Новини

  День Гідності та свободи

  21 листопада - День Гідності та Свободи.   В цей день ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.  Тому колектив навчального закладу з особливими почуттями готувався до його відзначення.

     Класні керівники 5 - 11 класів провели зі своїми вихованцями уроки мужності, години спілкування "Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії".  Для учнів початкових класів  організовано виставку малюнків "Я славлю свою рідну Україну". А старшокласники здійснили віртуальну екскурсію до обласного краєзнавчого музею на базі експозиції "Україна. Поступ свободи", "АТО. Хроніка війни".   До  шкільного куточку Героїв Небесної Сотні  та героїв АТО діти  принесли квіти та запалили світку пам'яті.

        Протягом листопада  в школі проводиться фотоконкурс  "Україна - єдина держава" , а в шкільній бібліотеці організовано виставку публікацій "День Гідності та Свободи в Україні. Вільні творити майбутнє!"

  Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках михайлівчан, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

  22.11.2020 | Aдмін | Читати далі

  Всесвітній день дитини

   
  20  листопада, відзначається вже   понад півстоліття по всьому світу як Всесвітній день дитини. Це день братерства всіх дітей, розуміння, любові.   Тому  здобувачі освіти  нашої школи відзначали цей день з радістю та піднесенням.
       Учні початкової школи провели невеличкий флешмоб  «Дитинство – це круто!». Також в цих класах пройшли хвилини спілкування   « Конвенція ООН про права дитини – дитяча Конституція», в ході яких школярі  передивилися відеоролики з даної теми та висловили свої міркування щодо прав і обов’язків дітей. Учні 3-го та 4-го класів (класні керівники Соловей О.М. та Діенко Г.А.) створили  фотоекспозиції  зі світлин «Щасливі миті дитинства».  
   
  21.11.2020 | Aдмін | Читати далі

  Наші справи…..

        З  9-го листопада  учні нашої школи   розпочали навчання в нових умовах:  1 – 4 класи  очно, з урахуванням карантинних обмежень, а  для  5 – 11 класів  обрано дистанційну форму навчання. Але  і в цих  непростих умовах  діти   брали активну участь у громадському житті школи, держави.

         Так   учні 5 – 11 класів до Дня  української писемності та мови взяли участь у Ювілейному Радіодиктанті  національної єдності.  А  для молодших  школярів класні керівники підготували змістовні перегляди відео презентацій з даної теми. Бібліотекарем школи Мурієнко Г.А. організовано виставку літератури  «9 листопада – День української писемності та мови» .

      Також  12 - 17 листопада –  до Всесвітнього тижня боротьби з  цукровим діабетом медичною сестрою навчального закладу Лиманюк С.О. було проведено інформаційні заходи з учнями 2 – 4 класів на тему профілактики  цукрового діабету. Світлана Олегівна цікаво і доступно розповідала школярам  про  це серйозне захворювання та методи профілактики, закликала  дітей  вести здоровий спосіб життя, активно відпочивати та правильно харчуватися. Маленькі михайлівчани жваво обговорювали з сестрою медичною  цю проблему та ставили  безліч цікавих запитань.

   

  17.11.2020 | Aдмін | Читати далі

  Торгівля людьми

  Освітня робота з молоддю відіграє важливу роль у попередженні торгівлі людьми. Цьому питанню в навчальному закладі  приділяється особлива увага. Так в ІІ неділю жовтня шкільний психолог Дарина Григорівна Чайка провела  профілактичний захід  з учнями 10 - 11 класів з теми: "Третє тисячоліття - рабство існує".

  Старшокласники дізналися про походження, транзит та види торгівлі чоловіками, жінками, дітьми в Україні і в світі.  Учні  познайомилися із державною програмою попередження та недопущення цього явища, дізналися телефони урядової гарячої лінії,  поговорили про особисту відповідальність кожного за вчасне виявлення фактів  торгівлі людьми, надання допомоги постраждалим.

        Здобувачі освіти прийшли до висновку, що торгівля людьми - одна із актуальних проблем України і всього світу, жертвами сучасного рабства стають мільйони людей . Тому великого значення набуває повне і відповідальне інформування суспільства про цю серйозну проблему, яка є одним із найнебезпечніших злочинів над особистістю.  

   

  12.11.2020 | Aдмін | Читати далі

  Проблема кібербулінгу

  Згідно плану - графіку проведення просвітницької роботи з питання профілактики  психологічної безпеки в Інтернет - просторі  з дітьми та молоддю, надання їм необхідної психологічної та соціально -  педагогічної допомоги   в першу неділю жовтня  психологом Чайкою Д.Г. було проведено годину спілкування з учнями 5 - 8 класів "Кібербулінг як проблема порушення прав людини".   Дарина Григорівна розповіла  учням про способи розпізнавання і засоби захисту від агресії в інтернеті. Психолог  вручила дітям Пам'ятку для захисту від кібер - булінгу, яку розробила сама, дала дітям  конструктивні і слушні поради щодо поведінки в Інтернет - просторі.          Діти зробили висновок: обізнаний - значить озброєний.  І як би ця ситуація не називалася: якщо вам погано, і це не припиняється, тоді варто звернутися за допомогою. Для того, щоб зупинити кібербулінг, потрібно не лише закликати кривдників більше так не робити. Необхідно також усвідомити, що будь-яка особа заслуговує на повагу: як в Інтернеті, так і в реальному житті.

  12.11.2020 | Aдмін | Читати далі

  Акція

  З нагоди Дня людей похилого віку та з метою виховання в учнівській молоді принципів гуманізму і традицій милосердя в школі було проведено благодійну молодіжну акцію "5 картоплин".  Учні  взяли посильну участь у цій акції і зібрали 209 кг. картоплі.

       Отримані в результаті проведення даного заходу овочі було передано у Гайсинський територіальний центр  соціального обслуговування для одиноких пристарілих людей.

        Напевне, зернятка милосердя і доброти, посіяні в душах юних михайлівчан, проростуть згодом в їх серцях!  

   

   

  10.11.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 «39» 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
  Всього новин: 430