Новини

  Мандрівка до острова скарбів "Здоров'я"

  З метою  формування фізично і морально здорових , сильних, всебічно розвинених школярів, пропаганди здорового способу життя без шкідливих звичок, виховання в учнів розуміння здоров'я як пріоритетної цінності життя 21 грудня класний керівник 6 класу Черниш С.І. провела  виховну годину,  здійснивши разом зі своїми вихованцями захоплюючу мандрівку до острова скарбів "Здоров'я".

      Розпочали подорож з обговорення важливості здоров'я людини на прикладі оповідання про хвору дівчинку. Далі  шестикласники висловили свої очікування під подорожі, обрали капітана і вирушили в уявну подорож.

   

  09.01.2024 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень інформатики

  З 11 по 15 грудня в нашому ліцеї проходив Тиждень інформатики, який підготувала і провела учителька інформатики Коваль Н.Ю. Метою проведення  Тижня було підвищення  інтересу учнів до навчальної дисципліни “інформатика”, до пізнання дійсності та самих себе, а також виховання самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів. Проходив конкурс малюнків з інформатики, конкурс «Придумай назву» та інші не менш цікаві заходи, а саме:

  -         у вівторок, 12 грудня,  відбулася демонстрація відеофільму «Компютери майбутнього», в якому взяли участь учні 5 – 11 класів;

  -         в середу, 13 грудня, учні 6-го класу  були  учасниками  захоплюючого брейн – рингу «Незвичайна інформатика», з учнями 7-го класу Наталія Юріївна  провела  конкурс ерудитів «Комп’ютерний світ» та спільно з семикласниками виготовила лепбук; у 5 класі відбувся турнір юних інформатиків;

  -         в червер, 13 грудня, учні 9 – 11 класів змагалися у конкурсі знавців інформаційних технологій, а одинадцятикласники виготовили лепбук.

           У п’ятницю відбулося підбиття підсумків Тижня інформатики та нагородження найактивніших його учасників.

              Предметний тиждень був цікавим, насиченим і дуже пізнавальним, адже  всі заходи були спрямовані на розвиток творчої фантазії,  логічного мислення, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, підвищення інтересу до вивчення інформатики, на розвиток пізнавальної діяльності, формування креативного мислення.

   

  25.12.2023 | Aдмін | Читати далі

  Дарунки Святого Миколая!

  13 грудня до учнів початкових класів Михайлівського ліцею та вихованців ДНЗ "Колосок" завітав з чудовою виставою "Дарунки Святого Миколая'' самодіяльний ляльковий театр Краснопільського центру культури та дозвілля. Малята були захоплені талановитою постановкою та неперевершеною акторською грою працівників кульури с. Краснопілки і Кивачівки. І, звісно, дуже привітно реагували на всі сцени такої чудової, повчальної вистави! А коли перед глядачами з'явився сам Святий Миколай (його майстерно зіграв В.Д. Косенко), зі своїми помічницями (їх зіграли учениці 7-го класу), радості дітей не було меж! І, звісно, смаколики Святого Миколая припали всім до душі!

      Висловлюємо щиру вдячність талановитому колективу аматорів сцени Краснопільської громади за творчість! Вистава принесла багато щастя михайлівським діткам, щастя, якого так бракує у наш складний час!

  25.12.2023 | Aдмін | Читати далі

  16 днів проти насильства

  Щорічно в Україні  з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.  Учні Михайлівського ліцею також долучилися до цієї важливої події.

        30 листопада учні 5-го класу спільно з психологом Чайкою Д.Г. виготовили газету "СТОП насильству!".    Учні 8 -го класу (класний керівник Чайка Д.Г.) виготовили буклети "Що таке СНІД?" та "СТОП насильству!". 

  04 .12. відбулася загальношкільна лінійка до Дня волонтера "Дякуємо вам, волонтери!",  а 05.12 учні  2-го класу (класний керівник Савкун А.М.) взяли участь у однойменному флешмобі.

     До Міжнародного дня прав людини  старшокласники  підготували усний журнал та тематичну виставку .

       Всі заходи, проведені в ліцеї,  створили  символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини,  тому що  будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

   

   

   

   

  25.12.2023 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень математики

  З  4 по 8 грудня в нашому ліцеї проходив Тиждень математики. Проведення предметного тижня передбачало такі основні цілі: дати додаткові знання з математики та історії її розвитку, показати зв'язок з іншими науками; забезпечити різносторонній розвиток особистості;  викликати інтерес до вивчення предмета.

       4 грудня  на робочій лінійці було оголошено про початок  Тижня математики та ознайомлено  із планом проведення заходів.  В початкових класах  проведено  конкурс «Дивовижна математика».

       5 грудня учителем математики Крижанівською Л.В. спільно з учнями 8 -го класу було проведено онлайн вебквести «Дивовижний світ головоломок» , а  учні 6-го і 7-го класу під керівництвом Чайки Д.Г. взяли участь у захоплюючому  брейн – рингу  «Математичний бій».

         В середу, 6 грудня, в 5 - 11 класах відбувся квест «Non stop» (вчителі математики). Учні  8 - 11 класів  (вчитель Чайка Д.Г.)  взяли участь у проєкті  «Видатні українські математики».

        7 грудня  десятикласники (вчитель Крижанівська Л.В.)  провели гру «Найрозумніший»: урок однієї фігури «Призма. Від закоханості до одруження».

          8 грудня в 5 - 11 класах вчителями математиками  проведено акцію:  секретна QR– агенція «Зламай код»Одиннадцятикласники  брали участь у проєкті  «Інтеграли у житті» та  діловій  грі « Математика і оборона країни».  У 5-му класі проведено урок математики «Шеврони ЗСУ» у формі  математичного  квесту (вчитель  Крижанівська Л.В.).

          Протягом тижня  в учнів 5 - 11 класів  відбувся проєкт «Україна в цифрах і числах».

        Математичний  тиждень викликав в учнівському колективі інтерес до математики,  прагнення більше знати, розуміти. Готуючись до конкурсів учні ознайомилися з різними літературними джерелами,  набули навичок самостійної роботи над книжкою, а ще  навички командної інтелектуальної гри.

   

   

   

  25.12.2023 | Aдмін | Читати далі

  Мовний КВК

  8 грудня учитель української мови та літератури Черниш С.І. провела з учнями  9 класу  цікавий пізнавальний захід - "Мовний КВК". У змаганнях брали участь 2 команди: "Мовознавці" та  "Ерудити".

        У  вступному слові Світлана Іванівна наголосила, що гра присвячена нашій рідній українській мові, тому  командам потрібно буде швидко і правильно розв'язувати мовні завдання.

            Розпочали змагання з розминки, під час якої учасники повинні були швидко і правильно відповідати на поставлені питання з мовознавства. Потім команди  добирали антоніми до поданих слів, з поданих іменників утворювали прикметники, утворювали імена по батькові чоловіків і жінок, з поданих слів утворювали прислів'я та приказки, добирали синоніми, розгадували кросворди, вгадували слова тощо.

         Гра була напруженою, але дуже цікавою. І хоча  лідирувала команда  "Мовознавці", перемогли всі учасники гри, які  закріпили свої знання і підтвердили  набуті компетентності. Мовний КВК показав  школярам красу і багатство української мови, викликав бажання вивчати рідну мову та милуватися її красою, здобувати знання, розвивати творчі здібності та любов до рідного слова, своєї землі, її народу. 

   

  18.12.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74
  Всього новин: 439
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: