день дитини. Це день братерства всіх дітей, розуміння, любові.   Тому  здобувачі освіти  нашої школи відзначали цей день з радістю та піднесенням.
       Учні початкової школи провели невеличкий флешмоб  «Дитинство – це круто!». Також в цих класах пройшли хвилини спілкування   « Конвенція ООН про права дитини – дитяча Конституція», в ході яких школярі  передивилися відеоролики з даної теми та висловили свої міркування щодо прав і обов’язків дітей. Учні 3-го та 4-го класів (класні керівники Соловей О.М. та Діенко Г.А.) створили  фотоекспозиції  зі світлин «Щасливі миті дитинства».  
   
  21.11.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 «26» 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
  Всього новин: 356
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: