Новини

  Безпечні канікули

  29.05.2020 | Aдмін | Читати далі

  Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

     

  Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! 

  Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника!  В цей радісний для всіх нас день шкільний дзвіночок сповіщає про успішне закінчення  ще одного навчального року та початок  довгожданих літніх канікул!  Незвичним був навчальний рік, в нових умовах прийшлось перебудовувати своє життя, звички, уподобання, набуті стереотипи всім: учням, батькам, вчителям. Але ми успішно справилися з  викликами часу  і стоїмо сьогодні на порозі  цікавих, позитивних змін!

       Для багатьох учнів  останній дзвоник - це початок чудового відпочинку на канікулах, часу, сповненого яскравих вражень. Бажаємо Вам гарно відпочити,  набратися духовних і фізичних сил перед  початком нового етапу  навчання.

         Для Вас, випускники, цей дзвоник є дійсно останнім у стінах рідної школи! Адже позаду залишається найбільш безтурботна та щаслива пора  життя, сповнена мрій і сміливих планів.  А тепер тільки від Вашої наполегливості та цілеспрямованості залежить  їх виконання.

    Сердечно бажаємо всім випускникам  знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої  рідної  країни, бо саме від Ваших ідей, працьовитості, творчої думки залежить майбутнє  України,  рідного краю, нашого села.

    Дозвольте  щиро подякувати батькам за безмежне терпіння і неоціненний вклад  в опрацювання навчального матеріалу під час дистанційного навчання наших неймовірно талановитих і креативних дітей. Вдячні  Вам також  за те, що завжди йшли на зустріч  і допомагали  своїм дітям  долати підводні течії  премудростей Науки , бо  тільки спільними зусиллями можна досягнути того, чого ми досягли разом. Низький Вам уклін і найкращі побажання!

           Безмежно дякуємо всім працівникам школи за наполегливість і професіоналізм в справі навчання та виховання дітей, створення безпечного освітнього середовища,  комфорту та затишку в навчальному закладі.  Міцного Вам здоров'я, благополуччя та невичерпної наснаги.

        Щасливої  життєвої  долі  всім та вагомих успіхів!

   Адміністрація школи

  29.05.2020 | Aдмін | Читати далі

  Поезії Т. Шевченка

  11 березня, в рамках проведення Шевченківських днів,  в нашій школі пройшов конкурс читців поезії Т. Шевченка серед учнів 5 – 7 та 8 – 11 класів. Діти змагались у виразному читанні творів Великого Кобзаря. Змагання були напрочуд цікавими, захоплюючими, адже всі учасники дуже відповідально віднеслися до конкурсу.

  І все ж компетентне журі визначило переможців, ними стали:

  серед 5 – 7 класів:

  І місце - Діденко Антон , учень 7-го класу;

  ІІ місце – Гуцал Анастасія, учениця 5-го класу;

  ІІІ місце  - Сироватка Вячеслав, учень 6-го класу;

  серед 8 – 11 класів:

  І місце поділили Тимошенко Юлія (11 клас), Кучеренко Тетяна (9 клас);

  ІІ місце – Стародуб Валентина  (9 клас).

  Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам конкурсу подальших успіхів!

  13.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Шевченківські дні

  10 березня в школі відбулася тематична лінійка  «Стежками Великого Кобзаря », під  час  якої юні літературознавці , учні 8-го класу,  розповіли про  життєвий шлях Великого Кобзаря. Учитель української літератури Черниш С.І. познайомила присутніх з планом проведення тижня та закликала всіх взяти активну участь у проведенні   запланованих заходів. 

  11.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Весняне свято

  В переддень  Міжнародного жіночого дня 8 Березня в нашій школі пройшов ряд святкових заходів. Учні 3 – 4 класів  (класні керівники Діденко Г.А,  Зелінська Л. В.) підготували родинне свято, на яке запросили мам і бабусь.  Діти  присвячували своїм найріднішим людям  вірші, пісні, сценки. Подарували вироби, зроблені власними руками, пригостили солодощами.

  Учні 5 класу, (класний керівник Пархоменко Н.В.) « чоловіча»  його половина, підготували святковий вогник, на який запросили однокласниць та мам. Юні джентльмени присвятили їм поетичні рядки, пісні та креативну хореографічну композицію «Гопак». Далі  всі  смакували солодощі . А потім були цікаві ігри, розваги, в яких взяли участь усі учасники  свята.

  Святковий КВК відбувся  у колективі 7-го класу (класний керівник Горобець О.А.). Після цікавих змагань діти пригостилися  випічкою власного виробництва.

  Не менш креативні і цікаві  свята пройшли у 6 , 8 -  11 класах. А учениці 3-го класу Дидинська С., Коваль Я. Кручок М. та шестикласниця Волошенюк В. стали учасниками святкового концерту, який відбувся 8 березня  у Михайлівському СБК.

  11.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Конкурс «Геометричні фантазії»

  В рамках проведення Тижня математики 3 – 4 березня в школі пройшов конкурс  творчих робіт «Геометричні фантазії» серед учнів 1 – 4 класів. Діти працювали в техніці аплікації та колажу. Тематика робіт була різноманітна.  За допомогою геометричних фігур юні митці зобразили   улюблених тварин: кішок, мишенят, рибок, пташенят. Крім того в роботах красуються яскраві квіти,  новорічні ялинки, космічні кораблі і незвичайні люди.

   

  Конкурс  визвав живий інтерес учнів не лише  до мистецтва, а й  до математики – науки всіх наук! 

   

   

  04.03.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 «22» 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: