Новини

  Ключ протидії булінгу

  З  16 вересня в нашій школі проходить тиждень протидії булінгу. Всі здобувачі освіти активно включилися в проведення профілактичних заходів з протидії цькуванню дітей та дорослих. Так учні 1 – 2 класу на ранкових  зустрічах  обговорювали теми:  «Ми – одна сім’я», «Дружба – це важливо», «Кривдити не можна».  Третьокласники проводили гру «Як потрібно дружити»,  а учні 4 класу : «Ми  різні , але  ми - друзі».
  Учні 5 класу провели  цікаву рольову гру «Стоп булінг!», шестикласники –  тренінг  «Ключ протидії булінгу». В  колі думок обговорили тему «Булінгу – ні!»  учні 7 – 9 класів, а старшокласники (учні 10 та 11 класу) провели диспут «Як запобігти булінгу в школі, вдома та  у громадських місцях».
  Питання профілактики булінгу обговорювалося на засіданні шкільного парламенту та нараді при директору. 
  Ми дуже сподіваємося на те, що ключ  протидії булінгу в нашій школі знайдено, це: толерантність, взаємодопомога, терпимість, підтримка і дружба!
    
   
  19.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  Рух заради здоров'я

     9 вересня в нашій школі стартував Олімпійський тиждень, в рамках якого проходить  фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я".  Ці заходи  проводяться  з нагоди Дня фізичної культури та спорту, який відзначають 15 вересня. Тому  передувало  події засідання шкільного парламенту, на якому лідери школи  спланували кожен етап  роботи  і свою участь в ній.
  Вже з понеділка відкрив спортивний фест 11 клас, який провів  чудову ранкову зарядку під сучасну ритмічну музику.  Учні школи із задоволенням включилися у веселі спортивні і розвиваючі  ігри, особливо молодші школярі  за ініціативи  старших друзів (міністерство роботи з молодшими школярами)   радісно    гралися  на великих перервах. 
  У вівторок  10 клас підхопив ініціативу і разом з ученицями 6 класу також провів ранкову зарядку, на яку зібралась практично вся школа!
               Фестиваль продовжується, на школярів чекають попереду захоплюючі спортивні відкриття!
   
  11.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  Здрастуй, школо, рідна школо! Ми йдемо у клас!

  Так непомітно, майже невловимо промайнуло тепле й веселе літечко, а з ним довгождані канікули....і ось знову знайома мелодія шкільного дзвіночка покличе малюків у  захопливу мандрівку до Країни Знань!  Тому так весело і гамірно сьогодні на подвір'ї  нашої улюбленої , рідної школи, за якою встигли за канікулярний час засумувати і дорослі, і діти. Як подорослішали всі учні школи,  якою радістю світяться їх очі!

  Але найцікавіше  у школі першокласникам, які з радістю і тривогою водночас роззираються навколо. Та  боятися нічого, бо поряд батьки, вчителі і найстарші учні школи, одинадцятикласники,  які охоче супроводжують малюків. 

  01.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  Свято дружби

  18 червня у нашому таборі було особливо цікаво і трішки урочисто, адже його учасники здійснили  захоплюючу мандрівку "Місцями Бойової слави", під час якої діти познайомилися з  місцями особливої пошани та гордості Михайлівки, а саме: Меморіалом Слави, галереєю Героїв, що знаходиться у Михайлівському СБК, кімнатою Бойової слави школи. Діти почули зворушливу розповідь членів пошукового загону "Пам'ять" Тимошенко Ю та Козярчук К. про історичне минуле Вінниччини, Гайсинщини та Михайлівки. Керівник загону Горобець О.А. розповіла про михайлівчан -  учасників Революції Гідності та героїв АТО - ООС . І завершили день цікавою грою - ерудит - шоу "Наші обереги".

  24.06.2019 | Aдмін | Читати далі

  Щастя очима дітей

  В четвер, 13 червня, члени табору  провели дуже цікаво і змістовно. Після ранкової зарядки  частина дітей працювали над оформленням стінгазет , так  як  вони брали участь у конкурсі "Щастя очима дітей", а  решта учасників  були задіяні у веселих спортивних змаганнях. І закінчився  табірний день читанням віршів про Україну.
  Першу половину дня 14 червня учасники табору провели в змаганнях з легкої атлетики,  які були дуже веселими і цікавими. А після перепочинку діти  охоче вправлялися у конкурсі народної пісні. Виявилося, що  наші учні знають багато українських народних пісень, тому перемогла дружба  та інтерес   до традицій українського народу.
  А смачні котлетки та "булочки здоров'я" поповнили енергетичні запаси дітей. Бадьорі і щасливі поверталися  всі додому, бо  попереду  чекали  вихідні дні і Зелені Свята!
   
  19.06.2019 | Aдмін | Читати далі

  Наші будні…

   

  В понеділок 10 червня  табірний день розпочався традиційно з ранкової зарядки,  потім    пройшов аукціон ідей «Діти проти війни» та перегляд відеоролика  «Моя країна - Україна».

       І родзинкою дня  стала захоплююча екскурсія на луку «Рослинний світ нашого села»,  під час якої  учні вивчали флору і фауну рідного  краю та провели заочну  подорож  «Червона книга України».  Стомлені, але щасливі поверталися  всі до школи, де на них чекав смачний і поживний обід.

          У вівторок  діти займалися традиційними справами і знову здійснили екскурсію на луку «Рослинний світ нашого краю» , де продовжили вивчати природу Михайлівки та поласували смачними суницями, яких чимало зустріли  юні  ботаніки на луці.

         День  12 червня став спортивним тріумфом табору, адже саме  у вівторок  загони  провели серію захоплюючих ігор «Граємось і розважаємось», під час яких оздоровились та отримали море позитиву.

        А старші учні стали учасниками круглого столу  «Сонце за нас! Україна – це наша країна».

        Ну і як же без смачненького обіду, приготовленого турботливими руками шкільних кухарів. Табірне життя – це захоплююча книга, в яку з приємністю поринули і діти, і їх наставники!

  12.06.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 «30» 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: