Новини

  Зима іде - свята веде!

  З 14 грудня в нашій школі проходить Тиждень початкових класів. Вчителями 1 - 4 класів було розроблено  план  заходів, ознайомлено учнів, і закипіла робота! Діти здійснили захоплюючу заочну подорож  "З історії зимових свят" - "Зима іде - свята веде!", під час якої малята дізналися багато цікаво з історії виникнення свят та  як відзначають Новий рік і Різдво в  різних країнах світу.

   

   

  16.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Булінг в Інтернеті

  В рамках проведення акції "16 днів проти насильства " 10.12 в 9-му класі (класний керівник Коваль Н.Ю.) відбувся урок - тренінг "Обережно: кібербулінг!"  Дев'ятикласники   дізналися про різновиди кібербулінгу, причини та наслідки цього явища. Учні активно долучались до обговорення цієї актуальної  проблеми і визначили основні причини виникнення її. Також  ними було з'ясовано  методи захисту від образ в соцмережах. Ще діти переглянули відеоролики "Обережно: кібербулінг!", "Булінг в Інтернеті" і  вияснили важливі проблеми: "Всесвітня мережа перетворилась на великий смітник..." "Чи можемо ми щось змінити?". А на завершення виконали тести для самоперевірки засвоєння важливих понять, які стали дуже актуальними у сучасному світі.

   

  15.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Цариця наук в школі

  14-го   грудня в  навчальному закладі  розпочався тиждень математики для учнів 5 - 11 класів. Математична кафедра школи розробила план проведення тижня  і ознайомила з ним здобувачів освіти.  Понеділок  оголошено " Днем кросвордів, загадок і віршів". Матеріали тижня розміщено в мобільному  інформаційному куточку. Вірші, загадки, кросворди  активно використовувалися учасниками навчального процесу на уроках математики. Також 14 грудня  увазі школярів представлено виставку дитячих газет, заздалегідь підготовлених учнями. А в 5-му класі  відбувся справжній "математичний бій" між знавцями "цариці наук".

     

  15.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Свято торжества життя!

  14 грудня  ми вшановуємо людей, які першими зіткнулися із страхітливими наслідками найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття - аварії на Чорнобильській АЕС. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків  аварії,  вдалося локалізувати її та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.    Тому в навчальному закладі  відбулися заходи з нагоди такої важливої події.

       Так у 9-му класі класним керівником Коваль Н.Ю.та у 10-му класі , вивчаючи відповідний розділ на уроці фізики, була проведена година спілкування  на тему: "День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС". Учасники переглянули історичний фільм про найбільшу планетарну катастрофу, обговорили питання:  хто такі ліквідатори; яка їх роль в історії людства; яким  уроком для людства є аварія на ЧАЕС.

      Старшокласники висловили свою шану і вдячність героям - ліквідаторам (серед яких були і семеро  михайлівчан) за їх неоціненний вклад у наше сьогодення.   Учні підготували стінгазету про  історію розвитку атомної енергетики.

      Також бібліотекарем школи Мурієнко Г.А.  було підготовлено матеріали про  героїчних ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

  Сьогодні ми згадуємо їх – тих, хто усвідомлено й   жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Попри величезну ціну, яку довелося заплатити,  ми  називаємо 14-те грудня   святом торжества життя!

  14.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Борися за чиїсь права сьогодні!

  10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day). Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.  

   

       

  11.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Берегине моя, українська хустко!

  7 грудня  відзначається Всесвітній день української хустки.
          Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка. Тому українки по всьому світу беруть участь у флешмобі, присвяченому українській хустці.  

        І  юні михайлівчанки, учениці нашої школи, також  долучилися до цієї хвилюючої акції. Від маленьких першокласниць, до старшокласниць - всі перейнялися ідеєю прапаганди українського оберегу - квітчастої хустини, яка є окрасою українського жіноцтва! То ж ми сьогодні вітаємо всіх , хто  береже традиції свого народу. Зі святом Вас, чарівні україночки!

  07.12.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 «17» 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
  Всього новин: 310
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 23732. Вінницька обл. Гайсинський р-н, с.Михайлівка, вул. Молодіжна 60

Тел.:5-22-35

Email: