Новини

  Семінар директорів району

  Згідно квартального плану  роботи  управління  освіти, фізичної культури  та спорту Гайсинської РДА  15 листопада  в нашому навчальному закладі відбувся семінар директорів шкіл району з теми: «ІКТ як інноваційний фактор розвитку освіти».  На семінарі були  також присутні : начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА  Шрамко В.М.,  заступник начальника  управління освіти Нестерук А.В.,  завідувач районним методичним кабінетом   Сич В.П.,  методисти:  Ревкач В.В. та Подчос В.М. І  на семінар був запрошений начальник відділу освіти  Кунківської ОТГ Мехед М.М.

  18.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Волонтерська акція

      Волонтерський загін "Доброчинець" нашої школи давно і постійно співпрацює з районною організацією "Самооборона м. Гайсин".  Ось і сьогодні  5 листопада юні доброчинці разом зі старшими волонтерами с. Михайлівки  Сніцар О.Ф., Маловою А.О. , Зизою Л.І. та  друзями - гайсинчанами провели по вулиці Партизанській акцію по збору продуктів для передачі в зону ООС.

          Також учнями та працівниками школи було зібрано чимало  овочів: картоплі, столових бурячків, томатів та інших вкрай необхідних для воїнів продуктів харчування, які від чистого серця принесли для наших дорогих захисників учні та працівники навчального закладу.

   

  08.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Засідання педради

  Згідно річного плану роботи  навчального закладу та плану методичної роботи на осінні канікули 31 жовтня в школі відбулося засідання педагогічної  з теми: «Формування здорового способу  життя дітей - одне з головних завдань школи і сім'ї».

       Педагогічні працівники  обмінялися досвідом з цієї важливої  складової виховного процесу навчального закладу.

            Розпочала засідання заступник директора школи з навчально – виховної  роботи Соловей О.М. Вона розкрила головні аспекти діяльності школи  з формування здорового способу життя здобувачів освіти.              

               Потім  педагоги  висловили власні бачення проблеми та поділилися  зберігаючими здоров’я технологіями, які вони використовують у своїй  роботі  і прийшли до висновку, що діяльність учителя   повинна бути орієнтована на формування в дітей стійкої позиції, що передбачає визначення цінності здоров'я, почуття відповідальності за збереження й зміцнення власного здоров'я, поглиблення знань , умінь та навичок, пов'язаних з усіма складовими здоров'я.

  01.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Незабутня поїздка

  29 жовтня учні нашої школи  здійснили захоплюючу подорож до м. Київ і на єдину в Україні фабрику новорічних іграшок  у с. Клавдієво.  Організаторами поїздки були працівники ЗЗСО с. Гранів (керівник  заходу Байда О.І.), які запропонували нам такий спільний проект. 

         Багато  нового і незабутнього  всі  дізналися.  Діти побували у Голосіївській пустині,  побачили арку Дружби народів  - скульптурну  композицію   на території Хрещатого парку, пройшлись по  пішохідно-велосипедному мосту , який вже охрестили "мостом Кличка",  випробували свою волю на  скляних  елементах  споруди. Також  відвідали пам'ятник Хрестителю Руси-України Володимиру Великому у парку "Володимирська гірка" , завітали у Михайлівський Золотоверхий собор, пройшлись по знаменитій Інститутській вулиці, вшанували  пам'ять Героїв Небестої Сотні.

      Увагу школярів привернули також гіпермаркети  "Глобус" та "Ашан". Але найбільше  захоплення викликала фабрика новорічних іграшок у с. Клавдієво! Неначе в казку попали діти! Адже всі процеси виготовлення новорічних прикрас - справжнє диво. Також всі бажаючі долучилися до майстер - класу і власними руками розписали новорічні іграшки!

         Стомлені , але радісні та щасливі поверталися діти додому з чималим  багажем знань та емоцій.

         Хочемо щиро подякувати  колегам: Оксані Іванівні Байді та Надії Зіновіївні Шевчук, працівникам СЗШ І-ІІІ ступенів с. Гранів, за надану нам можливість долучитися до незабутньої поїздки!

  31.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  А пам'ять - жива...

  75-й рік минув з того часу, як останній фашистський  солдат покинув українську землю. Це сталося 28 жовтня 1944 року. В пам'ять про  вікопомну подію 28 жовтня біля Меморіалу Слави в с. Михайлівка на мітинг зібралися представники педагогічного колективу школи  спільно з працівниками Михайлівського сільського будинку культури та виконкому сільської ради.
       Відкрила зібрання сільський голова Топочканова В.В., яка згадала про роль українського народу у визволенні світу від нацизму. Потім перед присутніми виступила вчитель історії, керівник пошукового загону "Пам'ять" Горобець О. А. Вона детально розповіла про незабутні події визволення України та  Михайлівки від нациських військ, згадала сучасні події на Сході України, закликала пам'ятати уроки історії.
  Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять   загиблих героїв минулого та сьогодення, поклали  квіти до підніжжя меморіалу. 
          Нехай проходять роки, а наша вдячність воїнам - визволителям не згасає, а пам'ять -  жива....
   
  28.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Концерт рок-гурту «Експромт»

  23 жовтня учні 7 – 8 класів побували на захоплюючому видовищі – концерті рок-гурту «Експромт» Вінницької обласної філармонії, яка прибула на гастролі до м. Гайсина. Це непересічна подія в житті Гайсинського району, тому охочих познайомитися з творчістю талановитого та  відомого на Поділлі гурту було чимало. 
         І не дивно, адже  у виконанні  рок-групи  «Експромт» є музичні композиції з репертуару багатьох відомих виконавців і гуртів, таких як «Океан Ельзи» , «Казка», «Антитіла»,  Дзідзьо, Олега Винника та інших прославлених українських виконавців.  Деякі хіти солісти виконували разом із глядачами, які захоплено співали та гаряче їм аплодували. 
  Юні глядачі почули довершений  і щирий голос  незабутнього  учасника шоу «Голосу країни» Олександра Онофрійчука,  талановитої співачки Наталії  Бурмістрової,   дуже  креативно і цікаво оформлено концерт зусиллями ведучої  Лесі Смішко.
         Захід пройшов , як кажуть, на одному диханні і приніс масу позитиву і артистам, і глядачам.  Тому  учні та вчителі нашої  школи, які мали змогу  подивитись концерт  рок-гурту «Експромт»,  висловлюють щиру вдячність всім виконавцям, керівнику Олегу Прокопчуку комерційному  директору Юрію Ігоровичу Іванову та адміністрації філармонії за  надану  нам можливість познайомитися з творчістю талановитих подолян і бажають гурту творчих злетів!
   
  25.10.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 «27» 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: