Новини

  Здрастуй, школо, рідна школо, ти чекала нас!

  Промайнуло  тепле  літечко,  і знову грайлива мелодія шкільного дзвоника покликала  дітей   на радісну зустріч з друзями, вчителями, рідними класами, коридорами, ошатним шкільним подвір'ям!

       То ж 1 вересня  Михайлівська школа  відзначала  День знань. Свято поєднало  традиції та інновації.  Розпочалося воно із урочистої лінійки, "іменинниками" якої стали наймолодші учні - першокласники і , звісно, найстарші - одинадцятикласники.   Збентежені і несміливі  прийшли малята на свято до школи, але швидко заспокоїлися, бо  на них чекала маса приємних сюрпризів.

   

  07.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Школо, до побачення!

  Ось і закінчився 2020 - 2021 навчальний рік. Він був щедрим на різноманітні події.   Та  все  вже позаду, тому  перша і остання в цьому навчальному році святкова лінійка покликала  учнів,  щоб сповістити радісну звістку - уроки закінчилися, радісні канікули вже на порозі.

        А  для учнів 11-го класу срібний дзвіночок пролунав востаннє, тому радісні і збентежені,  під бурхливі оплески  вони зайшли на лінійку. І для учнів 9-го класу  є привід для хвилювання, адже   декого  з них  чекають екзамени за межами школи при вступі у вищі навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації, тому цей дзвіночок є для них також останнім у стінах рідної школи.

   

  13.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  "Рух - це здорово!"

  З метою заохочення учнів до занять фізичною культурою, руховою активністю   8 травня  здобувачі освіти нашого навчального закладу долучилися  до  Всеукраїнського фізкультурно - оздоровчого заходу серед учнів «Рух - це здорово».

      На території школи діти на перервах та під час занять з фізичної культури проводили різноманітні  оздоровчі вправи, руханки, спортивні ігри.

         Учні 3 і 4 класів ходили в міні-похід на великий стадіон, росташований за межами школи. Там вони проводили  спортивні ігри і змагання.

        Старшокласниці  підготували флешмоб,  в який із задоволенням включилися  чимало дівчат.

      Навіть найменші учні школи - першокласники, долучилися до рухової активності   старших і  охоче займалися на  шкільних тренажерах.

        То ж всі ще раз переконалися, що рух - це здорово!

  10.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  День захисту дітей

  День захисту дітей вже багато років відзначається на всій планеті.   Різні громадські організації багатьох держав,  борються за щасливе, гідне життя будь-якої дитини у всіх куточках Землі. У нашій країні з кожним роком відчувається все більше піклування держави про підростаюче покоління. 
         І наша громада не стоїть осторонь  цього важливого питання, бо до святкування 1 червня Міжнародного дня захисту дітей в Михайлівці і в цьому році готувалися дуже ретельно. Працівники культури Михайлівського СБК спільно з адміністрацією  та колективом  школи,  вихователями ЗДО «Колосок» створили цікаву програму, в яку ввійшли: святковий фестиваль дитячої творчості «Пісенний дивограй», конкурси, ігри, майстер – класи.
          Дітей привітала зі святом староста села В.В. Топочканова. Директор школи А.Л. Балахтар вручив талановитим учням школи - переможцям міжнародних та всеукраїнських  предметних  олімпіад, районних та шкільних творчих конкурсів грамоти, дипломи, подяки.
       Фестиваль розпочали наймолодші учасники  - дошкільнята, які підготували   цікаві номери: вірші, флешмоби, руханки. Виступали і старша, і середня групи.
     До фесту  активно долучилися молодші учні школи:  безпосередні першокласники, креативні другокласники, які вразили глядачів надзвичайно творчим підходом до виконання пісні про пори року, патріотичною піснею про Україну порадували учні 3-го класу,
        Сподобалися всім веселі «Коліжанки» ( учениці 4-го класу) та солісти: Горобець Аліна (учениця 3-го ласу), Дидинська Соломія, Коваль Ярослава, Горбань Вікторія (учениці 4-го класу), Кучеренко Тетяна (учениця 10-го класу).
  І, звісно , принесли масу задоволення запальні танці   гурту 6-го класу, «Татанці» та флешмоб «Буде мир» гурту «The Best».
          Цікавими були конкурси, майстер – класи, ігри. Діти отримали масу задоволення та дізналися багато цікавого і корисного, навчилися творити красу своїми руками під керівництвом бібліотекарів Кривої Т.І., Мурієнко Г.А. 
   Ну і як же обійтись на святі без подарунків?! Призи та смачне морозиво зробили  його  ще яскравішим та приємнішим.
       Тому хочемо висловити  щиру вдячність спонсорам  дитячого свята: керівнику Краснопільської  ОТГ Романенко К.М., начальнику відділу освіти, культури молоді та спорту Стрижавській Н.П., старості Михайлівки Топочкановій В.В., сільським депутатам Діхтяр В.П., Неживій В.П. 
        
  01.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  Єдиний національний урок "Безпечна дорога додому!"

  21 травня класний керівник 5-го класу Чайка Д.Г.  разом  зі своїми вихованцями долучилася до всеукраїнської акції - Єдиного національного уроку "Безпечна дорога додому!", який проводиться в рамках проведення Глобального тижня безпеки дорожнього руху в Україні , під егідою Міжнародного благодійного фонду “Допомоги постраждалим внаслідок ДТП” спільно з Міністерством освіти та науки України.
      Учні розглянули різноманітні правила безпеки на вулицях і дорогах, а саме:  рекомендації до використання (носіння) світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі – нової норми, яка впроваджена недавно до законодавства, а також основи страхування життя, здоров’я та майна в Україні, найголовніші дорожні знаки, тощо.
     Учні  також  взяли участь у вікторині,   присвяченій безпечному руху.
   
  01.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  Особиста гідність та безпека

      20 травня  психологом школи Чайкою Д.Г. було проведено тренінг з учнями 6-го класу з теми "Особиста гідність та безпека".  Учні  познайомилися з важливими поняттями: публічний простір, соціальний простір,  особистий та інтимний простір, дізналися,  як захистити свій особистий та інтимний простір від посягань інших, до кого звернутися по допомогу.  Учні були активними учасниками  тренінгу, вони  охоче виконували різні вправи, задачі, відгадували загадки,  виробляли прості правила безпеки особистих кордонів, встановлювали логічні ланцюжки.

      Дуже зацікавив учнів мультфільм "Таємниці",   який вони активно обговорили після перегляду.

   

   

   

  31.05.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: