Новини

  Вивчаємо рідний край

  Непомітно летить час, ось уже розпочався другий тиждень  табірної зміни, тепле літечко  кличе діток від віртуального світу  планшетів до царини її Величності Природи, тому щоранку  школярі із задоволенням поспішають до рідної школи, бо там на них чекають цікаві екскурсії, пізнавальні ігри та розваги, спілкування з однолітками і вихователями в неформальній обстановці, зустрічі з цікавими людьми, вивчення нового та відкриття невідомого у звичних речах.

  06.06.2018 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день захисту дітей

  Щорічно в 1 день літа ми святкуємо Міжнародний день  захисту дітей, тому  цей день  став справжнім святом для  учнів  нашого табору.  Цілий день на подвір'ї  школи, залитому теплими променями літнього сонечка, лунали улюблені дитячі мелодії, проходили різноманітні акції та конкурси, зокрема:
  - конкурс малюнків на асфальті "Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо";
  - конкурс дитячих кросвордів "Пізнайко";
  - концертно - розважальна ігрова програма "Літня карусель";
  - спортивні змагання.
  Діти малювали, співали і танцювали, брали участь у різних змаганнях,  конкурсах, словом, розважалися  і раділи.   А в їдальні на них чекали святкові столи зі смачними стравами та солодощами.  І на завершення свята кожна дитина отримала  омріяне   мо-ро-зи-во! 
  Адміністрація школи,  колектив пришкільного табору "Сонечко" висловлює  подяку сільському голові Топочкановій В.В.,  директору Михайлівського цегельного заводу, ТОВ "Ситий двір"  Косинському Я. І. за благодійну допомогу в організації свята.
   

   

  01.06.2018 | Aдмін | Читати далі

  Пришкільний оздоровчий табір

  Спортивні змагання

  В нашому спортивному оздоровчому таборі всі діти полюбляють  веселі ігри та змагання.  Тому  майже щоденно  всі загони беруть активну участь у   різноманітних спортивних  заходах. 
  30 травня учні початкових класів взяли участь у спортивному святі  "Котигорошко" , діти 5 - 7 класів залюбки грали у футбол.
  1 червня  відбулися спортивні змагання для всіх загонів "Щоб здоров'я добре мати, треба бігати, стрибати", під час яких всі діти  розвивали  свої спортивні навички .
  Спортивні змагання   не лише фізично розвивають та загартовують дітей, а й приносять масу позитивних емоцій.
   

  01.06.2018 | Aдмін | Читати далі

  Пришкільний оздоровчий табір

  Вивчаємо рідний край

  Активний відпочинок на лоні природи,  вивчення флори і фауни місцевих лісів та ставів, збір запашних суниць (змагання: "хто більше"),  спостереження за  весняними барвами - що може бути кориснішим і цікавішим! А коли додати те, що при цьому запаси смаколиків у рюкзаку,  з любов'ю приготовлених турботливими руками мам і бабусь, якось особливо смакують  в полі, лісі, саду, або ж на сільському стадіоні, то стає зрозуміло, чому  екскурсії - це улюблений вид діяльності  в таборі "Сонечко". 
  І коли стомлені, але щасливі малята та підлітки повертаються  до школи, а в їдальні на них чекають  смачні та корисні страви, фрукти, соки, то  можна впевнено сказати, що це і є щасливе дитинство!
   

  01.06.2018 | Aдмін | Читати далі

  Пришкільний оздоровчий табір

  Вас вітає пришкільний  табір "Сонечко"

   

  Тільки но відлунали   прощальні  акорди  Останнього дзвоника , 2017 - 2018 навчальний рік закінчився, учні 9, 11 класів приступили до здачі ДПА, ЗНО, а в школі  так само гамірно, весело і людно. А все тому, що з 29 травня по 15 червня   працює  пришкільний оздоровчий спортивний табір з денним перебуванням "Сонечко".  80  школярів 1- 7 класів оздоровлюються в ньому. Незмінний керівник табору Черниш С.І.  разом з вихователями Кучеренко Н.М., Зелінською Л.В., Соловей О.М.,  Горобець О.А. та Драчем М.В. плідно потрудилися, щоб  спланувати  роботу табору  таким чином, аби в ньому було цікаво дітям різних вікових та соціальних категорій.  А  оскільки головна мета роботи табору -  це оздоровлення дітей,  навчання їх навичок здорового способу життя, виховання  культури поведінки , вже перший день роботи  розпочався з ранкової зарядки,  яку учні вже звикли  робити під час навчального процесу, тому охоче  включилися  в цей активний вид діяльності.

  01.06.2018 | Aдмін | Читати далі

  Дитинства прощальний дзвінок

  25 травня - особливий день для кожного школяра, адже   сьогодні відбувається грандіозна подія, якої з нетерпінням чекають всі діти - це свято Останнього дзвоника!
          Йому  радіють  не лише  школярі,  готуються до нього батьки,  вчителі.  Для учнів  перевідних  класів завершується навчальний рік, їх чекають  веселі ігри, походи та інші розваги в пришкільному  спортивному оздоровчому таборі "Сонечко" , а потім - чудові канікули, а випускники  11 класу  прощаються зі шкільною партою, веселим і безтурботним дитинством.   
  Тому вже зранку на  шкільному подвір'ї  нашої школи гамірно і  святково від яскравих квітів, білих бантів та щирих дитячих посмішок.
  І ось під  урочисту музику на   лінійку  заходять  учні 11 класу разом зі своїм улюбленим класним керівником Наталією Василівною Молдован. Першим  слово має директор школи Балахтар Анатолій Леонідович, який  вітає всіх учнів школи із закінченням навчального року,   відзначає нагородами відмінників навчання, активістів школи,    переможців предметних олімпіад та творчих конкурсів,   учителів, працівників школи -  ювілярів, також   вручає  подяки  батькам за гарне виховання дітей .
  Але іменинникам свята  є  випускники, тому їх  вітають  і наймолодші учні школи - першокласники, і вчителі, і батьки,  ну, звичайно, ті не залишаються в боргу і  кажуть "спасибі" всім, хто доклав максимум зусиль до їх навчання та виховання.
  На прощання  учні 11 класу разом із молодшими школярами  дарують  танцювальну композицію "Прощавай, рідна школо моя",   а  Яна Уманець   - зворушливу пісню прощання з Дитинством, і  ось уже в небо  злітають кульки , неначе ті дитячі мрії, які (ми віримо) обов'язково здійсняться!
  Прощавай, дитинство миле, дзвоник золотий,
           Рідна школо галаслива, за усе прости!
  29.05.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 «62» 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74
  Всього новин: 439
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: