Новини

  Здоровий спосіб життя - запорука довголіття!

  30 грудня  учитель біології Фомішин С.С. провів  відкритий виховний захід у формі круглого стола «Здоровий спосіб життя – запорука довголіття», в якому взяли участь учні 9-го класу.   В ньому йшлося  про раціональне харчування, загартування організму, оптимальний руховий режим, відмову від шкідливих звичок, особисту гігієну,  дотримання режиму дня. Також учні обговорили такі важливі  теми, як запобігання інфекційним хворобам, способи підтримання імунітету, а також про психічне і соціальне здоров’я. Учні дев’ятого класу активно обговорювали всі ці питання.

        На захід завітала медична сестра нашої школи Лиманюк Світлана Олегівна. Вона розповіла дітям про небезпеку коронавірусної інфекції, а також про способи запобігання поширенню небезпечної хвороби, яка спричинила пандемію.

        Під час виховного заходу особливо активними були Іванчик Інна, Коваль Тамара, Фурман Катерина та Стародуб Юліана.

       Всі учасники круглого столу прийшли до висновку, що потрібно вести здоровий спосіб життя. Це сприятиме зміцненню здоров’я, загартуванню організму, зміцнюватиме імунітет. Тільки здорова людина здатна повноцінно розв’язувати різноманітні завдання, які перед нею ставить життя.

   

   

   

  04.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  Запали свічку пам'яті!

  Щороку в останню суботу листопада Україна вшановує пам'ять невинних жертв Голодомору - геноциду українського народу.  Цього року виповнюється 100 років від часу першого масового голоду в Україні 1921–1923 років та 75 років від масового голоду 1946–1947 років. Їх жертвами стали сотні тисяч українців .

       Протягом минулого тижня  учні 5 - 11 класів переглянули відеоролики: "Де б ти не був", "Голодомор 32-33 років...", "Діаспора вшановує жертв Голодоморів в Україні". Учні початкових класів переглянули мультфільм "Голодний дух - День пам'яті" та обговорили побачене.

   

  29.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  День Гідності та Свободи

  21 листопада Україна відзначала День Гідності та Свободи. Важлива  дата,  пов’язана з  подіями Помаранчевої революції та початком Революції Гідності.

       В нашому навчальному закладі не залишилися осторонь цієї  події. В 5 – 11 класах пройшли інформаційні години «День Гідності та Свободи».  Учні пригадали факти історії України, переглянули відповідні відеоролики. В бібліотеці м школи організовано виставку літератури  «21 листопада  - день Гідності та Свободи».

         День Гідності та Свободи на думку директора Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні це: «унікальний український спосіб відстоювати наші громадянські свободи,  права і свій вибір творити майбутнє».

   

  29.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень безпеки життєдіяльності

  З 15-го по 19-те листопада  в нашій школі проходив Тиждень безпеки життєдіяльності.  В ході  його проведення  учні школи ознайомилися з різноманітною інформацією: правилами пішоходів, як  вибирати  безпечну дороги до школи. Також здобувачі освіти дізналися правила безпеки при їзді на велосипеді та вивчили дорожні знаки «Увага, діти!».  В класах проведено бесіди, інформаційні хвилини, рольові ігри із знання правил дорожнього руху.

           Бібліотекарем школи Мурієнко Г.А. організовано виставку матеріалів з безпеки дорожнього руху.  Залишається лише застосувати на практиці набуті знання і убезпечити себе від проблем.

  29.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  Я мушу гідно жити!

       З 18 жовтня по 18 листопада в нашій школі проходив Місячник  правових знань.

        Адміністрацією школи складено план проведення Місячника, в якому відображена робота всього колективу по підвищенню правової культури учнів, формуванню правової свідомості, системи правових уявлень і переконань у школярів.

        То ж з цією метою в школі проведено бесіди: «Я – громадянин України і пишаюсь цим» (5 клас, класний керівник Гончарук Т.Г.), «Користь та шкода  від гаджетів» (6 клас, класний керівник Чайка Д.Г.), «Людина і суспільство. Права і обов’язки» (7 клас, класний керівник Пархоменко Н.В.), «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх» (8 клас, класний керівник Молдован Н.В.). Також пройшли години спілкування: у 5 класі «Знаємо та реалізуємо свої права», у 6 класі «Знай і поважай  право», у 9 класі «Вчинок - відповідальність» (класний керівник Горобець О.А.), у 10 класі «Безпечний інтернет» та «Безпечний інтернет і соціальні мережі» (класний керівник Коваль Н.Ю.).

      Також класними керівниками 8-го, 10-го класу проведено уроки правових знань : «Ми проти булінгу, проти насильства», «Життя – найвища цінність».

       В початкових класах організовано конкурс малюнків «Права дитини»  та гру – мандрівку  «Права у моєму житті».

         Бібліотекарем  школи Мурієнко Г.А. організовано виставку літератури «Формування правової свідомості та культури».

         Також в рамках проведення Місячника  правових знань  класним керівником 11 класу Черниш С.І. було проведено відкриту виховну годину у формі круглого стола  з теми: «Я маю право на життя, я мушу гідно жити!».

           Розпочався захід з мозкового штурму : «Чи може кожна людина жити так, як вона хоче, і що для цього потрібно?». Учні висловлювали свої думки стосовно того, що для досягнення чогось у житті потрібно прикласти максимум зусиль. Далі присутні обговорили поняття «жити щасливо», виконували творче завдання «Що мені потрібно для щастя», знаходили найголовнішу людину на планеті Земля, розглядали державні закони, працювали в групах над статтями Конвенції про права дитини, виконували тести, слухали вірш «Я маю право жити на Землі».

          І на завершення прослухали духовний заповіт лауреата Нобелівської Премії у галузі миру Матері Терези .

  24.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  Свято Золотої Осені

  16 листопада учні 5-го класу стали учасниками   яскравого і видовищного   свята «Міс Золота Осінь  ». З цей титул боролися аж 7-го  пятикласниць. Вони дуже ретельно готувалися  і тому, як кажуть,   успіх був усім забезпечений.

      Розпочалась конкурсна програма з презентації кожної учасниці. Дівчатка  розповідали про себе: інтереси, смаки, захоплення, представляли свої костюми та пояснювали їх вибір. Потім був «кошик загадок», який довелося по черзі всім відгадувати. Також учасниці проявили своїх творчі здібності, таланти: складали мозаїку, виготовляли різні вироби своїми руками,  співали, декламували вірші, танцювали, а Ангеліна Проценко  виконувала музичний твір на бандурі!

           Ну і , звісно, не сумували вболівальники, які також були активними учасниками свята.

        Звання «Міс Золота Осінь»  вибороли аж 2  учениці: Коваль Я. та Проценко А. , але   всі учасниці конкурсу отримали нагороди, бо вони  дійсно були  гідними високих титулів!

  24.11.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: